Facebook Twitter E-mail
23. května 2017

Trailery na novinky 2017/18: The CW

Jsme v polovině! Stanice The CW překvapivě představila trailery pro všechny čtyři novinky, takže můžeme naplno hodnotit a předpovídat.

Tipněte si kdo přežije

Letošní tipovačky se účastnilo 1700 registrovaných uživatelů. Jako vždy, ani letos nikdo netrefil vše.

Pokud vám bylo loni líto, že jste prospali start, tak letos máte šanci tuto osudovou chybu napravit.

Tipněte si KDO PŘEŽIJE a ukažte, že máte lepší odhad než SerialZone a vaši soupeři…

Jít na tipovačku →

Upfronts za námi a na nás tu čeká spousta trailerů. Stejně jako v minulých letech, tak i letos organizujeme velkou tipovačku KDO PŘEŽIJE. Všichni, kdo se v minulých kolech zúčastnili, musí uznat, že to minimálně všechno to rušení a obnovování zpestřilo. Na vyhodnocení budeme muset kvůli několika novinkám čekat pravděpodobně až do konce léta, ale to nám nebrání pustit se do rozboru osudů nadcházejících novinek.

Doufejme, že tímto velkým kláním, kterým tipovačka bezesporu je, opět zpestříme někdy bolestivé rušení seriálů. Pravidla zůstávají stejná jako v minulých letech, ale to už se dočtete přímo na stránkách tipovačky. Po uzavření (na konci léta) opět zveřejníme tipy všech týmů + vaše zprůměrované tipy, jako hlas lidu. Uvidíme, kdo letos svoji křišťálovou kouli vyleštil nejlépe.

Naše tipy na stanici The CW najdete v tomto článku. Jsou zatím předběžné a ještě nad nimi budeme – stejně jako vy – párkrát přemýšlet (takže máme taky uzávěrku na konci prázdnin). Ale třeba vám náš pohled pomůže při rozhodování. Když už ne, tak minimálně ty trailery, co jsou v článku zahrnuty, by mohly…

ragelly

ragelly: Myslím, že už je docela na čase, aby nějakého superhrdinu na CWčku zrušili. Všichni víme, že to nebude Arrow, Flash ani Supergirl, takže zbývají Legendy a Black Lightning. Trailer se snaží vypadat cool, ale je to prostě starý superhrdina, který nebude nikoho zajímat, takže se odhodlám k odvážnému kroku a tipnu zrušení.

Tip: Zruší. OK, tak po zhlédnutí všech trailerů musím věřit alespoň něčemu, takže měním názor na prodloužení.

Fruiko

Fruiko:Nějaký hrdina, o kterém jsem v životě neslyšel, kosí záporáky. Fajn, proč ne, sice některé jeho pohyby vypadají dost divně, ale zase v traileru s pár lidmi řízne o zeď nebo o zábradlí, a to u nějaké body k dobru nažene.

Tip: Prodlouží, i když na CW začíná být přehrdinováno.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Pokud se to odehrává ve stejném universu jako všechno ostatní na The CW, bude Black Lightning materiál na crossovery. Jestli ne, tak stejně. Na CWčku superhrdiny prostě milují, takže není co řešit. To, že je to docela dobré, akce vypadá slušně a ani rodinná linka není nejhorší, je už jen plus.

Tip: Prodlouží.

ragelly

ragelly: Jo, tohle mě bude hodně bavit. Všichni jsou přehnaně dramatičtí, jsou tu doslova bitky mezi rivalkami, luxusní prostředí, luxusní oblečení. Matka je sympaťačka, dceru bych si možná představovala jinak, ale zvyknu si. Všichni to budou hodnotit jako nový odpad a rychle to zruší, ale já si užiju všech 13 dílů, které to bude mít, naplno :-D

Tip: Zruší.

Fruiko

Fruiko: Tohle nemůže bavit ani 1 % lidí. Dokonce si to ani nedokázalo vymyslet originální jméno, takže teď se to všem bude motat. A nic na tom nemění to, že se jim povedlo zaháčkovat producenty původního seriálu.

Tip: Zruší.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Původní Dynastii jsem neviděla, ale zas mám radost, že můžu říct, že mě ragelly ještě nenakazila tolik, aby se mi tohle líbilo. Příšerná nuda, nezajímavé postavy, vztahy tak šíleně propletené, že platí „všichni proti všem“ a „všichni se všemi“ zároveň. Bohužel právě proto na to asi budou lidi koukat.

Tip: Prodlouží, bohužel.

ragelly

ragelly: Tohle vypadá skvěle. Samozřejmě že to bude stejný případ jako No Tomorrow, protože tyto seriály nemůžou na superhrdinské stanici přežít. Ale mohla by to být hodně dobrá romanticko-dramatická komedie. Jen poznámka. Lucy mám ráda. Ale uvítala bych, kdyby tady ukázala víc než jen jeden výraz ve tváři. Ty vyděšené velké oči mě už z traileru začínaly štvát.

Tip: Zruší.

Fruiko

Fruiko: Hlavní hrdinka vypadá sympaticky, ale to je tak všechno. Příběh mě nějak nenadchl a myslím, že nebudu jediný. Možná by bylo zábavnější udělat seriál o těch 8 letech, co prožívala na plno, protože teď žije fakt nudně.

Tip: Zruší.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Life Sentence je takové obrácené Chasing Life – a to se dočkalo dvou sérií. Navíc je to umírněnější než No Tomorrow, takže stravitelnější. Mohlo by to trochu ulevit z té záplavy superhrdinů, což už CW docela potřebuje. Jen je škoda, že to po tom závěrečném zvratu nezůstalo tak zábavné jako na začátku, takže to bohužel vypadá, že seriálu velmi brzy dojde dech a víc než dvou sérií se nedočká.

Tip: Prodlouží.

ragelly

ragelly: To vypadá strašně. Je to stejné jako Seal Team, ale s CW twistem – hrdinové mají tajemství, jsou to mladí a krásní cucáci, aby se na ně pěkně koukalo, je tu spousta vymakaných těl bez triček a nechybí ani závislosti, obrovské vlastenectví, citové výlevy a dlouhé zaláskované pohledy. Tohle na CWčku nepřežije.

Tip: Zruší.

Fruiko

Fruiko: U čeho že jsem si to stěžoval, že mi chybí americká vlajka? Tak tady dorazila! Ale i s vlajkou to je mnohem nudnější než konkurence na CBS a tu jsem taky strhal, takže tady se nedá čekat nic jiného.

Tip: Zruší.

Drunk_Queen

Drunk_Queen: Tohle nemá šanci už jen proto, že je tam moc lidí nad čtyřicet a málo holek v minišatech. Krimi dejme tomu, ale vojáci na The CW prostě nemůžou projít.

Tip: Zruší.

Jak to vypadá celkově

 
ragelly
Fruiko
Drunk_Queen
Výsledek
Black Lightning
Dynasty
Life Sentence
Valor
Celkem
1 prošel
3 neprošly

The CW nabízí čtyři novinky, které to budou mít velmi těžké. My jsme pesimisti a myslíme si, že se bude opakovat neúspěch z letoška. Shodli jsme se na prodloužení stárnoucího superhrdiny a na zrušení Valor, u Dynasty a Life Sentence je Drunk_Queen pozitivně naladěná a seriálům věří, zatímco my s fruikem si myslíme, že u fanoušků propadnou.

Jít na tipovačku →


Jak se vám líbí trailery? Souhlasíte s našimi tipy? A už máte odtipováno?

Další díly seriálu

Trailery na novinky 2017/18: ABC (21. 5. 2017)
Trailery na novinky 2017/18: CBS (22. 5. 2017)
Trailery na novinky 2017/18: The CW (právě čteš)
Trailery na novinky 2017/18: Fox (24. 5. 2017)
Trailery na novinky 2017/18: NBC (25. 5. 2017)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mishamigos
před 117 týdny
Tak asi znovu přejdu k mému oblíbenému, psanému slovu peachovina, protože...
Valesion
před 116 týdny
Tady mě vyloženě nezaujalo nic. Možná, možná zkusím tu komedii. Prodlouží:...
PKathy
před 116 týdny
Life Sentence: Souhlas s ragelly ohledně Lucy. Začala jsem teď koukat na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY