Facebook Twitter E-mail
22. května 2017

Novinka pod lupou: Twin Peaks

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
Žánr: Drama / Krimi / Thriller / Nadpřirozený / Mysteriózní
Stanice: Showtime
Premiéra: 21. 5. 2017
Vysílání: neděle
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Mark Frost, David Lynch
Herci: Kyle MacLachlan, Michael Ontkean, Mädchen Amick, Dana Ashbrook, Richard Beymer, Lara Flynn Boyle, Sherilyn Fenn, Warren Frost, Peggy Lipton, James Marshall, Everett McGill, Jack Nance, Ray Wise, Joan Chen, Piper Laurie, Kimmy Robertson, Eric Da Re, Harry Goaz, Michael Horse, Sheryl Lee, Russ Tamblyn, Kenneth Welsh

Ve zkratce

Příběh se odehrává 25 let poté, co obyvatele malého severozápadního městečka šokovala zpráva o tom, že místní středoškolská královna Laura Palmer byla brutálně zavražděna.

Příběh je roztříštěn mezi několik různých a zdánlivě nesouvisejících míst v Americe. Hrajeme si s časem, poznáváme nové postavy, vracíme se k těm starým známým a sledujeme agenta Coopera, který je o 25 let starší a je stále uvězněný mezi duchy, démony a dvojníky mluvícími pozpátku. Jeho vlastní dvojník, v němž je stále ukrytý Bob, si mezitím brouzdá po světě a živí se jako nájemný zabiják.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Pokud by někdo přemýšlel nad tím, jestli si pustit revival, i když třeba nějakou náhodou neviděl původní seriál, tak po těchto dvou hodinách mám jasno: Nedělejte to. U všech ostatních revivalů, co jsme tu měli, nebyl problém. Tady ale opravdu nedoporučuju sledování bez předchozí znalosti. Nevím, jestli znalci seriálu mají jasno, co se tady dělo, ale za tu hodinu a padesát minut sledování jsem absolutně nepochopila, co to bylo a proč to bylo.

Takže si to shrňme. Stopáž 110 minut. Příběh neexistující. Nebo možná ta vražda? Nebo dvojník. Možná. Zábavné momenty: 2, a to náhodná (nesouvisející? související?) vražda a nalezení mrtvého těla. Počet zbytečných a nicneříkajícíh minut, které ani nedokreslují atmosféru: 100. Počet vražd na nás, nevyvinuté redaktory bez fantasie a smyslu pro umění: 3 (předpokládám, ještě jsem nečetla názory ostatních dvou).

Jedno jde říct jistě. Tohle rozhodně není seriál, jaký se natáčí každý den na každé stanici. Dokonce i ty novinky, které jsme za poslední měsíce považovali za zvláštní, jsou proti tomuhle pohádkově srozumitelné a dávající smysl. Tady se víceméně začalo něco dít v posledních 30 minutách, jinak to byl jen zdlouhavý úvod, ostatně stejně jako u původního pilotu, možná ještě pomalejší.

Fanoušci jistě budou koukat plni euforie a nadšení, že se seriál po cca 25 letech skutečně vrátil. Ale pravdou je, že i když jsou právě fanoušci nejvíce slyšet, tento seriál je pro úzce zaměřenou skupinku lidí a v dnešní době nemá moc šancí získat si s tímto revivalem nové příznivce, kteří by po náhodném zhlédnutí tohoto dílu na Showtime nutně potřebovali vidět i první dvě řady.

+ zábavné vraždy
+ dvojníci

- strašně pomalé
- prvních 80 minut nevíte, o co jde
- zbytečně mnoho zdánlivě nesouvisejících míst a postav – v podstatě skoro celou dobu jsme nebyli v Twin Peaks

Moje hodnocení pilotu: 40 %
Drunk_Queen

Na rozdíl od dalších redaktorů nemám tu výhodu, že bych pilot Twin Peaks a první díl jeho pokračování viděla těsně za sebou, protože jsem SLDH kvůli maturitě nahnávala předem, ale i když už mé vzpomínky nejsou tak jasné, jedno mohu říci jistě – třeba je to tím, že epizoda 03×01 nastupuje do už rozjetého vlaku a tudíž si je už jistější a má nějaký ten charakter, každopádně tento první díl je lepší.

Hudba se od minula zlepšila, takže ač občas působí jako „až trochu moc“, je to o mnoho přijatelnější než posledně (občas dokonce i velmi dobré). Divné přehrávání nahradil přiznaný bizár (což je také kupodivu lepší) a konečně se alespoň něco děje. Ono by vlastně i mělo, když už má pilot téměř dvě hodiny.

Ani to ale neznamená, že „pilot“ není plný hluchých míst, protože, přiznejme si to, valnou část epizody je to bohužel docela nuda, občas prokládaná příběhem, častěji nějakým bizárem, který má být buď jen zvláštní (paní se svým polínkem; paní, co je hloupá, až to bolí), nebo má nějak dotvářet daný svět (herci mluvící pozadu), ale tak alespoň nenudí.

Škoda je ale toho, že to není vůbec děsivé. Počáteční vražda mladého páru vypadala tak příšerně, až jsem se z toho rozesmála, hlava mrtvé ženy a tělo neznámého mrtvého muže vyvolalo spíš údiv, pád hlavního hrdiny galaxií či co to mělo být až moc snadno odhalil způsob, jakým byl natočen.

Každopádně opět je tu ten podobný problém jako minule. Být to tak o hodinu kratší, možná by to mohlo být i docela fajn. Několik „chytrých“ souvislostí bylo velmi příjemným prvkem, Twin Peaks se dokázal ve spoustě věcech zlepšit, ale ten nudný balast okolo epizodu prostě sráží.

+ od pilotu spousta zlepšení, jistější výstup
+ pár „chytrých“ souvislostí
+ atmosféra a obsazení

- vražedná délka a tím pádem spousta nudy okolo

Moje hodnocení pilotu: 30 %
Esgalnor

Ve svém 40% hodnocení ze včerejší S lupou do historie jsem si postěžoval na délku pilotu – to jsem nevěděl, že úvod do nové etapy Twin Peaks bude o skoro půlhodinu delší, než devadesátiminutový pilot celého seriálu. Jo, je to sice dvojdíl, ale nenalezl jsem v půlce žádné místo, které by nasvědčovalo, že zde skončila první epizoda. Dvě hodiny jsou prostě moc, však i některé celovečerní filmy jsou kratší. Tentokrát ale můžu říct, že ty dvě hodiny byly využity na maximum.

Jsem upřímně rád, že jsem si před zhlédnutím pročetl hned několik textů, které shrnují děj prvních dvou sérií – na nové diváky pilot totiž velký ohled nebere (na rozdíl např. od nedávného návrat Akt X) a bez alespoň okrajové znalosti předchozí zápletky (minimálně byste měli vědět, kdo je Laura a co je Black Lodge) budete naprosto ztraceni.

Co musím vypíchnout, tak je atmosféra. Vychvalovaná atmosféra Twin Peaks, kterou jsem v pilotu úplně postrádal, je v pilotní dvojepizodě návratu téměř v každé scéně. Při sledování mi oknem svítilo sluníčko a bylo teplo, a mě to stejně dokázalo nahánět mráz po zádech (hlavně teda ta scéna se skleněnou krabicí, přiznám se, že jsem se fakt lekl, což se u mnoha seriálů nestává). Atmosféra je zvládnutá na jedničku s hvězdičkou.

První půlka dvouhodinového dílu je vlastně mistrně zvládnuta, což je pro mě velkým překvapením. Funguje tu atmosféra, postavy, zápletka. A ačkoliv tu na první vraždu (pokud to chápeme jako mysteriózní detektivní drama) čekáme víc než půl hodiny, ta půlhodina je plná znepokojivých momentů a především má skvělé tempo.

Tolik spokojen nejsem s druhou polovinou, která se z velké části odehrává v Black Lodge. Ty WTF scény jsem zpočátku vítal, byly takové pozitivní, v člověku vyvolávají směs znepokojení a spoustu otázek, vnadí k dalšímu sledování. Naneštěstí jich ke konci už bylo tak moc (a teď nemyslím jenom děj z Black Lodge), že některé z nich byly spíše úsměvné než znepokojivé. Plus několik mi jich přišlo spíš jen na efekt…

V druhé polovině navíc výrazně přibude postav, takže jsem se začal ztrácet. Problém není ani tak v tom, že se navazuje na mytologii z předešlé zápletky, ale spíš ten, že spousta herců si je typově tak podobná, že se člověku fakt začnou plést.

Práce se zvukem je ale skvělá a hudba mi tentokrát zapadá přesně tam, kde je užita. Naopak práce s kamerou je standardní, až podivná. A z toho třasu kamery v některých scénách jsem málem dostal epileptický záchvat (vím, že to je schválně, ale nechápu, proč to musí být zrovna takhle). CGI je špatné, mnohdy úsměvné.

Ale i přes dost nedostatků zde převažuje velké množství pozitivních dojmů. Především jsem ohromně překvapen atmosférou, která tvoří minimálně půlku mého hodnocení. Herci jsou kvalitní a spolehliví, postavy zajímavé (jen jich je moc, až příliš). Děj je lehce matoucí a místy zmateně útržkový – i tak je ale zajímavý. Jo, jsem tak zaskočen, že uvažuji nad tím, že se budu koukat dál…

+ atmosféra!
+ herci
+ mnohem syrovější a explicitnější než předtím, což výborně dokresluje atmosféru
+ zvuk a hudba
+ scéna se skleněnou krabicí
+ WTF části, které ale zachovávají povětšinou pozitivní znepokojivý pocit

- …místy jsou ale spíš úsměvné
- kamera a občasné CGI
- občasná útržkovitost vyprávění
- je tu tolik postav, že jsem se v nich ztrácel

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát seriálu šanci? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (právě čteš)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

STOUPA
před 76 týdny
Moc mě nebavil ani první Twin Peaks, takže tohle nebudu ani zkoušet.
veva8
před 73 týdny
Šíleně napínavé, místy děsně legrační, dýchá na vás tajemství vesmíru, říká...
Koldik
před 61 týdny
...takze nic pre mna.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY