Diskuze k článku S lupou do historie: Desperate Housewives
avatar uživatele
Ivy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 44 | Captain Hammer
7. 6. 2017 / 10:25:32 (před 6 roky)
off

Já jsem se zoufalkám dlouho vyhýbala, než jsem náhodně odsledovala pár epizod v televizi a pak jsem to prostě musela vidět od začátku. Super seriál, i když mu v posledních sériích docházel dech, tak na něj pořád moc ráda vzpomínám a někdy se těšim na repete.

Souhlasim s tím, že na pilot jen tak nezapomenete, už je to tak sedm let, co jsem ho viděla poprvé (a tuším, že zatím i naposledy) a doteď si ho úplně přesně pamatuju, což se mi moc často nestává. :D

Don't you know that two can keep a secret only if one of them is dead?
Editováno: 1x | Naposledy: 7. 6. 2017 / 10:26:11
avatar uživatele
PKathy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
7. 6. 2017 / 15:03:46 (před 6 roky)
off

Já jsem Zoufalky zaregistrovala v TV, ale nikdy jsem je nezačala pravidelně sledovat. Už dlouho byly na mém seznamu seriálů, které bych časem chtěla vidět, a jsem ráda za připomenutí. Třeba si ten čas teď najdu :)

To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou.
avatar uživatele
Olivia Caroline Jones
Redaktor | Cool level: 22 | Chandler Bing
7. 6. 2017 / 15:52:20 (před 6 roky)
off
PKathy napsal(a):

Já jsem Zoufalky zaregistrovala v TV, ale nikdy jsem je nezačala pravidelně sledovat. Už dlouho byly na mém seznamu seriálů, které bych časem chtěla vidět, a jsem ráda za připomenutí. Třeba si ten čas teď najdu :)

přísahám, jako bych to psala já :D mám to úplně stejně :-)

Is it bad that I'd rather watch Friends than actually have them?
avatar uživatele
sarhod79
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
7. 6. 2017 / 16:15:34 (před 6 roky)
off

Já Zoufalky jednu dobu sledovala, skvělý seriál

"Vím, že nic nevím."
avatar uživatele
Desperate houseman
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
7. 6. 2017 / 16:51:53 (před 6 roky)
off

Konečně :O :D Jsem čekal takovou dobu.
Jo hodně lidem bude vadit že u Zoufalek nemůžete zmeškat díl, jinak něco nemusí dávat smysl. Mě u seriálu většinou vadí když právě nevidím všechny díly. Tu můžete čekat že se v 7. řadě vrátíte k tajemství které se ukrylo v 1. řadě atd.
Pořád jsem nenašel podobný seriál s cliffhangery + sezónní tajemtsví + postavy které mě neštvaly a + ten mix žánrů jak ste psali. Neřek bych že tj relaxační seriál. Má to dost černého humoru, ale fakt hodně drama. Pro mě to byl dost nervní seriál :D A disaster episode s tornádem je nejlepší díl ze všech seriálů pro mě. Ale jo pilot je víc relaxační i s tím vystřeleným mozkem.
Nevím jestli by pro mě fungovaly v dnešní době. Za ty roky mi strašně začaly vadit v seriálech děcka a tady jich je fakt hodně. Sice mi tu nevadí, ale možná sem si na ně jen zvyk z kdysi :D
Zoufalky pořád chybí :/

avatar uživatele
Jenny17
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
7. 6. 2017 / 17:06:23 (před 6 roky)
off

Zoufalky jsem sledovala v TV a byla za ně vděčná. Těšila se na každou epizodu. Poslední řada už nebyla tak skvělá, ale jinak palec nahoru .o)

Jenny
avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
7. 6. 2017 / 23:19:03 (před 6 roky)
off

Tohle je první seriál, který jsem sledovala maratonem na netu. Přesně si pamatuju, jak jsem si tenkrát pustila pilotní díl a pak se nedokázala odtrhnout :-) Občas mám pocit, že bych se k němu mohla vrátit, jen pro připomenutí, ale bojím se, že by to dopadlo stejně :-)

avatar uživatele
svobma
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
8. 6. 2017 / 13:09:34 (před 6 roky)
off

Já tenhle seriál přímo miloval. Škoda, že se nenatočil třeba nějaký film.

avatar uživatele
STOUPA
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
14. 6. 2017 / 07:49:31 (před 6 roky)
off

První série mě bavily, ale časem jsem to přestal sledovat.

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
3. 8. 2019 / 00:34:35 (před 4 roky)
on

Tak mám konečně taky dokoukáno. Zoufalky jsem sledovala kdysi na Primě, viděla jsem první a větší část druhé série. Už tehdy (to jsem ještě byla na gymplu) mě seriál dost chytl, takže jsem se těšila, až si ho někdy po letech dám komplet. Konečně ten čas přišel a jak jsem předpokládala, neodcházím od něj zklamaná.

Souhlasím s tím, že dřívější série byly lepší, ale i ke konci mě to pořád hodně bavilo. I když mě v průběhu sledování hrdinky občas vytáčely, tak jsem si k nim našla cestičku a byla jsem ráda, že jsme se dozvěděli jejich osudy.

Finále bylo takové hořkosladké, trošku (=dost) mě mrzelo, když voicover Mary Alice prozradil, že ta jejich hra pokeru byla skutečně poslední, kdy se tyto nerozlučné kamarádky naposled sešly spolu. Ti duchové na konci byli parádní, skvělé ohlédnutí za všemi osmi sériemi :) A taky ten závěrečný "cliffhanger", který ukázal, že život jde dál a lidi na WL budou prostě neustále skrývat temná tajemství, do seriálu perfektně zapadl. Nebudu lhát, ten konec jsem teď krutě obrečela :D A to je pro mě známka seriálu, který mě dokáže chytnout. Jak nebrečím u finále, tak je něco špatně :D Takže dobrý, palec nahoru, na Zoufalky budu vždycky s úsměvem vzpomínat :)