7. 6. 2017

Jennifer Beals obohatí osazenstvo The Last Tycoon

Jennifer Beals obohatí osazenstvo The Last Tycoon

Již 28. července se nám představí dramatická novinka stanice Amazon, The Last Tycoon.

Zamíříme do 30. let minulého století, kde je středobodem příběhu hollywoodská super hvězda Monroe Stahr (Matt Bomer). Hrdina je ve svých nejlepších letech a využívá tohoto momentu na sto procent. Jeho kariéra i moc je na vzestupu a škoda je jen to, že je na nože se svým bývalým učitelem a aktuálním ředitelem studia Patem Bradym (Kelsey Grammer). Brady si svůj úspěch poctivě vybudoval talentem a pílí a pro něj neexistuje šance, že by se mohl objevit někdo, kdo mu jeho kariéru zničí.

Rodačka z Illinois Jennifer Beals se stala rolí Bette Porter v The L Word (Láska je Láska) inspirací pro ženy, které se ostýchaly dotknout se stereotypů. Není proto divu, že se její herecká kariéra rychle rozrostla. V The Last Tycoon se objeví jako Margo Taft, uznávaná, ale i prohnaná herečka, která vzala Hollywood útokem. Prošla si tvrdou školou života, a tak nemůže být nikdo překvapen faktem, že se dokázala uplatnit. Ve své době se dokázala objevit ve všech filmových snímcích, které se natáčely. Nic ale není tak, jak zprvu vypadá. Její úspěch nestojí zcela na jejím talentu, ale hlavně na promyšleném plánu, jak být tou jedinou, o koho je zájem.

Beals se připojuje k již tak velmi působivému osazenstvu, kde se setká s již zmíněnými hvězdami Mattem Bomerem, Kelsey Grammerem či s Lily Collins. Od konce února jsme se s Beals vídali v novince Taken, která se ujala a dočkala se obnovení pro druhou řadu.

Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
emJey (Miloš Janů)

emJey (Miloš Janů)

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
Nevada

Nevada

Seriál jako celek bude uvolněn až 28. července. 16. června je datum, kdy byl loni k dispozici pilot.
před 140 týdny
Nira

Nira

Na seriál se těším už od doby, kdy byl vloni pilot v NPL :-)
před 140 týdny
Další články k tématu