Facebook Twitter E-mail
19. června 2017

Do druhé sezóny Shootera zamíří nová hlavní postava

Stanice USA Network vrací na scénu své úspěšné drama Shooter, které se na obrazovkách objeví již 18. července. Mezi hlavní postavy bude od druhé řady patřit Josh Stewart.

Stewart si zahraje postavu Solotova, nájemného vraha s úzkým spojením na Boba Leeho Swaggera (Ryan Phillippe) a jeho tým nacházející se v Afghánistánu.

Herec nyní natáčí již čtvrté pokračování hororové filmové série Insidious, které se do kin podívá 23. listopadu 2017. Také bude k vidění ve filmu s Bradem Pittem, War Machine, nebo v The Finest Hours. Na rok 2018 má připravenou novou roli po boku Caseyho Afflecka v minisérii Lewis and Clark.

Film je jeho domovina, a tak musíme ještě zmínit tituly jako The Dark Knight Rises, Transcendence, The Collector nebo The Curious Case of Benjamin Button.

Drama založené na bestselleru od Stephena Huntera a taktéž na filmové předloze z roku 2007 od studia Paramount si velmi rychle získalo velkou základnu fanoušků. Ve filmové předloze hlavní roli zastal Mark Wahlberg.


Máte rádi Joshe Stewarta? Oblíbili jste si první sérii Shootera? Těšíte se na dvojku? Jaký z filmových titulů, kde se Stewart objevil máte nejraději? Kolik byste si představovali řad pro seriál jako je Shooter?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jenny17
před 17 týdny
Mě se seriál líbil a těším se na další pokračování.Herce J. Stewarta znám a...
Koldik
před 6 týdny
hm moze to byt zaujimave...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY