13. 6. 2017

Seriálové osudy: Unbreakable Kimmy Schmidt

Seriálové osudy: Unbreakable Kimmy Schmidt

Netflix dnes oznámil, že svou jedinečnou komedii Unbreakable Kimmy Schmidt prodlužuje pro čtvrtou sérii. Prozatím nebylo zveřejněno, kolik epizod Kimmy dostane, ale na další díly se můžeme těšit v roce 2018. Zpráva o prodloužení přichází necelý měsíc po začátku streamování třetí série.

Seriál vypráví o hrdince, která se po patnácti letech života v kultu rozhodne znovu získat svůj život a začít od začátku v New York city. Rychle si najde novou práci, spolubydlícího a úspěšně vkročí do nových začátků.

Seriál má za sebou zajímavou historii. Z pilotové fáze ho původně pro seriál objednala stanice NBC, která jej však ještě před premiérou zrušila. Vzápětí však Netflix oznámil jeho odkoupení a s tímto krokem rovnou objednal i druhou řadu. Z komedie se rychle stal nový hit, doposud má na svém kontě 11 nominací na Emmy, a to včetně kategorie Nejlepší komedie za první i druhou řadu. Uvidíme letos, jak si seriál povede, nominace by měly být zveřejněny opět v červenci.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
phoboska

phoboska

Skvelá správa :)
před 165 týdny
milosh

milosh

Kdo by tohle po tak rychlém konci na NBC čekal. Pamatuju si, že jsem měl v tipovačce tehdy zrušení :D
před 165 týdny
Destinytte

Destinytte

Super zpráva. O:-)
před 164 týdny
Další články k tématu