Facebook Twitter E-mail
16. července 2017

Novinka pod lupou: Still Star-Crossed

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Still Star-Crossed
Žánr: Drama / Historický / Romantický
Stanice: ABC
Premiéra: 29. 5. 2017
Vysílání: pondělí ve 22:00
Délka pilotu: 42 minut
Předskokan: The Bachelorette
Konkurence: Scorpion (CBS)
Tipovačka: Seriálu nikdo nevěří, v obnovení nevěří ani 72 % lidu.

Kdo?

Tvůrci: Heather Mitchell
Herci: Wade Briggs, Anthony Head, Zuleikha Robinson, Lashana Lynch, Ebonee Noel, Sterling Sulieman, Medalion Rahimi, Grant Bowler, Susan Wooldrigde, Torrance Coombs

O čem to je?

Rozpory mezi Monteky a Kapulety si vybraly další daň, když si milenci Romeo a Julie raději vzali život, než aby se jejich cesty musely rozejít. Dlouhotrvajícímu konfliktu se konečně rozhodne učinit přítrž princ Escalus, který doufá, že se rodiny usmíří sňatkem Juliiny sestřenice Rosaline a Romeova bratrance Benvolia. Ani jeden se sňatkem ovšem nesouhlasí a ani jeden se s ním nehodlá smířit, avšak dokážou na místě plném zrad, intrik i zakázaných romancí sjednat mír i jiným způsobem?

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Drunk_Queen

Na tohle jsem se netěšila už od dob, co jsem viděla trailer. Úplně přesně bych nedokázala říct, proč přesně mě to tak hrozně odradilo, protože všechno bylo hrozné přibližně stejně. Ale když přijde na samotný pilot, často jde tohle zklamání z traileru stranou, protože seriál dokáže velmi příjemně překvapit. Ale řeknu to rovnou, Still Star-Crossed se to prostě nepodařilo. Pilot byl podobné utrpení jako trailer, jen několikrát delší.

Víte, hlavním problémem je asi to, že jakmile skončí to počáteční „oťukávání“ se seriálem, během kterého zjišťujete, co je seriál vlastně zač (to trvá tak pět minut), sledování začne být neskutečná nuda. Proč?

Protože si člověk uvědomí, že je to jen nudná soapka (přibližně jako věci od BET, jen o půlku kratší) zaonačená do Shakespeara. Čemuž odpovídá i zřetelně levný vizuál. Ale on je možná problémem i ten Shakespeare. Možná se to zdá jenom mně, ale téma Romeo a Julie už je prostě neskutečně ohrané. Zpracované bylo už ve všech možných i nemožných verzích a kombinacích (i hip-hop opera nejspíš bude a to si tuhle kombinaci vymýšlím), že už je otázka, jestli by to vůbec nějak originálně zpracovat šlo.

Verze „co se stalo po jejich smrti“ vypadá jako zajímavá klička, ale je otázkou, jestli takhle provařenému tématu může pomoct ještě alespoň nějaká ta klička. Na to ale Still Star-Crossed neodpovídá. Minimálně proto, že ani nedokáže zaujmout natolik, aby si divák uvědomil, že Romeo a princ Escalus jsou různé postavy, dříve než na konci epizody.

Prostě je fakt, že my (i většina USA) prostě nejsme tím správným publikem pro takhle přehnaně soapkovité soapky. Na televizi jako třeba BET by tohle zafungovat mohlo, ale takhle je to na diváky prostě moc. Není divu.

+ pár světlých momentů

- provařené téma
- moc soap, moc intrik,…
- přiznejme si, je to prostě nuda

Moje hodnocení pilotu: 20 %
ragelly

Nakonec to nebylo tak strašné, jak jsem se obávala. Trailer byl bezkonkurenčně nejhorší upoutávkou na novinku minulé sezóny, tak nesympatické herce jsem dlouho neviděla. Po pilotu jsem na ně názor nezměnila, ale na obranu seriálu musím říct, že pilot utekl rychle a netrhal vám oči a uši.

Bohužel, jak říkám, to hlavní ztroskotává. Nechápu, jak velké zatmění mysli tvůrci během castingů měli, ale tohle je jedna velká katastrofa. Hlavní hrdinka? Z ní vás fakt pálí oči. Nejen, že není zrovna nejkrásnější, ale její osobnost je ještě horší. A ten neustále pohrdavý / ublížený pohled, ne, děkuji. V podstatě nejlepší z celého dílu byla Julie, která ale v prvních minutách umřela, takže pak už jste neměli žádné stéblo, kterého se chytit.

Příběhově to ale není tak zlé. Téma sledovat následky konce jedné z nejslavnějších tragédií v historii lidstva je určitě zajímavé a inovativní. Pilot nabídl několik zajímavých dějových linek, u kterých vás zajímá, jakým směrem se budou vyvíjet. Teď je otázka, jestli stojí za to sledovat příběh, když se v podstatě nemůžete dívat na herce. Těžké dilema.

Asi tomu přece jen šanci dám, někdy za hodně hodně let, až to náhodně objevím ve watchlistu a už zapomenu na to, jak tragicky trailer vypadal. Přece jen to bude mít jen pár dílů a já už dlouhé roky neudělala žádnou výjimku na Velké pětce, že bych nějaký seriál nedokoukala. Ale s jistotou to nevím.

+ příběh

- herci

Moje hodnocení pilotu: 40 %
Esgalnor

No fuu, jak si při sledování pilotu normálně poznámky nedělám, protože dokážu během té epizody udržet v hlavě ty nejvýraznější klady a zápory, u Still Star-Crossed jsem si to zapisovat musel. Zapamatovat si samotné klady epizody by bylo vcelku jednoduché, ale bohužel… má pilot i zápory. A je jich tolik, že věřím, že se Shakespeare, od premiéry až do zrušení tohoto seriálu, musel otáčet v hrobě. No… pravděpodobněji spíš rotovat jak Kaplanova turbína.

Takže… máme tu jakési volné navázání na klasický příběh Romea a Julie, jehož přibližné obrysy známe snad všichni. Still Star-Crossed příběh prohlubuje tak, že se snaží ukázat, jaký dopad měla smrt dvou milenců z Verony na celou situaci s rodinami, a jako by přitom tvůrci zapomněli, že postavením soch byly spory mezi Monteky a Kapulety ukončeny, tahle část je kompletně vytržena a vyhozena. A už vůbec nemluvím o tom, že se Julie měla probodnout dýkou, a souboj s Paridem byl zbytečný a prvoplánový.

Už na začátku mě udeřila do očí politická korektnost pilotu, snaha zavděčit se snad všem, nikoho neurazit. Proto tu je úplně normální, že černoch má sestru bělošku, běloch má černé děti a naopak. Hele, nejsem žádný rasista, ale tohle je trapné. A že by v 16. století, v italské Veroně mohl být u moci nějaký (už existence tohoto je dost wtf) černošský královský rod? Ale no tak… Dále fakt, že tvůrci u sepisování scénáře nepřemýšleli, a navíc ani neměli ani tucha o historii, dokazují kostýmy, které pokrývají šaty od romantismu, přes baroko, až do současnosti. A přitom jsme stále v 16. století. Od prznění významného literárního díla jsme tedy přešli k prznění samotné historie. Co tam máme dál?

Ve Veroně se očividně lidé řezali hlava nehlava. Teda podle Still Star-Crossed. Každý u sebe nosí pořád meč, a všichni se tu mlátí při každé příležitosti. Jenže to nedává ani trochu smysl, bitky tu jsou spíš jen na efekt, totálně zbytečné. Pilot se u nich snaží najet na nějakou emocionální vlnu, jako by nám na postavách záleželo, nicméně veškerá snaha vyznívá pateticky a směšně, vzhledem k tomu, že postavy jsou divákovi naprosto ukradené.

Chválit se nedá ani dobová výprava, která je mizerná a laciná, o její nepřesnosti jsem se už zmiňoval. Většina herců je zoufale unylá, především mě ale štvala jejich neustálá vymyšlenost a dnešní vzhled, který mě bil do očí mnohem víc než obvykle. Postavy se tu chovají jako idioti, jediný, kdo byl docela fajn, byla princezna Isabella, ale jinak bída (dokonce i s charaktery a jednáním Romea a Julie se dost zamávalo, a to přitom měli tvůrci předlohu!).

Dokážu vůbec najít nějaká pozitiva? Kromě zmíněné princezny Isabelly ne. Vzhledem k tomu, že je jediná nosná linka utnuta už v polovině pilotu, a seriálu tak dojdou jediné dvě hlavní postavy, nejenže je děj dost roztříštěný a nesourodý, především by mě zajímalo, jak tvůrci hodlají pokračovat. Dál sledovat nebudu a vy se tomu vyhněte obloukem.

+ princezna Isabella

- nesmyslné herecké obsazení
- blbé postavy
- zbytečné souboje na efekt
- odporným způsobem překopaná Shakespearova klasika
- totálně nepřesná dobová výprava
- směšná snaha o napětí
- laciná hudba

Moje hodnocení pilotu: 0 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (právě čteš)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sarhod79
před 131 týdny
Aha, takže podle recenze, si asi tento serial nepustím, nemám takovou odvahu:)
Nira
před 131 týdny
Díky za lupu, do toho se raději pouštět nebudu :-)
ševča
před 115 týdny
Exgalnor: Mluvíš mi z duše. Je vážně vtipné, že kdyby se člověk zeptal...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY