DISKUZE K ČLÁNKU Comic-Con 2012: Supernatural (Lovci duchů)

TayJa

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2012 / 12:30:49 (před 274 týdny)
Doufám, že ty flashbacky budou stát aspon za to.. když už to udělali takto.. :).. a samozřejmě jsem pro aby se Castiel vrátil :D
Mummy

Cool level: 32
Debra Morgan

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2012 / 12:47:30 (před 274 týdny)
Zdá sa mi, že som niekde čítala, SPOILER » že Castiel sa vráti v 2. epizóde « (ale musím pozrieť všetky rozhovory a videá a to bude určite trvať :D). Ale prekvapivo sa na 8.sériu teším.
www.supernatural.cinemaview.sk
Pajky

Cool level: 83
T-Bag

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2012 / 12:53:05 (před 274 týdny)
Škoda, doufal jsem, že procházka očistcem by to mohla hned od začátku nakoupnout. Jinak nepochybuju o tom, že se Castiel i Bobby vrátí - jak řikaj je to Supernatural, tam je možný vše a co se týče toho zdroje, tak jsem někde četl, že by to mohlo být něco jako Dobyvatelé ztracené archy. Necháme se překvapit
Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
Katschaba

Cool level: 17
Jaime Lannister

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2012 / 13:07:28 (před 274 týdny)
No jsem na to zvědavá. Ale trochu mě zklamalo, že upouští od té mytologie a zase se budou víc zaměřovat na vztah obou bratrů. Nevím jestli jsem jediná, ale neustálé řešení jejich vztahu - jestli se mají nebo nemají rádi, můžou si věřit a nevím co všechno - mě osobně zrovna moc nebaví.

K Bobbymu a Cassovi - neříkám, že ty postavy nemám ráda, ale když je zabijou a pak zase přivedou zpátky, je to takové divné. Jo dobře Casse beru, ale jestli vrátí Bobbyho zpět i potom, co kluci spálili jeho placatku, tak by snad rovnou mohli vrátit už všechny duchy, protože to by podle mě pak odporovalo naprosto všemu ohledně ničení duchů z dřívějších řad.

Tak uvidíme, co všechno si na nás v 8. řadě přichystají.
"Your life is yours and yours alone, rise up and live it." by Richard Rahl
jelpetty

Cool level: 33
Jack Carter

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2012 / 13:28:44 (před 274 týdny)
Jako fanoušek Supernaturalu se samozřejmě těším, ale jsem zvědavá, jak si tato řada povede. Minulá, tedy zatím poslední 7 řada, ve mě zanechala rozporuplné pocity. Neříkám, že byla špatná, to ne, ale prostě mě neoslovila tolik, jako některé řady předešlé.

Jinak k návratům Castiela a Bobbyho: Návrat Castiela, bych pochopila a i snad uvítala. Návrat Bobbyho? To opravdu nevím. Jak už psala Katschaba "protože to by podle mě pak odporovalo naprosto všemu ohledně ničení duchů z dřívějších řad".

Takže si počkám a nechám se překvapit :)
For every minute you are angry, you lose sixty seconds of happiness.
phoebess

Cool level: 65
Capt. Malcolm 'Mal' Reynolds

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2012 / 15:37:39 (před 274 týdny)
Katschaba: K tomu Bobbymu, podle mě andělé dokáží vzkřísit člověka i z popelu, ne? Protože Adam (brácha Deana a Sama) byl taky tak vzkřísen, nebo si to blbě pamatuju? A pokud to andělé nedokáží, tak Bůh určitě. :D

Já osobně chci Bobbyho i Casse zpátky a bez výhrad. Cass seriálu dodává, hlavně ve scénách s Deanem, komediální stránku, zatímco Bobby to svými průpovídkami bezvadně odlehčuje. Byla by škoda o ně přijít.

Podle mě se další série bude týkat i Alfa příšer, ne? Protože Alfa upír přeci v jednom z posledních dílů řekl Deanovi a Samovi: "See you next season." Já to od té doby beru jako takovou nápovědu, co se asi tak bude dít dál. Možná se ale pletu a byl to jen šprým od scénáristů :)
"There are three kind of people in the world: those who know how to count and those who don't."
Anetka888

Cool level: 42
Arnold 'Jidáš' Rimmer

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2012 / 17:41:00 (před 274 týdny)
Hmm, ať jdou někam. Proč tam ty anděly teda rvali?? Pořád jsem čekala, kdy se tam ten Bůh objeví nebo kdy tu linku s anděly uzavřou a mám pocit, jako kdyby to tam teda bylo vše zbytečně.

V návrat Bobbyho a Castiela doufám.
"Let's put a smile on that face!"
Minui

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2012 / 18:00:00 (před 274 týdny)
no já už se nemůžu dočkat prvního dílu 8 série :)
Ree

Cool level: 31
des. Walter 'Radar' O'Reilly

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2012 / 19:32:06 (před 274 týdny)
Já se teda na další sérii těším. Je to Supernatural, těším se, ať je to jakékoliv. Je fakt, že šestá a sedmá série byly trochu slabší, ale možná bude 8. série zase o něco lepší.
Co se týče návratu Bobbyho a Case, chtěla bych tam oba. Je mi jedno jak, ale rozhodně mi tam chybí! Tak snad se tam objeví.
Ukažte mi sexy chlapa a máte ode mě pokoj...
lizzy

Cool level: 19
Černá zmije

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.7.2012 / 21:44:33 (před 273 týdny)
tak na 8. sérii je rozhodně moc těším. Myslím, že Cass by se měl vrátit - ty jeho hlášky v posledním dílu neměly chybu. S Bobbym to ale už takhle nevidím - ne že bych ho neměla ráda (to jsem vždycky měla), ale už jsem se s ním několikrát rozloučila a myslím, že už by měl zůstat mimo - i když mi bude chybět
megawir

Cool level: 29
Ovečka Shaun

ON-LINE
Bez nadpisu
20.7.2012 / 09:12:33 (před 273 týdny)
Pořád je tu možnost, že se Bobby "vrátí" jen ve flashbacích, když na něco budou vzpomínat nebo kdyby se náááhodou zase mrkli do minulosti. Jinak mám pocit, že by tím tvůrci fakt porušili vlastní zákony a to by se mi nelíbilo (oni jsou schopni říct, že tu nezůstával díky placatce, ale nějak se vymluvit, já ale doufám, že to tenhle případ fakt nebude).
SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.