24. 6. 2017

Seriálové osudy: Downward Dog

Seriálové osudy: Downward Dog

Stanice ABC pokračuje ve své rušící jízdě. Po Still Star-Crossed přichází na řadu komedie Downward Dog. Ta se dočkala oficiálního zrušení po šesti z osmi odvysílaných epizod. Zprávu na Twitteru oznámili tvůrci Samm Hodges a Michael Killen. Ti napsali fanouškům dopis, ve kterém jako důvod zrušení uvedli pouze finanční záležitosti. Kromě toho prozradili, že jsou odhodlaní seriálu najít nový domov.

Stanice byla nucena rozhodnout o osudu seriálu již nyní, protože už příští týden hercům vyprší smlouvy. Downward Dog se stal prvním seriálem z Velké pětky, který se dočkal premiéry na festivalu v Sundance. Sledovanost byla relativně stálá, i když tento týden komedie spadla na rating 0.6 a 3,1 milionu diváků.

I když sledovanost byla relativně stabilní i bez solidního předskokana, přesto nakonec zvítězily finanční důvody. Single-kamerová komedie se natáčí v Pittsburghu, což je na letní seriál pravděpodobně těžko únosná situace. A zařazení do hlavní sezóny je téměř nemožné, jelikož stanice má nabitý program složený ze sedmi vracejících se seriálů s objednávkami na plnohodnotnou 22epizodní sérii. Na podzim se představí jen jedna nová komedie, The Mayor, další dvě objednané jsou schované pro midseason.

Dvoudílné finále Downward Dog bude odvysíláno již příští týden, 27. června.

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
milosh

milosh

Škoda, trochu jsem doufal, že stabilní výkon by mohl být dostačující pro druhou letní řadu.
před 138 týdny
patrik1177

patrik1177

Možná tomuto seriálu dám šanci, až budu mít trochu víc času...
před 138 týdny
Koldik

Koldik

co ineho sa dalo cakat...
před 127 týdny
Další články k tématu