Facebook Twitter E-mail
2. července 2017

Quantico: Kdo se vrátí a kdo odejde ve 3. sérii?

Seriálové drama Quantico sklidilo po první sérii velký úspěch, avšak během druhé série zájem fanoušků začal opadat a mnozí začali očekávat zrušení. To se však nestalo a stanice ABC dala seriálu šanci, i když svou objednávku zredukovala na pouhých 13 epizod. Tvůrce seriálu, Joshua Safran, se však rozhodl, že své působení po dvou sériích ukončí a bude k dispozici pouze jako výkonný producent a konzultant. Nyní se objevily zprávy, že byl nahrazen novým showrunnerem, kterým se stal Michael Seitzman, tvůrce seriálu Code Black.

Změna showrunnera je však pouze první vlaštovkou. Reboot seriálu se dotkne ve velkém i samotného obsazení. Na internetu se postupně začaly objevovat zprávy o tom, které postavy se v nadcházející sérii neobjeví. Velkým šokem je rozloučení s herečkou Yasmine Al Massri, která v seriálu ztvárnila hned dvě postavy – identická dvojčata Rainu a Nimah. Následovalo oznámení, že seriál opustí i herečka Pearl Thusi, představitelka Dayany. Místo zveřejnění jmen dalších odpadlíků byla zveřejněna jména těch, která v seriálu zůstávají.

Ve třetí sérii se opět představí hlavní hvězda seriálu, Priyanka Chopra, jakožto Alex Parrish. Chybět nebude ani její drahá polovička, Ryan Booth v podání Jakea McLaughlina, a nejlepší kamarádka Shelby Wyatt (Johanna Braddy). K původní trojici se přidává i herec Blair Underwood, který se představil ve druhé sérii jako Owen Hall. Vyloučeno zatím nebylo hostování herců Aunjanue Ellis (Miranda Shaw) a Russella Toveyho (Harry Doyle). Jednalo by se však pouze o pár epizod. Obsazení nových postav bude oznámeno s blížícím se datem produkce nové série.


Co říkáte na tyto změny obsazení? Budou vám některé postavy chybět? Budete seriál sledovat i nadále?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

luckily
před 51 týdny
No já bych byla velmi ráda, kdyby se vrátili i bratři Haasovi. Caleb byl...
Radim.Winiarski
před 51 týdny
Hlavně aby její zmizení nějakým způsobem objasnili a nepokoušeli se dělat, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY