27. 6. 2017

Seriálové osudy: Better Call Saul

Seriálové osudy: Better Call Saul

Stanice AMC právě oznámila, že svůj dramatický hit Better Call Saul prodlužuje pro čtvrtou řadu. Tato novinka asi málokoho překvapí, jde totiž o jedno z nejprestižnějších a nejsledovanějších dramat této kabelovky. Saul se s deseti novými epizodami vrátí v roce 2018.

„Umělci, které respektujeme obdivujeme, nabízejí skutečně mimořádné vývoje postav a nabízí dramatické zvraty. Pokračují tak v následování odvážných tvůrčích kroků a jejich scénáře patří k nejlepším na trhu. Je to všechno prostě v pohodě,“ uvedl ředitel stanice Charlie Collier. „Gratulujeme tvůrcům, hercům a všem ostatním, kteří na seriálu pracují. Těšíme se na čtvrtou řadu!“

Better Call Saul je spin-offem neméně úspěšného dramatu Breaking Bad, které se na stanici vysílalo v letech 2008–2013. Saul se těší velké přízni fanoušků i kritiků; od začátku svého vysílání se mu podařilo získat čtrnáct cen Emmy, dva Zlaté glóby a mnoho dalších ocenění.

Další díly seriálu
Kliknutím aktivuješ úžasnost! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
fabiankopd

fabiankopd

Ja som vydržal do prvej polovice druheho dielu prvej serie, nemohol som dalej, pritom breaking bad som videl...
před 162 týdny
Tesa.

Tesa.

Po konci BB som bola dosť skeptická či Better Call Saul bude rovnako kvalitný, ale bolo to úplne bezdôvodné,...
před 162 týdny
Manyjak

Manyjak

Tak to je paráda :-)
před 162 týdny
Další články k tématu