Facebook Twitter E-mail
7. července 2017

The CW vyvíjí další spin-off Supernaturalu

Stanice The CW se rozhodla opět zkusit štěstí. Oznámila, že vyvíjí další spin-off svého nejdéle běžícího seriálu, stále populárního fantasy dramatu Supernatural. Příběh se tentokrát bude točit okolo šerifky Jody Mills v podání Kim Rhodes.

Neoficiální název projektu je Wayward Sisters. Nástin příběhu se objeví v jedné z epizod chystané třinácté řady Supernatural. Šerifka spolu se skupinkou mladých žen-rebelek, které přišly o rodiče kvůli nadpřirozeným tragédiím, spojí síly dohromady, aby bojovaly proti monstrům.

„Na rozdíl od původního seriálu, který se točí okolo pokrevních bratrů, je tato novinka o sesterství dívek z pěstounské rodiny,“ uvádí zdroj.

Na vývoj projektu dohlíží scenáristé/pro­ducenti původního seriálu Andrew Dabb, Robert Singer, Phil Sgriccia a Robert Berens. V roce 2014 stanice vyvíjela spin-off k seriálu s názvem Supernatural: Bloodlines, ale projekt se nedostal dál než k pilotní fázi.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MichelleCZSP
před 70 týdny
SPN miluju a Jody a Donnu mám moc ráda u jejich epizod se vždycky nasměju,...
Eviik
před 70 týdny
CW už neví coby, SPN je poslední dobou fakt podivná fraška parodující sama sebe...
Koldik
před 60 týdny
Myslim, ze toto im nevyjde. Bloodlines malo vacsi potencial...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY