8. 7. 2017

Erica Durance se vrací ke svým supermanovským kořenům

Erica Durance se vrací ke svým supermanovským kořenům

Většina ze seriálových fanoušků jméno Erica Durance moc dobře zná. A tím nemyslím kvůli její roli v kanadském lékařském dramatu Saving Hope, ale z její charakteristické role, kterou si střihla ještě o několik let dříve. Erica je totiž jednou z hereček, které se zhostily slavné komiksové postavy, Supermanovy pravé lásky Lois Lane. V letech 2004–2011 hrála tuto postavu v úspěšném seriálu Smallville, který se vysílal na stanici The WB a později The CW.

Saving Hope končí a Erica se nyní vrací ke kořenům právě na The CW. Bylo oznámeno, že se herečka v nové řadě přidá k osazenstvu populární Supergirl. Je tu ale šokující háček! Přichází totiž na scénu kvůli přeobsazení. Od podzimu ji budeme vídat v roli Alury Zor-El, matky titulní hrdinky. Tu v předchozích dvou sériích hrála Laura Benanti, která se však již v nových epizodách neobjeví.

„Bohužel, Laura má jiný pracovní program v New Yorku a nebude mít možnost v seriálu pokračovat,“ prozradil výkonný producent Andrew Kreisberg. „Jsme ale moc šťastní, že k nám na palubu přichází Erica, která nabídne svou vlastní verzi Kařiny matky. V minulé sezóně jsme slavili velké úspěchy s bývalou Lois Lane Teri Hatcher. Jsme přesvědčeni, že Erica bude pokračovat v tradici herců této značky, kteří se k našemu seriálu přidávají a vytváří zcela nové a vzrušující podoby klasických postav ze světa DC.“

Durance se přidává k celé řadě herců ze supermanovského universa, kteří se již v Supergirl objevili. Kromě Teri lze zmínit jména jako Laura Vandervoort (Kara ve Smallville), Dean Cain (Superman v Lois & Clark: The New Adventures of Superman) nebo Helen Slater (hvězda Supergirl z roku 1984).

Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
crazy fan

crazy fan

Tak jsem se těšila, že bude hrát nějakou epizodní záporačku a ono tohle. Na novou Aluru si budu těžko...
před 142 týdny
Matuush

Matuush

Začalo to jako velké yaaaay, ale po přečtení, že odchází Laura je to neeee. Nemám ráda přeobsazování a teď...
před 142 týdny
Koldik

Koldik

Preobsadzovanie...nic moc. ale uvidime ako jej to pojde.
před 131 týdny
Další články k tématu