DISKUZE K ČLÁNKU 10 z 10: Teen

Drunk_Queen

Cool level: 48
Sarah Walker

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 16:08:45 (před 27 týdny)
Komplet jsem viděla jen 13RW :D.
Hey, Corden?! Don't worry, I'm not afraid! Hello, horse. I shall call you Tesco.
Verity

Cool level: 17
Jaime Lannister

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 16:10:51 (před 27 týdny)
Čekala jsem nulu, ale díky zařazení Shadowhunters mám aspoň jeden zářez. Ale vůbec mi to nevadí. :D
Možná bych sem přihodila ještě Class anebo Sarah Jane Adventures.

Edit: Počkat, kde je My Mad Fat Diary? Anebo Skins (ale u těch si nejsem jistá prvním vysíláním)?
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.
Editováno: 1x | Naposledy: 16.7.2017 / 16:11:56
Fifipek

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Teen seriály
16.7.2017 / 16:21:37 (před 27 týdny)
Přiznám se, že výběr tu v této kategorii je tedy hodně různorodý...například The Originals mi moc teen seriál nepřijde a to i přes fakt, že se jedná o spin-off the Vampire Diaries. Gossip Girl bylo fajn, Teen Wolf zase výborná hudba...Shahowhunters téměř nekoukatelná s*a*ka s tak debilními dialogy a "hereckými" výkony, že jsem to musel vypnout...
tommmyk

Cool level: 10
sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 16:22:19 (před 27 týdny)
Tady mám toho skozknutého dost - TVD, Teen Wolf, The Originals, Shadowhunters a 13RW. I když nemají teen seriály takovou kvalitu, stále patří k mým oblíbeným žánrům, u kterých si člověk oddechne.
IcePrincess

Cool level: 12
Dale

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 16:31:59 (před 27 týdny)
Tak zhruba, at už pravidelným nebo nepravidelným sledováním znám všechny (jen Shadowhunters je taková broskovina, že se to fakt nedá, ale "teenovité" to bez pochyb je), nicméně mě tu velice potěšilo zařazení Superkoček, ten seriál jsem měla hodně ráda a ukončení mě doted mrzí(vlastně je to asi dodnes jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec), na podobný seriál už jsem nenarazila. :-( Zase ty staré rány.
"I mean, it's life. Lower your expectations"
Editováno: 2x | Naposledy: 16.7.2017 / 16:41:40
ragelly

Cool level: 113
Joe Carroll

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 16:38:25 (před 27 týdny)
Já jsem viděla komplet Make It or Break It, Hellcats a 13 Reasons Why, na ty další se samozřejmě chystám, protože teen je stále můj oblíbený žánr.

Nemůžu uvěřit, že jsem se pořád nedostala ke Gossipce. Pamatuju si, jak jsme se o tomto "novém" seriálu s kamarádkou bavily po cestě do školy. Už tehdy jsem se na něj strašně moc těšila (můj vkus se asi moc nevyvíjí, no :-D ). Původně jsem si chtěla pustit první dvě tehdy odvysílané řady po maturitě v létě 2009, ale nějak jsem to nestihla a pak už jsem najela na můj maratonový systém sledování kompletně ukončených seriálů... no a seznam se tak rozrostl, že na Gossipku stále ještě nedošlo.

A to samé The Carrie Diaries. Když to zrušili, chtěla jsem si to hnedka dát, ale pak mi do toho něco vlezlo a pořád jsem to odsouvala a do dneška jsem to pořád neviděla.

Každopádně MIOBI je velká srdcovka. Nemá smysl se tu nějak zdlouhavě rozepisovat, hned po dosledování jsem si napsala citově velmi ovlivněný názor, který jsem po čase hodila i sem na SerialZone, takže pokud váháte, jestli se do toho pustit, můžete se nechat ovlivnit mnou tady v názoru :D
ragelly

Cool level: 113
Joe Carroll

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 16:43:00 (před 27 týdny)

IcePrincess napsal(a):

Tak zhruba, at už pravidelným nebo nepravidelným sledováním znám všechny (jen Shadowhunters je taková broskovina, že se to fakt nedá, ale "teenovité" to bez pochyb je), nicméně mě tu velice potěšilo zařazení Superkoček, ten seriál jsem měla hodně ráda a ukončení mě doted mrzí, na podobný seriál už jsem nenarazila. :-( Zase ty staré rány.

Taky se mi to hodně líbilo. Scénu Shout jsem si vystřihla do samostatného videa (v té době ještě Youtube tolik nefrčel) a měla jsem to až do loňského prosince v mobilu spolu s vystříhanými oblíbenými scénami z Greek :D Jinak doporučuju to Make It or Break It, je to v podstatě to samé, jen místo roztleskávaček tam jsou gymnastky :)

kareen

Cool level: 21
Phil Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 17:02:43 (před 27 týdny)
Viděla jsem jen Gossip girl a koukám na The Originals, ale ten bych do teens opravdu nezařadila, alespoň v tom smyslu, že tam nikdo nechodí do žádné školy a i ty jejich problémy se netýkají žádných teen záležitostí.
Na Gossipkách se mi nejvíc líbilo, že tam většinou vyhrávali ti "zlí", být mrcha či hajzlík tam bylo prostě cool, což bylo na rozdíl od jiných poučujících teen seriálů docela osvěžující. A pak samozřejmě Chuck a Blair. To byla taková ta obrovská láska jak ze starých časů, přenesená do moderní doby. Ale je fakt, že chvílema (hlavně ke konci)už z toho byla hrozně přeplácaná telenovela.
Editováno: 1x | Naposledy: 16.7.2017 / 19:50:25
andromache

Cool level: 22
Chandler Bing

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 17:09:40 (před 27 týdny)
Ze zde uvedených jsem viděla jenom Chasing Life a dodneška mě mrzí, že to skončilo tak blbě otevřeně (a proto se divím, že se Aisha Dee upsala dalšímu seriálu téže stanice... Fakt nechápu). A jinak jsem samo viděla PLL, ale o důvodech proč jsem to nikdy nedokoukala a ani nikdy nedoukám už jsem mluvila tolikrát, že to nemá cenu zase vytahovat :D.

Jinak do sezony 09/10 bych miminálně mezi čestné zmínky zařadila i 10 Things I Hate About You. Film jsem sice neviděla, ale kdybych nebyla do Lindsey Shaw už zabouchnutá díky PLL, tak tady bych si ten crush vypěstovala na tuty :D. A taky mě dost mrzelo, že to mělo jenom jednu řadu... Je vidět, že já a Eméričani jdeme co se vkusu týče v poslední době hodně od sebe....
I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
Triiciiie

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 18:23:47 (před 27 týdny)

Fifipek napsal(a):

Shahowhunters téměř nekoukatelná s*a*ka s tak debilními dialogy a "hereckými" výkony, že jsem to musel vypnout...

:D Amen!

"Tea. But the strong stuff. Leave the bag in..."
Sjuuz

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 18:45:56 (před 27 týdny)
Musím se přiznat, že kromě 3 seriálu jsem viděla všechny. Tento žánr je také jeden z mých nejoblíbenějších.
Jsem seriálový maniak.
1Anilvap

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 19:42:07 (před 27 týdny)
Náhodou jsem se zrovna dneska začala dívat na 13 Reasons Why. Seriál dobrý, napínavý, asi u toho do konce vydržím, jak to teda dopadne. Ale pro mě to kvalitou hrozně táhne dolů naprosto nesympatická hlavní postava - Clay. Částečně za to asi může herec, ale celkově mi Clay jako postava přijde napsaný hrozně nevýrazně, jenom chodí sem a tam a nic nedělá. Nemám ráda bezúčelné postavy. Jeho jediným přínosem jsou ty sluchátka, přes která to posloucháme i my. Super. :D Prosím, řekněte mi někdo, že se to změní a nebude to takový nudař celou sérii (jsem u třetího dílu)! :D
singularita

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 21:50:10 (před 27 týdny)
Ani ťuk. Ani jeden díl. Ve vyhýbání jsem asi opravdu dobrý. U 13RW jsem měl namále, skoro jsem se i chystal pustit pilot. :D
Tulrika

Cool level: 23
Denholm

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.7.2017 / 22:07:32 (před 27 týdny)
Viděla jsem celý 13 Reasons Why, ale ke konci mě to docela štvalo.Hrdinka na mě působila jako ukňouranec. A dva díly Shadowhunters a kvůli těm jsem zvažovala psychoterapii. Jinak tenhle žánr jde mimo mě.
Neumím rozdávat rady. Jen dělat sarkastické poznámky
Baldr0

Cool level: 10
sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.7.2017 / 10:08:33 (před 27 týdny)
Teen žánru se snažím vyhýbat, jak jen můžu. Přesto jsem, koukám, viděla pár dílů od dobré poloviny zde zmíněných. Děsivé.
Co tu dělají The Originals moc nechápu - teda kromě toho, že se jedná o spin-off Deníků.
Aktuálně se snažím dokoukat 13RW a vůbec se mi to nedaří. S tím jaké jsou na to ohlasy, jsem čekala nějaký moderní zázrak, průlom v žánru. Ale já se u toho jenom strašně nudím.

Každopádně článek pěkný a Hellcats vypadají celkem zábavně, ty možná i zkusím. :)
"For a moment, nothing happened. Then, after a second or so, nothing continued to happen."
Destinytte

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.7.2017 / 12:05:50 (před 27 týdny)
Ehm... :D Viděla jsem/sleduji vše kromě The Originals.
funik

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.7.2017 / 13:32:22 (před 27 týdny)
Britské serialy majú zákaz vstupu? Kde sú Skins a Inbetweeners?
IcePrincess

Cool level: 12
Dale

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.7.2017 / 13:59:21 (před 27 týdny)

ragelly napsal(a):

Taky se mi to hodně líbilo. Scénu Shout jsem si vystřihla do samostatného videa (v té době ještě Youtube tolik nefrčel) a měla jsem to až do loňského prosince v mobilu spolu s vystříhanými oblíbenými scénami z Greek :D Jinak doporučuju to Make It or Break It, je to v podstatě to samé, jen místo roztleskávaček tam jsou gymnastky :)


Tu scénu mám ještě v živé paměti jako "prostěradlovou párty", já si zase stáhla tu písničku s Ashley a 3OH!3 - My first kiss, tuhle verzi mám dokonce radši, než tu s Keshou. :D

Tak to zkusím, vypadá to zajímavě. Děkuji za tip.

"I mean, it's life. Lower your expectations"
KattyD

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.7.2017 / 15:15:29 (před 27 týdny)
Gossip Girl mám už asi dvakrát kompletně zhlédnuto a plánuji se na tento seriál kouknout znova. Make It or Break It a Chasing Life jsem nikdy neviděla, ale zní to zajímavě. U The Vampire Diaries jsem v posledním díle brečela a ten konec mi přišel mnohem lepší než PLL. U Teen Wolf se připravuji na zkouknutí poslední série, ale i tento seriál patří mezi mé oblíbené. Hellcats jsem měla taky ráda a nechápu, proč tento seriál zrušili.
U The Carrie Diaries jsem viděla jen první dva nebo tři díly, nevypadalo to nějak dobře ale plánuji se na tento seriál někdy podívat. The originals naprosto zbožňuju a doufám že ho nezruší, i když to vypadá na opak. 13RW mě přišlo rozhodně originální tím nápadem sebevraždy. A jako poslední Shadowhunters.. Tento seriál mi příjde opravdu strašný, i když ho pravidelně sleduji, ale to jenom abych zjistila jak to skončí protože film pokračování neměl.
alesanko

Cool level: 7
Manny Bianco

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.7.2017 / 17:02:49 (před 27 týdny)
Gossip Girl - seriál, kde som sa zamiloval do Taylor (Jenny) a zbožňujem ju doteraz :D
The Vampire Diaries - pre mňa navždy zostanú Denníky jedným z mojích TOP seriálov. Premýšlam či si dam re-watch alebo sa pustím do kníh.. ale kedže som teraz zamotaný do inej knižnej série, tak si asi pustím seriál :)
The Originals - aj ked som mal rodinku pôvodných rád, tak som videl asi len 1 a pol série.. možno sa k tomu niekedy dostanem a dokoukám
Shadowhunters - nič extra, ale rád si pozriem. Len ma stále otravujú blbé komentáre pod každou epizódou typu: "Ten bol v knihe iný", "Toto bolo v knihe úplne inak, hrozné", "Chcem Clacy", "Kedy už bude Clacy?", "Simon je otravný, chceme Clacy" atd..
When people see good they expect good. And I don't wanna live up to anyone's expectations. (Damon Salvatore, TVD)
carolos

Cool level: 26
Ally McBealová

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.7.2017 / 21:36:49 (před 27 týdny)
Teen Wolf - moja srdcovka, ktorá sa pridáva k ďalším ukončeným seriálom v tomto roku. Po prvej sérii sa kvalitatívne zlepšil a odvtedy dokázal udržať do konca vysoko zdvihnutú latku. To sa u seriálov moc často nevidí.

Zo spomínaných seriálov sledujem už len Shadowhunters a Magicians. A niekedy sa pustím do 13 reason why.

A ďakujem za zmienku o seriáli Dawson's Creek, to je seriál, na ktorom som vyrastal a ktorý ma svojim záverom naozaj prekvapil.
Nira

Cool level: 20
Zipper

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.7.2017 / 22:53:45 (před 27 týdny)

Sjuuz napsal(a):

Musím se přiznat, že kromě 3 seriálu jsem viděla všechny. Tento žánr je také jeden z mých nejoblíbenějších.

Mám to přesně naopak - viděla jsem 3 seriály (2 částečně a 1 celý - 13RW), tento žánr jde hodně mimo mě :-)

Lollie

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.7.2017 / 09:55:38 (před 26 týdny)
Hmm :D tak z tohto výberu som nevidela len 2 seriály (MIoBI a CHasing Life) inak som frčala na všetkých ostatných :)
Gossipka ostáva v mojom teen srdci, po O.C. to bol druhý seriál čo som začala pozerať, a Blair&Chuck samozrejme im nešlo nefandiť :D aj keď seriál som prestala pozerať asi po 4 sérii, a pred 2 rokmi som to dopozerala do konca
TVD - asi najobľúbenejší seriál :) žili sme ním na strednej, to bola každý týždeň nová časť predmetom prvej rannej konverzácie :D milujem Ninu (aj keď ako Elenu ju urobili sem tam príliš ufňukanú) a pri poslednej epizóde som plakala ako malá :D #HelloBrother
Teen Wolf som začala pozerať, bavilo ma to, ale nejak ma to omrzelo pri 3.sérii, a príliš veľa nových postáv sa mi tam nepáčilo....možno keď seriál skončí si to pozriem celé
Hellcats som zapla pár častí ale nenadchlo ma to .... zato na Hart of Dixie z rovnakej sezony som sa namotala riadne, až do konca, to bol taký oddychový seriálik :)
Carrie Diaries - ale áno, jasné že som si pozrela obe série :D a najlepšia bola účasť Chrisa Wooda (ktorého človek pozerajúci Upírske denníky pozná ako evil čarodeja Kaia vo vlastom väzenskom svete, no ale nemilujte ho :D )
Originals - ako fanúšik TVD som jasné kukla aj na TO, ale nejak to opadlo a skončila som pred koncom 2.serie s pozeraním...možno keď to ukončia, príde čas dopozerať ich :)
Shadowhunters - kým píšem tento príspevok sťahuje sa mi najnovšia epizóda :D ;) ako fanúšik kníh to proste musím pozerať :D Clace , Malec a Sizzy rules (p.s. Matt Daddario..môj najväčší crush od dôb Iana Somerhaldera :D akurát že Matt je reálne v mojom veku :D )
13RW - pozreté za 3 dni :D som zvedavá či to nechajú tak, alebo spravia ďalšiu seriu
ragelly

Cool level: 113
Joe Carroll

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.7.2017 / 10:00:45 (před 26 týdny)

Lollie napsal(a):

13RW - pozreté za 3 dni :D som zvedavá či to nechajú tak, alebo spravia ďalšiu seriu

Druhá řada už je potvrzena :)

Lollie

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.7.2017 / 10:13:01 (před 26 týdny)

ragelly napsal(a):

Druhá řada už je potvrzena :)


Naozaj? To som netušila..hm, tak hádam to bude dávať zmysel. :) Ďakujem za info

Koldik

Cool level: 14
Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.7.2017 / 11:24:07 (před 26 týdny)
Tak tu si pisem 0 aj ked uz pokukujem po 13RW
Blake

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.7.2017 / 14:55:04 (před 26 týdny)
Já ty teen seriály taky dost sleduju :D. I když už nějaký ten rok teen nejsem.
GG jsem viděla celé. To je moje srdcovka, i když jsem se při něm často rozčilovala :D.
Z dalších zmíněných sleduju TVD, TW, TO, 13RW. Na Shadowhunters se někdy v budoucnu chystám, ale mám z toho docela obavy podle rozporuplných reakcí :).
Blake
katush

Cool level: 11
Morgan Guillermo Grimes

OFF-LINE
Bez nadpisu
6.8.2017 / 23:54:05 (před 24 týdny)
9/10 :D asi by som to Make it or brake it mala skúsiť :D
mikalana

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.8.2017 / 21:23:38 (před 23 týdny)
Je mi 30, mé dceři 1 rok a viděla jsem (nebo aktuálně sleduju) všechny kromě jednoho. :-D Co to o mně říká? :-D I když teda Shadowhuntery dávám s velkým sebezapřením pouze z nedostatku lepšího materiálu v určitých dobách.
Vojtislav

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.8.2017 / 23:08:28 (před 22 týdny)
Asi zkusím Shadowhunters.
Hannyska

Cool level: 8
Kryton

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.1.2018 / 20:25:41 (před 7 dny)
7/10 - Teen Wolf, Shadowhunters, TVD, Originals, Hellcats, Make it or break it, Gossip girl. Ostatní tři znám, ale nezaujaly mě.
Hannyska

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.