Facebook Twitter E-mail
16. července 2017

Doctor je žena!

A je to tady. Další historický okamžik nadešel. Stanice BBC dnes po finále tenisového Wimbledonu oznámila totožnost v pořadí již třináctého Doctora v seriálu Doctor Who (Pán času). Poprvé v celé dlouholeté historii seriálu otěže převezme žena. Bylo oznámeno, že další tváří slavného Pána času bude herečka Jodie Whittaker.

Herečku si mnozí seriáloví fanoušci pamatují především z role v britské kriminálce Broadchurch, kde se objevila jako Beth Latimer. Zajímavostí je, že tvůrce Broadchurch Chris Chibnall v další sérii Doctora přebírá za Stevena Moffata úlohu showrunnera.

Současný Doctor Peter Capaldi oznámil svůj odchod v lednu letošního roku. Naposledy se objeví ve vánočním speciálu, kde dojde ke slavné scéně reinkarnace a představení třináctého Doctora. Ve speciálu se objeví také David Bradley jako první Doctor. Seriál navíc letos míří na Comic-Con a očekává se, že se zde vedle Moffata a Capaldiho objeví právě i Whittaker.

Kromě role v Broadchurch jsme pětatřicetiletou herečku dříve mohli vidět v seriálech The Assets, The Smoke nebo Marchlands.


Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

mv1998
před 4 týdny
...
Tempy
před 4 týdny
Tak za mě zatím spokojenost. :) Všichni vypadají sympaticky. Teď hlavně, aby...
Tesa.
před 4 týdny
Som veľmi rada, lebo to vyzerá na skupinku spolucestovateľov, tiež ich...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY