Facebook Twitter E-mail
28. července 2017

Novinka pod lupou: Fearless

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Fearless
Žánr: Drama / Thriller / Krimi / Mysteriózní
Stanice: ITV
Premiéra: 12. 6. 2017
Vysílání: pondělí ve 21:00
Délka pilotu: 46 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Patrick Harbinson
Herci: Helen McCrory, Wunmi Mosaku, Jonathan Forbes, Sam Swainsbury, John Bishop, Jack Shepherd, Kika Markham, Rick Warden, Alec Newman, Rebecca Callard, Allan Corduner, Jemima Rooper, Robin Weigert, Michael Gambon, Jamie Bamber, Emma Hamilton

O čem to je?

Každý případ Emmy Banville je jednou velkou výzvou. Emma si bere na starost ostře sledované případy lidí, kteří byli neprávem posláni za mříže. Což jí samozřejmě nepřidává na oblíbenosti u veřejnosti, ale zoufalým blízkým neprávem odsouzených dodává naději. Jednoho dne Emmu kontaktuje Annie, matka dítěte Kevina Russella. Ten byl před čtrnácti lety, ve svých třiadvaceti letech, odsouzen za vraždu studentky. On sám tvrdí, že dívku nezabil, že ho k přiznání donutila policie. I když je možná nevinný, veřejnost, policie i mužův čtrnáctiletý syn mají jiný názor a snaha zjistit pravdu Kevinovi spíše ubližuje, než pomáhá. Zjistí se nakonec pravda? A jaký život Kevina čeká?

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Drunk_Queen

Kdybych hodně přeháněla, mohla bych říct, že britská krimi dramata vládnou naší rubrice, protože jich tu týden co týden máme opravdu hodně. Něčeho je tu možná ještě víc, ale britská krimi dramata vyčnívají, protože jsou si navzájem velmi, velmi podobná. A já mám pak pocit, že vlastně pořád koukám na to samé. Tak mě tak napadá, myslíte, že bych si všimla, kdybych si pustila pilot jednoho seriálu, na něj navázala druhým dílem druhého seriálu a tak dál? Já se trochu bojím, že ne.

Ovšem u Fearless se mi chce skoro až oslavovat, protože tu je konečně zase jednou za čas britská kriminálka, která není dvojčetem všech ostatních. Fearless je trochu ve stylu Odložených případů, ovšem nezaměřuje se na oběť, ale na pachatele, i když ten prvek vyřešení vlastně nevyřešeného případu po dlouhé době tu také je. A jak pro mě občas nebývá snadné sledování Odložených případů, tak tohle pro mě bylo také „něco“.

Když člověk sleduje „normální“ kriminálky, neuvědomí si, jak hrozně děsivé je, když se něco podobného v realitě stane. Protože v normálních kriminálkách divák většinou vídá neomylné detektivy, kteří se v ničem nespletou a když už na podezřelého tlačí, tak naprosto oprávněně. Jak říkám, tohle příjemné sledování rozhodně nebylo.

Normálně by na mě podobný seriál tolik nezapůsobil, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Fearless ale dokáže diváka vtáhnout do sledování už od prvních minut, možná je to skvělou hlavní hrdinkou, možná atmosférou, možná scénářem, možná zpracováním. Nebo kombinací všeho, to si musí každý divák rozhodnout sám.

Každopádně jedna věc je jistá, zatímco většinu britských krimi, která tu recenzujeme, si můžete s klidným srdcem nechat ujít, Fearless byste si pustit měli. Pilot uteče jedna báseň, navíc pomůže člověku uvědomit si, že vlastně stačí ocitnout se ve špatnou dobu na špatném místě a vše se pak může obrátit proti němu. Tady to vypadá na nějakou intriku, ale je vůbec potřeba?

+ hlavní hrdinka, atmosféra, zpracování
+ působivé

- zvláštní práce s kamerou

Moje hodnocení pilotu: 80 %
ragelly

Když na začátku pilotu prozradili, že půjde o to dokázat nevinnu usvědčeného vraha, který před 14 lety údajně zabil mladou dívku, byla jsem nadšená. Právě takové seriály jsou mým šálkem čaje, líbí se mi pátrání v minulosti, odhalování nových vodítek a skutečností a ve výsledku už je vlastně jedno, jestli se dokáže, že to skutečně udělal, nebo ho osvobodí. Bohužel jakkoliv dobře Fearless ze začátku zní, celkově pilot hodně, ale hodně zklamal.

Když si v hlavě sumíruju obsah, tak to zní vážně dobře, nevím, co bych tomu vytkla. Ale přeneseno na obrazovku, celá epizoda se neskutečně vleče. V podstatě se v ní vůbec nic nestane, jenom jsem seděla a čekala, kdy už konečně začne zábava. A pak přišly závěrečné titulky a já jsem jen zklamáním nasucho polkla.

V podstatě tady není ai o čem mluvit. Hlavní herečka není ani tak nesympatická, jako spíš uspávací. I když se snaží být akční, prostě jsem měla problém udržet pozornost, abych viděla, co dělá. Většinou ale jen listovala v papírech a přemýšlela, takže vlastně nebylo ani tak těžké držet s ní krok. Odsouzený vězeň působil hodně nerozhodně. Měla jsem z něho spíš pocit, jako by ho právě zavřeli, ne jako by už seděl 14 let. Byl vyplašený, pořád se jen něčeho bál, nedokázal říct ano ani ne, prostě mi nepřišel jako člověk, který by chtěl za každou cenu dokázat, že v té vraždě neměl prsty. No a jeho rodina? Ti už byli úplně jen do počtu, v podstatě tam neměli vůbec žádnou úlohu a pilot by vypadal úplně stejně, i kdyby se tam vůbec neobjevili. Rozhodně nezafungovalo představení vězně jako muže s rodinou, dokonce ani s nefunkční rodinou. Necítili jste tam žádné vazby, city, a nemluvím jen o romantických citech, ale prostě o jakémkoliv vyjádření, že toto je skutečně rodina. Prostě se jen na obrazovce objevovali herci bez nějakého ladu a skladu.

Fearless měl být super seriál. Ale odcházím od něj po pilotu, na další sledování se nechystám. Je to pár dnů, co jsem ho odsledovala, a vím, že za pár dnů už si na něj ani nevzpomenu a až budu zase zpětně naše novinky procházet, tuto budu muset rozkliknout a přečíst si, o čem byla, protože podle názvu si rozhodně nevzpomenu. Škoda.

+ potenciální potenciál

- zabitý potenciál
- herci a postavy
- nic zapamatováníhod­ného

Moje hodnocení pilotu: 20 %
Esgalnor

Fearless mě upřímně ničím nezaujalo – a to mám britské thrillerové minisérie v oblibě. ITV se ale přeci jenom svými detektivními seriály liší od BBC. Zatímco BBC chrlí jednu pecku za druhou, ITV většina projektů končí někde na půli cesty, kdy se těžko rozhodujete, jestli se vám nakonec pilotní díl líbil, nebo ne. Fearless navíc působí ještě nezáživněji svou originální, ale nelákavou zápletkou. A po dosledování úvodního dílu musím říct, že ačkoliv to dopadlo lehce nad má očekávání, přesto to mohlo díky svému potenciálu mířit mnohem výš.

V hercích problém stoprocentně není – Helen McCrory je ve své roli zcela výtečná. Nadprůměrné výkony tu ale podávají i ostatní herci, z nichž mě zaujali hlavně Jonathan Forbes a Robin Weigert (pominu-li hlavní herečku). Problém bych spíše viděl ve scénáři. Není vyloženě špatný, postavy jsou reálné a sympatické, jenomže… je průměrný. Zápletka je neoriginální, zvraty tu jsou minimální a dost nezáživné, v rámci politického thrilleru to jde o lehký nadstandard, ale nic jiného.

Tomuto dojmu nenapomáhá vlastně nic. Nevýrazná, lehce unylá kamera člověka spíše nudí, než aby držela jeho pozornost. Hudba nijak nevyčnívá, po sledování si sotva vzpomenete, že tam nějaká byla. Slušný scénář výrazně drhne při budování hlavního příběhu a zápletky. Co se mu ale naopak daří, tak je vybudovat slušnou dějovou linii ohledně hlavní hrdinky, a řešit komplikované, ale uvěřitelné vztahové problémy jednotlivých postav.

Suma sumárum jde tedy v rámci politických thrillerů o nevýrazný nadprůměr. V technických parametrech ničím nevyčnívá, co se příběhu týče jde pak o standardní práci. Pilot vás příliš nepřekvapí, twisty a nečekané momenty chybí, stejně tak i nějaká atmosféra. Vše to ale vynahrazují slušné postavy, zdařilé vedlejší zápletky a především herci. Tím pádem opět o pilotu od ITV nevím, co si mám myslet – tentokrát ale zůstává lehce pozitivní dojem, který mě táhne k dalšímu sledování.

+ vynikající herci v čele s Helen McCrory
+ slušné vedlejší zápletky
+ kvalitní postavy
+ zanechává zvědavost a pocit chtít seriál dokoukat

- průměrné technické složky
- nepříliš originální scénář
- chybí atmosféra

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (právě čteš)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jenny17
před 123 týdny
Stejně se kouknu na pilot .o)
xtomas252
před 122 týdny
Vždyť je to zamotaný jak gordickej uzel a napínavý jak kšandy! :D
Martysek
před 116 týdny
Po shlédnutí všech dílů jsem trochu rozpačitá. Určitě to nebylo špatné, bylo to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY