Facebook Twitter E-mail
26. července 2017

Novinka pod lupou: Gypsy

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Gypsy
Žánr: Drama / Psychologický / Thriller
Stanice: Netflix
Premiéra: 30. 6. 2017
Vysílání: celá série naráz
Délka pilotu: 57 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Lisa Rubin
Herci: Naomi Watts, Billy Crudup, Sophie Cookson, Karl Glusman, Poorna Jagannathan, Lucy Boynton, Brenda Vaccaro, Kimberly Quinn, Edward Akrout, Blythe Danner, Frank Deal

O čem to je?

Jean Hollowayová je jednou z mnoha žen, které se snaží skloubit rodinný život s tím pracovním. Doma má manžela a malou dcerku, v práci poznává ta nejtemnější zákoutí lidské mysli. To pomalu, ale jistě začíná mít vliv i na ni samotnou, Jean totiž přestává být schopná držet si odstup od svých pacientů, jaký by si terapeut držet měl, a pod aliasem Diane Hart si začíná budovat milostné vztahy s lidmi z okolí svých pacientů.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Drunk_Queen

Tohle prý režírovala Sam Taylor-Johnson. To je ta, co režírovala Fifty Shades of Grey. To vlastně docela odpovídá tématu tohoto seriálu, ne? Teda až tak úplně ne, ale několik podobností je jasně zřetelných.

Ale tím výčet dost slavných jmen nekončí. Dost slavná je i Naomi Watts, která ztvárnila hlavní roli. Možná ještě slavnější, co já vím. Jedno vám ovšem řeknu s jistotou – její postava je příšerně nesympatická. Divák navíc nedostane odpověď, proč dělá to, co dělá. Je to touha po riskování? Jako kdyby třeba kvůli touze po adrenalinu skákala pod vlak nebo tak něco? To je možná trochu silné přirovnání, ale tohle nevidím na podobné úrovni jako například seskok padákem, pardon. Nebo se nudí?

Já vám vážně nevím. Protože místo nějakých odpovědí dostáváme leda to, že hlavní hrdinka lže, kam se podívá. A to je vlastně všechno. Na psychologické drama je totiž Gypsy hrozně nudný počin, který se spoléhá jen na pár vnějších projevů lhaní a možná vidinu budoucího sexu. Ohrané.

Takže ze začátku vcelku zajímavá hrdinka začne prostě nudit. O chlup zajímavější jsou už její pacienti, kteří mají alespoň nějakou tu „backstory“, díky čemuž dokážou zaujmout.

Když pomineme pacienty, je z Gypsy obyčejná vztahovka o riskování a zakázaných vztazích. Takových seriálů je plno, chcete vidět další?

+ pacienti

- hlavní hrdinka
- nezáživnost příběhu

Moje hodnocení pilotu: 40 %
ragelly

Opět se ukazuje, že já a Amerika máme jiný vkus. Zatímco Gypsy je v zámoří přijat poměrně negativně, mně se to líbilo. I když musím říct, že vlastně po pilotu ani pořádně nevíte, o čem to má být. Jsou tam náznaky, ale máte hodně volné pole představivost, takže si myslím, že každý v tom najde úplně jiný obsah a bude předpokládat jinou cestu, kam by se příběh mohl ubírat.

To se mi ale paradoxně líbí. Líbí se mi ta tajemnost, která celý pilot zahaluje, že nevíte, jaké jsou hrdinčiny motivace a ani co udělá v dalším okamžiku. Tento fakt navíc dobře vyvažuje jinak pomalé tempo, protože si vás pilot dokáže udržet v napětí, i když se tam vlastně nic moc nestane. Po zhlédnutí mi ale nepřipadalo, že bych těch 45 minut nějak ztratila, naopak jsem zvědavá, co bude dál, jestli další díl trošku víc poodhalí, o čem celý seriál vlastně je.

Hlavní hrdinka je sympatická. Herečku mám ráda a během sledování jsem si říkala, jak jsou s Rayem Donovanem dokonalý pár – on sexy, ona sexy :-D Působí takovým uklidňujícím dojmem, myslím, že role psycholožky jí sedla dokonale, prostě to z ní tak nějak přirozeně vyzařuje. Nemám ale moc tušení, co je to vlastně za člověka. Byly tam náznaky nevěry, drogové závislosti, přehnané zainteresovanosti do soukromých životů svých pacientů (a lidí, se kterými pacienti mají „problémy“)… je toho dost, ale vše jen k domyšlení, nic není explicitně řečeno.

Pokud tedy máte náladu na něco trošku jiného, co vás nutí spojovat si nitky a vytvářet různé teorie, pak Gypsy určitě vyzkoušejte. Mně seriál míří do watchlistu a jsem zvědavá, jak budu po zhlédnutí hodnotit celou sérii.

+ závoj tajemna
+ hlavní představitelka
+ i přes pomalé tempo seriál nenudí

- po pilotu nevíte, o čem to bude
- samé otázky, žádné odpovědi

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Esgalnor

Naomi Watts je zpět! Hvězda z přelomu tisíciletí, uznávaná hlavně díky Kruhu, či 21 gramům, zažívala po posledním úspěchu v Nic nás nerozdělí z roku 2012 pár slabších let. Vyvrcholilo to loňskou nominací na Zlatou malinu za nejhorší herečku. Naomi to ale nepoložilo a rozhodla se jít do Gypsy, všelijak znějícího seriálu na pomezí dramatu a psychologického thrilleru – a s přehledem zde dokazuje, že je stále herečkou áčkových kvalit.

Pilot Gypsy mě zaujal svým pomalým tempem a dlouhými záběry bez hudby, což můžeme často vidět v thrillerech např. od BBC, v americkém seriálu je ale podobný styl mnohem nevšednější a překvapivější. Rozhodně se tu nikam nespěchá – místo nějakého velkého hýbání dějem se v pilotu seznamujeme s postavami (velmi pečlivě především s psycholožkou Naomi Watts, která již na začátku vyvolává v divákovi spoustu otázek). A to já kvituji, protože postavy jsou velmi zajímavé a kvalitně napsané, mají hloubku a již na první pohled je vidět jejich propracovanost a nejednoplošnost. Jednoduše – všechny působí reálně, jako skuteční lidé, kteří nejsou charakterně ploší.

Postavy a scénář jsou takovou alfou i omegou celého pilotu a zbytek hraje až druhé housle. A naštěstí se obě tyto položky navýsost povedly, brilantní scénář zajišťuje skvělé dialogy a zajímavou zápletku, kdy na konci epizody nemáte ani tušení, kam se bude dál ubírat – naštěstí je to ale spíš takový ten cliffhangerový dojem, kdy si chcete pustit další díl, jen abyste to věděli. Postavy tu nejsou rozděleny na hodné a zlé, každý tu má své klady i zápory, což výborně zvládají ztvárnit herci.

O skvělé Naomi Watts v hlavní roli jsem se zmiňoval. Billy Crudup, v roli manžela hlavní hrdinky je ale taktéž velmi sympatický, a Maren Heary je jedna ze skvělých výjimek, při nichž dítě v seriálu není otravné a neleze vám na nervy.

Líbilo se mi jak velmi pomalé tempo, tak dlouhé statické záběry, které spoléhají jen na hercův a scénáristův um (vyniklo to hlavně při prvním sezení Jean s Allison). Tempo přitom není vleklé, a ta hodina se nijak zoufale neprotahuje, tvůrci to skvěle ukočírovali, a zvládli pilot sestříhat tak rozumně, že dlouhé záběry neznamenají ubíjející nudu.

Přesto ale musím zmínit, že se tu párkrát objeví dost prázdné a protahované scény, které jsou vlastně zcela zbytečné. Obecně se v pilotu tempo nevleče, ale právě v těchto scénách to je zcela naopak. I přes výborný scénář potom některá rozhodnutí hlavní postavy nedávají příliš smysl, a pilot ohledně ní vyvolává až zbytečně moc otazníků – tolik, že se s ní člověk nemůže ztotožnit a nějak si ji oblíbit. Dost možná to je hlavním nosníkem celého seriálu, a v průběhu epizod se otevře a její jednání vysvětlí, v pilotu mi to ale spíš vadilo, než aby mě to motivovalo k dalšímu sledování.

Přesto ale jde o solidní nadprůměr, který má skvělou technickou stránku a netradiční práci s tempem a statikou scén. Spoléhá pak především na výborný scénář a kvalitní herce, bez nichž by šlo o zapadající podprůměrný thriller z běžné produkce. Kamerové filtry, nevšední příběh a výborné postavy se mimo jiné ale starají o to, že pilot vyniká a těžko z něj spouštíte oči. Seriál tak putuje do mého watchlistu a myslím, že šanci byste mu měli dát i vy.

+ herecké obsazení v čele s Naomi Watts
+ kvalitní scénář
+ nevšední zápletka
+ kamera, především statické scény, díky nimž z pilotu sotva spustíte oči

- příliš nevstřícná hlavní postava vůči divákovi
- několik hluchých zbytečných míst

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (právě čteš)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Domi94
před 124 týdny
I přes to, že je Gypsy celkem negativně hodnocený, jsem odložila pilotovou...
IrmaVep
před 119 týdny
V rámci výzvy jsem zkusila pilot. A bylo to podle mě čím dál lepší, a to až do...
ševča
před 87 týdny
Takže ona vyhraje malinu a dá se dohromady s režisérkou trilogie, která...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY