Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2017

Novinka pod lupou: Salvation

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Salvation
Žánr: Thriller / Drama
Stanice: CBS
Premiéra: 12. 7. 2017
Vysílání: středa ve 21:00
Délka pilotu: 44 minut
Předskokan: Big Brother
Konkurence: Modern Family (Taková moderní rodinka), American Housewife (ABC), The F Word (Fox), The Carmichael Show (NBC)
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Liz Kruger, Craig Shapiro, Matt Wheeler (předloha)
Herci: Santiago Cabrera, Jennifer Finnigan, Charlie Rowe, Jacqueline Byers, Rachel Drance, Shazi Raja, Ian Anthony Dale

O čem to je?

Na světě žije mnoho géniů, kteří předávají své znalosti i zkušenosti nadějným studentům. Není jisté, kam se tito žáci během svého života dostanou, někteří neuspějí, jiní ano, část z nich se v tomto koloběhu stane těmi, kdo učí možné nástupce. Jenže co když má tento koloběh brzy skončit?

Liam Cole doufal, že upoutá pozornost technologického mága Daria Tanze a získá u něj práci snů, jenže zatímco na přednášce se mu to podařilo díky pozdnímu příchodu, další shledání studenta a úspěšného muže je o dost děsivější – Liam Daria vyhledá, aby ho požádal o pomoc, protože právě objevil přítomnost asteroidu, k jehož kolizi se Zemí dojde za 186 dní.

Liam ani Darius sice nejsou první, kdo asteroid objevili, jenže ani vláda nemá prostředky k tomu, aby kolizi zabránila. Jednou z posledních nadějí jsou geniální myslitel s týmem a novým kolegou Liamem. Dokážou oni nebo někdo jiný odvrátit katastrofu?

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Drunk_Queen

Na Salvation jsem se docela těšila. Byl to jeden z mála seriálů, ke kterým jsem letos psala comic-conový článek, takže jsem začala být docela zvědavá, o čem jsem to vlastně vůbec psala. Navíc obsah seriálu na papíře (fajn, na monitoru a na displeji, nejsem blázen, abych si něco tiskla) zněl vcelku zajímavě.

Realita? Obrovské zklamání. Znáte takové ty levné katastrofické filmy? Jejich revírem bývá většinou TV Barrandov nebo Prima COOL. Počkat, tohle se vlastně týká i těch dražších. Zkrátka a dobře, klišé postup. Na začátku máte rodinku, jak řeší své napínavé problémy, epizodou prostupuje spousta inspirativních a patriotských řečí, potom přijde hrozba konce světa a potom se opět zaměříme na rodinku. Možná je to mým poctivým tréninkem v tomto žánru, ale dokonce jsem měla z pilotu pocit, že Grace je Dariova ex, což by to klišé dovedlo k dokonalosti, protože by se na konci seriálu mohli dát opět dohromady, což je v tomto žánru prostě povinností.

Z mého tónu je asi jasné, že v tomhle je to prostě doslovně katastrofa a až příliš často vídaná nuda. Naštěstí v jiných ohledech je to se seriálem lepší. Z technologického mága Daria občas i vyzařuje charisma, jeho proslovy dokážou vcelku upoutat a s mladým studentíkem (pardon, na jméno si už nevzpomínám) mají společně docela zajímavou chemii a mohli by z nich být zajímaví parťáci. A taky by mohli držet trochu na uzdě to klišé.

Ale i kdyby se těm dvěma povedlo něco nevídaného, nevěřím, že se tohle dočká víc než jedné série. Vlastně ono se nejspíš ani s víc než jednou sérií nepočítá, protože půl roku se nedá roztáhnout do nekonečna (fajn, vlastně docela dá, ale nedělá se to zrovna často) a na to, co se bude dít po tom půl roce, se asi seriál moc zaměřovat nebude. Samozřejmě, ukázáno to bude, v posledním díle, až hlavní hrdinové chvíli před srážkou odvrátí katastrofu… Ach jo, jak bych byla ráda, kdyby to vůbec nebylo tak, jak říkám!

Kolem a kolem, Salvation je podobný všem těm seriálům s moderní technikou. Třeba loňské APB (pardon, já se na to dívala) jelo na dost podobné notě. Takže jako tam máme i tady charismatického hrdinu a zajímavého side-kicka. Také se na všechny ty moderní technologie pořád dost dobře dívá. Porovnání stranou, bohužel pokud pomineme právě ty dvě hlavní postavy (o kterých jsem už vlastně mluvila, ehm) a hezký kabátek, je Salvation bohužel dost nesympatická nuda.

+ hlavní hrdina a jeho side-kick, student
+ na grafické zpracování se dobře dívá

- jinak bohužel nevýrazné a okoukané
- některé vedlejší postavy jsou dost nesympatické

Moje hodnocení pilotu: 50 %
ragelly

Salvation je jeden z těch seriálů, u kterých nesmíte příliš přemýšlet. Postavám všechno hraje do karet, jejich plány jim vychází až moc snadno, dostávají se k informacím až moc snadno. Ve skutečnosti by celý příběh rozhodně nebyl tak jednoduchý. Ale to rozhodně neznamená, že není zábava na to koukat.

Musíte prostě vypnout mozek a začít si užívat to, co sledujete. Těch 45 minut uteče jako voda, je to nenáročná zábava, takže jako stvořená nejen na pravidelné sledování, ale výborně se hodí i pro maraton. Hraje tomu do karet i jasně serializovaný příběh a záhadná zápletka, kde mimo jiné nechybí zkáza světa ani vládní konspirace.

Samozřejmě, vše zde funguje jako shoda náhod. Náhodou je hlavní hrdina dostatečně chytrý na to, aby vytvořil program, který zachytí meteorit, jehož nikdo jiný (kromě vlády) zachytit neumí. Náhodou se skutečně takový meteorit objeví a náhodou je téměř jasné, že zničí celou Zemi. Náhodou je právě v tuto dobu ve městě nějaký technický génius, kterého hrdina náhodou potká ve výtahu a řekne mu o své teorii. A tento génius má náhodou kontakty ve Washingtonu, a to náhodou s člověkem, který (asi) zařídil únos hrdinova učitele… Takhle bych mohla pokračovat dál, ale asi chápete.

Každopádně jak říkám, je to zábava. Seriál vás ponoří do příběhu a nenechá vás vydechnout. Herci jsou zvoleni na jedničku, no, možná na dvojku. Líbí se mi vládní záporák, naopak hlavní hrdina je až moc otravný, má takový výraz, že jsem vždycky, když jeho tvář kamera zabrala v detailu, měla touhu praštit ho, aby se vzpamatoval. Přitom nebyl nějak extrémně mimo, tedy až na to, že odmítl zachránit svět, protože se chtěl vrátit k holce, kterou potkal noc předtím s tím, že ji přece miluje. Ale to je detail.

Budu koukat dál? Určitě, bude mě to bavit, ale rozhodně seriál nedoporučuju těm, které vytáčí idiotské chování postav (třeba Fruikovi, který kvůli tomu umíral u The Following).

+ míra zábavnosti
+ většina herců
+ téma

- hlavní hrdina
- nelogické chování
- až moc náhod

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Pajky

O Salvation jsem se dozvěděl, když jsem připravoval nejnovější článek o tvůrcích, protože Alex Kurtzman je jeden z těch, co za ním stojí jako producent. A k tomu mě samozřejmě zaujal ještě katastrofický scénář, který to má nabídnout, a to slyším.

Co se týče obsazení, tak tam není nikdo, kdo by mě na seriál vysloveně lákal. Naopak je tam jedna tvář, kterou nemusím, a tou je Ian Anthony Dale. Nevím proč, ale on a jeho postavy jsou mi vždycky protivné a vypadá to, že ani tady tomu nebude jinak. Celkově jsou herci a jejich postavy docela nevýrazné, takže mi dva hlavní hrdinové přijdou stejní a podobně jsou na tom i ty dvě teen holky.

Jinak příběh jede podle šablony a v pilotní epizodě nepřináší žádný neokoukaný zvrat. Jenže co taky vymýšlet, když jde o záchranu světa před nárazem asteroidu, cesty jsou vlastně jen dvě. Buď k tomu přistoupíte jako Bruce Willis v Armageddonu, nebo jako Kirsten Dunst v Melancholii.

Nicméně musím uznat, že mě vcelku zajímá, jak to bude pokračovat. Léto je přeci jen volnější a možná si tam čas na další díly najdu. Na druhou stranu, pokud by se mi to nepodařilo, tak se kvůli tomu svět nezboří… nebo jo?

+ katastrofický seriál
+ vcelku mě zajímá, co bude dál

- obsazení je nevýrazné
- Ian Anthony Dale

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Esgalnor

Příjemné, velmi sympatické sci-fi překvápko mezi letošními TV počiny v tomto žánru, a to i přes fakt, že jsem čekal něco trochu jiného. Moje očekávání byla nastavena spíše k mrazivějšímu konspiračnímu sci-fi thrilleru, než k finálnímu výsledku – oddechové sci-fi stavějící na postavy.

Samotný nápad o tom, že lidstvo míří do záhuby, protože ho vyhladí něco strašného (v tomto případě velký meteorit) už sám o sobě nikoho nenadchne. V posledních letech se nejen na poli filmů a seriálů, ale také knih, s těmito sci-fi pohrávajícími si s apokalyptikou doslova roztrhl pytel. Proto jsem byl z ústřední zápletky lehce zklamaný – ani se nesnáší vnést do tohoto tématu téměř nic nového. Zkouší to s drobnou konspirací, ta ale postrádá jakýkoliv mrazivý, či úsudek zpochybňující efekt – vyznívá tedy do prázdna a spíše směšně.

Naštěstí ale hlavní dominantou pilotu není předvídatelný a skrz naskrz průměrný scénář (ačkoliv se dají nalézt světlé výjimky), avšak solidní herci a slušně napsané postavy, z nichž sice stereotypy je čiší, napsány jsou sympaticky a osobitě. Bez výjimky. A když jsem zmínil herce, vypíchnout by si zasloužil především Charlie Rowe a Jennifer Finnigan (na niž si sice možná člověk zvyká dlouho, její výkon je ale ve finále velmi sympatický).

Pilot Salvation je občas plný klišé a předvídatelností, má ale v rukávu pár slušných es, která dokáží navnadit k dalšímu sledování (například záhadná reportérka nebo tajemné mizení lidí). Vizuálně jde pak o sympatický nadprůměr, který má nejen slibné CGI, ale také zručnou práci s kamerou, stejně tak potom i se zvukem – vychutnal jsem si především závěr za monologu dcery Finnigan.

Technicky zručná a herecky nadaná skupina lidí se sešla pod vedením nadstandardního režiséra, jen aby následovali nepříliš záživný a kýčovitý sci-fi scénář. Příběh, jednání postav a spousta kýče to stahuje na pomezí seriálového áčka a béčka, zároveň to ale působí tak sympaticky, že si to u člověka velmi rychle získá status nového guilty pleasure. Svižné tempo a pěkná čtyřicetiminutová stopáž pak zařídí, že minimálně pilot uteče jako voda. Potenciál to sice mělo větší, ale stále je Salvation velkým překvápkem na letošní sci-fi scéně.

+ výborní herci
+ sympatické, ač klišoidní postavy
+ osobitost a očividný zápal do práce
+ technická stránka
+ několik zajímavých prvků

- kýčovitý a nanejvýš průměrný scénář

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 120 týdny
Tak tohle mám v plánu hned jak dokoukám poslední sérii Under the Dome....
sandokan555
před 120 týdny
1 cast sledujem 8 minut a uz druhy krat som ju prerusil , prvy krat som otvoril...
Liborias
před 120 týdny
Sleduji ze dvou důvodů, líbí se mi myšlenka EmDrive a kolonizační lodi ala Elon...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY