Facebook Twitter E-mail
18. července 2017

SARS: Desetimilionová Hra o trůny

Šéfové stanice HBO si můžou spokojeně mnout ruce. Seriál Game of Thrones se vrátil v neděli večer se sedmou sérií a fanoušci se očividně nemohli dočkat. Seriál si ve svém sedmém roce připisuje na konto další neuvěřitelný sledovanostní rekord.

Na začátek se sluší říct, že HBO je placená televize, proto čísla, která GoT získává, jsou skutečně obrovská. Dosavadní rekord drželo finále šesté řady, které sledovalo živě v televizi 8,89 milionu diváků. Premiéra sedmičky toto číslo nechala daleko za sebou. Přes 10 milionů diváků, konkrétně 10,1 milionu, si pustilo v televizi premiéru nové řady. Kromě toho dalších 6 milionů diváků sledovalo díl v repríze během noci nebo na streamovacích službách HBO Go a HBO Now.

Sečteno a podtrženo, epizoda 7×01 je nejsledovanějším dílem na HBO v celé historii stanice. Oproti loňské premiéře představuje 10,1 milionu nárůst o 27 %.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 73 týdny
Objevila se informace, že včetně streamovacích služeb HBO (HBO GO, HBO NOW) se...
Lill
před 73 týdny
Skôr čakajú na to, až přijede :D
Tormund
před 72 týdny
AMC pracuje s G. R. R. Martinem na adaptaci knižní série Wild Cards...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY