23. 7. 2017

Comic-Con 2017: Wynonna Earp

Comic-Con 2017: Wynonna Earp

Pro fanoušky seriálu Wynonna Earp je letošek možná trošku deja vu. Během loňského panelu seriálu totiž stanice Syfy oznámila jeho prodloužení pro druhou řadu. Tuto tradici zopakovala i letos, jelikož jak už jsme vám psali v noci, tento westernový horor byl prodloužen přímo na panelu i pro třetí sérii, která se na obrazovkách objeví v roce 2018.

Moc dalších informací však nepadlo. Hlavní herečku Melanii Scrofano doplnili Shamier Anderson, Tim Rozon, Dominique Provost-Chalkley, Katherine Barrell, Varun Saranga, Tamara Duarte, tvůrkyně Emily Andras a tvůrce komiksu Beau Smith.

„Jsme nadšeni, že můžeme lidem prezentovat tak silnou ženskou hlavní hrdinku,“ prozradila tvůrkyně.

Syfy aktuálně vsílá druhou řadu, jejíž páteční díl odhalil velký spoiler ohledně hrdinčina těhotenství. „Myslím, že každého budu mít teď ještě o 10 % méně ráda, víte co, kvůli hormonům,“ řekla Scrofano. Na otázku, zda to ovlivní její schopnost lovit démony, se všichni shodli na tom, že ani v nejmenším. „Chceme lidem ukázat, že i v jiném stavu může žena dobře vykonávat svou práci.“

Andras lákala fanoušky na to, co můžeme dále očekávat od dam v černém. „Jsou opravdu zlé,“ prozradila. „A rozhodně tu s námi chvíli budou. Myslím, že teprve začínáme vidět rozsah jejich zlodušství. Jsou hrůzostrašné a odhodlané.“

Další díly seriálu
Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
24ron24

24ron24

K Wynonne som sa dostal pre nejakým mesiacom a výborné hlášky dáva Wynonna v každej epke sa z nej...
před 134 týdny
Další články k tématu