23. 7. 2017

Comic-Con 2017: Legends of Tomorrow

Comic-Con 2017: Legends of Tomorrow

Během letošního Comic-Conu v San Diegu se návštěvníci panelu superhrdinského dramatu Legends of Tomorrow dočkali exkluzivního klipu ke třetí sérii. Ten slibuje ještě větší zlo, ukazuje spoustu lákadel a mimo jiné také nabízí první pohled na hostujícího herce Billyho Zanea, který se objeví v roli politika/showmana P.T. Barnuma.

Panel seriálu přinesl spoustu různých střípků o oblíbených postavách:

Na otázku, jak Legendy napraví čas poté, co ho epicky zbořili, producent Marc Guggenheim odpověděl: „Epizodu po epizodě.“ Začátek třetí série se bude odehrávat ihned po událostech z jarního finále. „Není to tak, že bychom ihned na začátku čas napravili. Ale rozhodně se budeme muset zabývat situací, kdy se v Los Angeles objeví dinosauři,“ což bylo naznačeno už na konci finále.

Nové epizody představí Kuasu, nepřítelkyni hrdinky Vixen z jejího animovaného seriálu. Producent Phil Klemmer uvedl, že by dále chtěl v seriálu vidět více nelidských záporáků. Minulou sezónu byl tým tím hlavním, kdo se snažil napravit časové aberace, ale „teď tak trošku soupeří s těmi nejlepšími v oboru, kteří jsou v úřadu času,“ prozradil Klemmer. „Rip Hunter znovu přešel k tomu, co páni času bývali.“

„Myslím, že je na čase, aby se Sara usadila a měla vztah, který je víc než válení v seně,“ uvedl Klemmer, i když uznal, že udržet si dlouhodobější vztah „je těžké, když cestujete v čase.“ „Rozhodně ale pro nás bylo prioritou dostat Sařinu bisexualitu do popředí,“ dodal Guggenheim.

V šesté epizodě nás čeká scéna jako vystřižená z Freaky Friday. „Máme tu novou postavu, která si říká Firestein. Připravte se, že postavy se budou vydávat jedna za druhou,“ uvedl Klemmer směrem k Franzi Dramehovi a Victoru Garberovi . Je také velká šance, že se letos setkáme s Rayiným bratrem Sydneym, kterého bude také hrát Brandon Routh.

Captain Cold se vrátí, ale Heat nedostane stejnou verzi svého parťáka, jakou si pamatuje. Znovu se objeví i Damien Darhk, ale i on bude jiný než dřív. Nejnovější členkou týmu je Zari Adrianna Tomaz, mocná žena, která se nebojí říkat, co si myslí, alespoň ji tak popsala její představitelka Tala Ashe. Zari s týmem si nejprve polezou na nervy, zvlášť kvůli Rayově optimismu. „Ona je ten typ postavy, která vidí nádobu poloprázdnou.“

Z dalších jmen můžeme zmínit, že Gideon se objeví v prvním díle „z masa a kostí“. Navíc se prý tvůrci bavili s Mattem Ryanem o tom, že by si mohl zopakovat roli Constantina, nicméně herec je aktuálně zaneprázdněn u jiných projektů, takže ho v dohledné době nečekejte.

V neposlední řadě pak během panelu padlo, že čtvrtá epizoda se vydá do 80. let, kde se bude vyšetřovat dětství Raye Palmera.


Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
andromache

andromache

Jen s těma dinosauřicema moc nevychází :D. Viz jeho útěk před Gertrude, které čórnul vejce :D. A...
před 153 týdny
24ron24

24ron24

Tak nevychází, ale známych tam má Gertrude a určite si ešte našiel niekoho tam :P Noo tak na toto si už...
před 153 týdny
andromache

andromache

Já si právě pamatuju, jak dětičky chodily do parku obdivovat pterodaktyly :D. Takže jo, dinosauři nebyly...
před 153 týdny
Další články k tématu