Facebook Twitter E-mail
24. července 2017

S lupou do historie: Vyšehrad

Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály v dnešní době? Dali by jim vůbec diváci ještě šanci? A jak se na naše oblíbené či dokonce zamilované seriály po letech s odstupem díváme my? Lupa míří do historie se dvěma cíli. Vyvolat ve vás nostalgii a neodolatelnou touhu si svůj milovaný seriál opět pustit (protože víme, kolik máte času :'D), ale také vám potenciálně chceme také rozšířit obzory a představit méně známé seriály, které jsou nyní po letech jako stvořené pro sledování maratonem!

Takže, SerialZoňáci, jak hodnotíte Vyšehrad 1×01: Rovina?

Medailónek

Název: Vyšehrad
Žánr: Komedie / Webseriál / Sportovní
Stanice: OBBOD
Vysílání: 2016-????
Celkový počet sérií: 1+
Premiéra: 12. 10. 2016
Délka pilotu: 12 minut

Kdo?

Tvůrci: Jakub Štáfek, Tomáš Vávra
Herci: Jakub Štáfek, Jakub Prachař, Jaromír Nosek, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar, Sandra Nováková, Šárka Vaculíková, Martin Hofmann, Lukáš Vácha, Roman Bednář, Jan Rajnoch, Radek Sňozík, Tomáš Řepka, Jan Weber, Petr Svěcený, Ladislav Vízek, Lukáš Zelenka, Luděk Zelenka

O čem to je?

Julius „Lavi“ Lavický, hráč AC Sparta Praha, ohromný talent. Alespoň do doby, než objevil alkohol, kouření a holky a než celé noci začal trávit na pařbách všeho druhu. S jeho hraním to šlo stejně jako s ním z kopce, trefit se už dokázal tak leda svým autem do popelnic a vyhazov ze Sparty tak na sebe dlouho nenechal čekat. Laviho agent, Jarda, sice ještě dokázal najít stáj, která by byla ochotná vzít si problémového hráče pod svá křídla, jenže to vůbec není ta první liga, za kterou Julius doteď hrát a o které sní. Majitele FK Slavoj Vyšehrad navíc vůbec nezajímá, že má Lavi dojem, že je tohle pod jeho úroveň, a snaží se ho dát do latě. Jenže Lavi se tak snadno nedá…

Trailer

Historie očima SerialZoňáků

Drunk_Queen

Status: viděno (zatím) komplet
Hodnocení celého seriálu: 80 %

Není to tak dávno, co jsme tu měli Lajnu, které jsme si nejspíš všimli jen tak náhodou. Potom už následoval průzkum, díky kterému jsme (konečně) zaregistrovali i toto. A samozřejmě jsme to nemohli nechat jen tak, protože šílených novinek ze světa sportu není přece nikdy dost, no ne?

Ragelly se k Vyšehradu dostala o něco dřív. A prohrála, po prvním díle se pustila i do všech ostatních. Tudíž mé předsevzetí bylo jasné, skončit po prvním díle. Což by mělo být snadné, protože první epizoda má dvanáct minut, tudíž velmi brzy skončí. Tím myslím velmi brzy. Nebývám často v šoku, když epizoda skončí, mnohem častěji se mi v rubrikách stává, že se modlím, aby už byl konec.

Ovšem tady, když se mi na televizi objevil nápis „KONEC?“, moje „COOO?!“ nemohlo znít šokovaněji. A samozřejmě jsem po pěti minutách odolávání prohrála a pustila si ke tvoření článku epizodu číslo dvě.

Na pilotu Vyšehradu musím ocenit, že opravdu dokáže pobavit. Dvanáct epizod není mnoho, přesto jsem se několikrát opravdu zasmála. Stejně jako jeho následovník, Lajna, je Vyšehrad neskutečně drzý (někdy možná až trochu moc), dělá si ze všeho a ze všech srandu a nebojí se používat typické hlášky, které znám i já, neznalec fotbalu.

Postavy jsou natolik šílené, že by jistě většina z nich zasloužila pár facek. Jsou tak šílené, až jsou otravné. A jsou tak otravné, až jsou vlastně docela sympatické. Což je trochu zvláštní říkat a většinou se to nestává, ale Vyšehradu se podařilo velmi dobře vyvážit kladné a negativní stránky. Plus navíc u mě má Vyšehrad i za znělku a za moc povedenou ústřední píseň, která sice hraje desetkrát za díl, ale neomrzí. No, snad si ji nebudu zpívat moc dlouho.

Zamýšlet se nad tím, jestli se budu dívat dál, nemá cenu, protože jsem mezi zhlédnutím pilotu, psaním článku a psaním názoru stihla zkouknout celou první řadu, ale tak třeba příště.

+ vtipnost, šílenost, drzost
+ postavy
+ neokoukané téma

- možná je to drzé až trochu moc

Moje hodnocení pilotu: 90 %
ragelly

Status: viděno komplet
Hodnocení celého seriálu: 80 %

Jasně, Vyšehrad není moc návrat do minulosti, ale jelikož nám nějakým záhadným způsobem seriál utekl z rubriky NPL, tak ho musíme představit alespoň tady. Jde totiž o jednu z největších českých senzací minulé sezóny. Zaslouží si však takový rozruch, jaký vyvolal? Rozhodně ano! Streamovací služba OBBOD nemohla svou vlastní tvorbu začít lépe. Na pilotní epizodě Vyšehradu by se dala najít jen jedna chyba: Je až příliš krátká, rozhodně se jí nenabažíte a po zhlédnutí musí nutně následovat celý seriál.

Pokud jste zkoušeli hokejovou Lajnu, kterou jsme vám představovali o pár dnů dříve, tak asi už budete tušit, do čeho s Vyšehradem jdete. Je to stejné, a přesto odlišné. Hlavní hrdina je neskutečný idiot, to ale rozhodně neznamená, že ho nebudete milovat. Facepalmů sice za těch 10 minut uděláte stejně jako jeho manažer, ale rozhodně je doplníte smíchem. Jen to dokazuje, jak vás příběh ihned dokáže vtáhnout do děje a vy doslova vše prožíváte spolu s hrdiny.

Hlášky jsou tu výborné. Laviho lehká vymatlanost bohatě vystačí jako stoprocentní zdroj zábavy, rozhodně se vám během pilotu neomrzí. Je jen škoda, že toho nepředvedl více, ale to souvisí s tím, co jsem napsala, že si vlastně hnedka musíte pustit další díl. Naštěstí jich není tolik a jsou krátké, takže seriál budete mít za hoďku komplet zhlédnutý.

Za zmínku určitě stojí také nápaditá, komiksem inspirovaná znělka. Ta úplně symbolizuje tu karikaturu, kterou celý seriál je. Osobně nemám moc velké povědomí o našem ani zahraničním fotbalovém světě, ale během sledování mi muž několikrát vysvětlil náznaky, jaké seriál dělá na skutečné aféry, které fotbalem v uplynulých letech hýbaly. Rozhodně to jsou výborné třešničky na dortu, které fanoušky sportu pobaví ještě více, pokud je ale neznáte a díváte se pouze na seriál, rozhodně si nebudete připadat ochuzeni nebo jakkoliv tápat nad tím, co a proč se děje.

Za mě má pilot Vyšehradu palec nahoru. Vlastně jsem si ho pustila hned po pilotu Lajny a rovnou jsem zhlédla i celý seriál, jinak to nešlo :-)

+ spousta vtipů
+ postavy
+ znělka
+ prostředí fotbalu

- pro mnohé jistě až moc sprosté, nechutné a extravagandní

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Esgalnor

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Vyšehrad mě překvapil – a to byla moje očekávání dost vysoko. Doposud jsem nechápal, co na tom všichni tak vidí – jen málokterý český seriál si dokáže vytvořit takový buzz a dostat ke sledování i lidi, kteří se k seriálům normálně nepřibližují. A najednou přijde Vyšehrad, jenž si kolem sebe dokáže udělat šílené haló.

Neříkám, že mě to lákalo – právě ten nevídaný internetový buzz mě dost odrazoval od zhlédnutí. Přesto jsem si očekávání po neustálé chvále nastavil dost vysoko. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem pozitivně překvapen, že má očekávání byla splněna.

Předně musím vypíchnout Jakuba Štáfka, jenž je v roli fotbalisty Laviho vynikající, přirozený a dost věrohodný. Na krátké (ale zcela ideální) ploše 10 minut podává skvělý výkon. Naopak Prachař mi tu opět nesedí, působí lehce unyle, a hraje tak nějak stejně jako v posledních deseti rolích. Zbytek herců se tu moc projevit nestihne, nebo se tu ještě neobjeví, pilot se soustředí výhradně na seznámení diváků s Lavim a jeho situací.

Diváka hravě zaujmou pěkně zpracované úvodní titulky, s neskutečně chytlavým hudebním doprovodem, jenž pak provází celou epizodu. Graficky ztvárněny jsou skutečně líbivě, písničku o Lavim počítám, že nedostanu z hlavy po celý zbytek dne.

Parádní tu je ale i humor, a Vyšehrad (stále jde o relativně nový seriál) jen potvrzuje stoupající úroveň českých sitcomů. Vtipy tu hrají místy na infantilní, povětšinou ale na takovou sarkastickou notu – jako satira vůči fotbalu to je výborné. Scénář je velice slušný, kdy nejenže je tedy plný zábavných situací a gagů, navíc stíhá dostatečně představit postavu, a navíc notně posunout děj kupředu.

Suma sumárum jsem tedy pilotem Vyšehradu mile potěšen. I když není perfektní (mimo jiné to má místa, kdy vtipy nevyjdou), je osobitý, zábavný, a velký kus práce tu odvádí Jakub Štáfek. Po zhlédnutí tedy chápu, čím si lidi získal, a chápu i ten internetový buzz. Povedenější satira fotbalu tu byla jen v případě Okresního přeboru – Vyšehrad na to jde otevřenější a mainstreamovější cestou, což se mu daří. Ideální stopáž navíc láká ke sledování.

+ Jakub Štáfek
+ stopáž
+ osobitost
+ nadstandardní scénář plný humoru
+ úvodní znělka

- Jakub Prachař
- vtip občas nevyjde nebo je trapný

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Další díly seriálu

S lupou do historie: Scrubs (1. 1. 2017)
S lupou do historie: Buffy the Vampire Slayer (4. 1. 2017)
S lupou do historie: M.A.S.H. (8. 1. 2017)

... odkryj další díly seriálu

S lupou do historie: House M.D. (11. 1. 2017)
S lupou do historie: Friends (15. 1. 2017)
S lupou do historie: Firefly (18. 1. 2017)
S lupou do historie: The Nanny (22. 1. 2017)
S lupou do historie: Lost (25. 1. 2017)
S lupou do historie: Mr. Bean (29. 1. 2017)
S lupou do historie: Parenthood (1. 2. 2017)
S lupou do historie: Army Wives (5. 2. 2017)
S lupou do historie: Crossing Lines (12. 2. 2017)
S lupou do historie: Nurse Jackie (15. 2. 2017)
S lupou do historie: Penny Dreadful (19. 2. 2017)
S lupou do historie: Mad Men (22. 2. 2017)
S lupou do historie: Friday Night Lights (26. 2. 2017)
S lupou do historie: The L Word (1. 3. 2017)
S lupou do historie: Transparent (5. 3. 2017)
S lupu do historie: One Tree Hill (8. 3. 2017)
S lupou do historie: Sons of Anarchy (12. 3. 2017)
S lupou do historie: The Pillars of the Earth (15. 3. 2017)
S lupou do historie: Prison Break (19. 3. 2017)
S lupou do historie: Franklin & Bash (22. 3. 2017)
S lupou do historie: Spin City (26. 3. 2017)
S lupou do historie: The Lying Game (29. 3. 2017)
S lupou do historie: Las Vegas (2. 4. 2017)
S lupou do historie: Vikings (5. 4. 2017)
S lupou do historie: The Walking Dead (9. 4. 2017)
S lupou do historie: The Professionals (12. 4. 2017)
S lupou do historie: King & Maxwell (16. 4. 2017)
S lupou do historie: Switched at Birth (19. 4. 2017)
S lupou do historie: The Americans (23. 4. 2017)
S lupou do historie: Flashpoint (26. 4. 2017)
S lupou do historie: ER (30. 4. 2017)
S lupou do historie: Step by Step (3. 5. 2017)
S lupou do historie: Gilmore Girls (7. 5. 2017)
S lupou do historie: Murder, She Wrote (10. 5. 2017)
S lupou do historie: Magic City (14. 5. 2017)
S lupou do historie: Twin Peaks (21. 5. 2017)
S lupou do historie: Big Love (24. 5. 2017)
S lupou do historie: Hart of Dixie (28. 5. 2017)
S lupou do historie: Web Therapy (31. 5. 2017)
S lupou do historie: Reaper (4. 6. 2017)
S lupou do historie: Desperate Housewives (7. 6. 2017)
S lupou do historie: Star Trek: Voyager (11. 6. 2017)
S lupou do historie: Hotel Babylon (14. 6. 2017)
S lupou do historie: Life on Mars (18. 6. 2017)
S lupou do historie: Spartacus: Blood and Sand (21. 6. 2017)
S lupou do historie: Miranda (25. 6. 2017)
S lupou do historie: Torchwood (28. 6. 2017)
S lupou do historie: The Good Guys (2. 7. 2017)
S lupou do historie: Peaky Blinders (5. 7. 2017)
S lupou do historie: Undateable (9. 7. 2017)
S lupou do historie: Beauty and the Beast (12. 7. 2017)
S lupou do historie: Red Dwarf (16. 7. 2017)
S lupou do historie: Rome (19. 7. 2017)
S lupou do historie: Vyšehrad (právě čteš)
S lupou do historie: You're the Worst (26. 7. 2017)
S lupou do historie: Camelot (30. 7. 2017)
S lupou do historie: My Mad Fat Diary (2. 8. 2017)
S lupou do historie: That '70s Show (6. 8. 2017)
S lupou do historie: Blood Ties (9. 8. 2017)
S lupou do historie: Stargate SG-1 (13. 8. 2017)
S lupou do historie: Poldark (16. 8. 2017)
S lupou do historie: Shameless (20. 8. 2017)
S lupou do historie: Revolution (23. 8. 2017)
S lupou do historie: Andromeda (27. 8. 2017)
S lupou do historie: Mistresses (30. 8. 2017)
S lupou do historie: How I Met Your Mother (3. 9. 2017)
S lupou do historie: The Fall (6. 9. 2017)
S lupou do historie: Joey (10. 9. 2017)
S lupou do historie: CSI Miami (13. 9. 2017)
S lupou do historie: Dallas (17. 9. 2017)
S lupou do historie: Hellcats (20. 9. 2017)
S lupou do historie: Crossing Jordan (24. 9. 2017)
S lupou do historie: Will & Grace (27. 9. 2017)
S lupou do historie: Nikita (1. 10. 2017)
S lupou do historie: Battlestar Galactica (4. 10. 2017)
S lupou do historie: Modern Family (8. 10. 2017)
S lupou do historie: Revenge (11. 10. 2017)
S lupou do historie: Kings (15. 10. 2017)
S lupou do historie: Bates Motel (18. 10. 2017)
S lupou do historie: Merlin (22. 10. 2017)
S lupou do historie: Chuck (25. 10. 2017)
S lupou do historie: The Carrie Diaries (29. 10. 2017)
S lupou do historie: Saving Hope (1. 11. 2017)
S lupou do historie: Orphan Black (5. 11. 2017)
S lupou do historie: Baywatch (8. 11. 2017)
S lupou do historie: Charmed (12. 11. 2017)
S lupou do historie: Life Unexpected (15. 11. 2017)
S lupou do historie: Monk (19. 11. 2017)
S lupou do historie: Rizzoli & Isles (22. 11. 2017)
S lupou do historie: Blackadder (26. 11. 2017)
S lupou do historie: Profiler (3. 12. 2017)
S lupou do historie: Murdoch Mysteries (6. 12. 2017)
S lupou do historie: South Park (10. 12. 2017)
S lupou do historie: Underbelly (13. 12. 2017)
S lupou do historie: Melissa & Joey (17. 12. 2017)
S lupou do historie: 4teens (20. 12. 2017)
S lupou do historie: ALF (24. 12. 2017)
S lupou do historie: Parks and Recreation (27. 12. 2017)
S lupou do historie: Hawthorne (31. 12. 2017)
S lupou do historie: The Dead Zone (3. 1. 2018)
S lupou do historie: Ugly Betty (7. 1. 2018)
S lupou do historie: Moonlight (10. 1. 2018)
S lupou do historie: NCIS (14. 1. 2018)
S lupou do historie: Frasier (17. 1. 2018)
S lupou do historie: Rectify (21. 1. 2018)
S lupou do historie: Okresní přebor (24. 1. 2018)
S lupou do historie: Kriminálka Anděl (28. 1. 2018)
S lupou do historie: Continuum (31. 1. 2018)
S lupou do historie: The West Wing (4. 2. 2018)
S lupou do historie: Dirty Sexy Money (7. 2. 2018)
S lupou do historie: Roseanne (11. 2. 2018)
S lupou do historie: Vyprávěj (14. 2. 2018)
S lupou do historie: Lost Girl (18. 2. 2018)
S lupou do historie: New Girl (21. 2. 2018)
S lupou do historie: Eureka (25. 2. 2018)
S lupou do historie: Eli Stone (ABC) (28. 2. 2018)
S lupou do historie: Southland (4. 3. 2018)
S lupou do historie: Drop Dead Diva (7. 3. 2018)
S lupou do historie: Finding Carter (11. 3. 2018)
S lupou do historie: American Horror Story (14. 3. 2018)
S lupou do historie: The Leftovers (18. 3. 2018)
S lupou do historie: Baby Daddy (21. 3. 2018)
S lupou do historie: Návštěvníci (25. 3. 2018)
S lupou do historie: Make It or Break It (28. 3. 2018)
S lupou do historie: The Killing (1. 4. 2018)
S lupou do historie: My Name Is Earl (4. 4. 2018)
S lupou do historie: Suburgatory (8. 4. 2018)
S lupou do historie: Third Watch (11. 4. 2018)
S lupou do historie: Judging Amy (15. 4. 2018)
S lupou do historie: Chasing Life (18. 4. 2018)
S lupou do historie: Ray Donovan (22. 4. 2018)
S lupou do historie: Breakout Kings (25. 4. 2018)
S lupou do historie: V (29. 4. 2018)
S lupou do historie: Grimm (2. 5. 2018)
S lupou do historie: Without a Trace (6. 5. 2018)
S lupou do historie: Family Guy (23. 5. 2018)
S lupou do historie: The Bridge (27. 5. 2018)
S lupou do historie: Sanctuary (30. 5. 2018)
S lupou do historie: Dynasty (3. 6. 2018)
S lupou do historie: Californication (6. 6. 2018)
S lupou do historie: Breaking In (10. 6. 2018)
S lupou do historie: Wallander (13. 6. 2018)
S lupou do historie: Little Britain (17. 6. 2018)
S lupou do historie: Ringer (20. 6. 2018)
S lupou do historie: BoJack Horseman (24. 6. 2018)
S lupou do historie: Nemocnice na kraji města (27. 6. 2018)
S lupou do historie: The Event (4. 7. 2018)
S lupou do historie: The Strain (8. 7. 2018)
S lupou do historie: Fargo (11. 7. 2018)
S lupou do historie: Suddenly Susan (15. 7. 2018)
S lupou do historie: Tru Calling (18. 7. 2018)
S lupou do historie: Chalupáři (22. 7. 2018)
S lupou do historie: Being Erica (25. 7. 2018)
S lupou do historie: The Knick (29. 7. 2018)
S lupou do historie: Jericho (1. 8. 2018)
S lupou do historie: What I Like About You (5. 8. 2018)
S lupou do historie: Whitney (8. 8. 2018)
S lupou do historie: Cirkus Bukowsky (12. 8. 2018)
S lupou do historie: Haven (15. 8. 2018)
S lupou do historie: The Fosters (19. 8. 2018)
S lupou do historie: Looking (22. 8. 2018)
S lupou do historie: Midsomer Murders (26. 8. 2018)
S lupou do historie: The Simpsons (29. 8. 2018)
S lupou do historie: The Middle (2. 9. 2018)
S lupou do historie: Billy & Billie (5. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek (9. 9. 2018)
S lupou do historie: Angel (12. 9. 2018)
S lupou do historie: Arrested Development (16. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek Enterprise (19. 9. 2018)
S lupou do historie: Sex and the City (23. 9. 2018)
S lupou do historie: Ripper Street (26. 9. 2018)
S lupou do historie: The New Adventures of Superman (30. 9. 2018)
S lupou do historie: The Cleveland Show (3. 10. 2018)
S lupou do historie: Falling Skies (7. 10. 2018)
S lupou do historie: Two and a Half Men (10. 10. 2018)
S lupou do historie: Devious Maids (14. 10. 2018)
S lupou do historie: Monty Python's Flying Circus (17. 10. 2018)
S lupou do historie: Major Crimes (22. 10. 2018)
S lupou do historie: Archer (24. 10. 2018)
S lupou do historie: True Blood (28. 10. 2018)
S lupou do historie: Legend of the Seeker (1. 11. 2018)
S lupou do historie: Lilyhammer (4. 11. 2018)
S lupou do historie: Freaks and Geeks (1. 9. 2019)
S lupou do historie: Ashes to Ashes (4. 9. 2019)
S lupou do historie: Instant Star (8. 9. 2019)
S lupou do historie: Zdivočelá země (11. 9. 2019)
S lupou do historie: Hit the Floor (15. 9. 2019)
S lupou do historie: Human Target (18. 9. 2019)
S lupou do historie: Diagnosis Murder (22. 9. 2019)
S lupou do historie: The Affair (25. 9. 2019)
S lupou do historie: Hospoda (29. 9. 2019)
S lupou do historie: Game of Thrones (3. 10. 2019)
S lupou do historie: Terminator: The Sarah Connor Chronicles (6. 10. 2019)
S lupou do historie: Getting On (9. 10. 2019)
S lupou do historie: F. L. Věk (13. 10. 2019)
S lupou do historie: Ground Floor (16. 10. 2019)
S lupou do historie: Rescue Me (20. 10. 2019)
S lupou do historie: Married... with Children (23. 10. 2019)
S lupou do historie: Warehouse 13 (27. 10. 2019)
S lupou do historie: Angels in America (30. 10. 2019)
S lupou do historie: Stargate Universe (3. 11. 2019)
S lupou do historie: Legends (6. 11. 2019)
S lupou do historie: Knight Rider (10. 11. 2019)
S lupou do historie: Parade's End (13. 11. 2019)
S lupou do historie: The O.C. (17. 11. 2019)
S lupou do historie: Bylo nás pět (20. 11. 2019)
S lupou do historie: Home Improvement (24. 11. 2019)
S lupou do historie: House of Cards (27. 11. 2019)
S lupou do historie: Strážce duší (2. 12. 2019)
S lupou do historie: Young & Hungry (4. 12. 2019)
S lupou do historie: Once Upon a Time (8. 12. 2019)
S lupou do historie: Vicious (11. 12. 2019)
S lupou do historie: 'Til Death (15. 12. 2019)
S lupou do historie: Dollhouse (18. 12. 2019)
S lupou do historie: Aliens in America (25. 12. 2019)
S lupou do historie: Poirot (25. 12. 2019)
S lupou do historie: Nip/Tuck (29. 12. 2019)
S lupou do historie: Broadchurch (1. 1. 2020)
S lupou do historie: Yes Minister (5. 1. 2020)

S lupou do historie: Rogue (8. 1. 2020)
S lupou do historie: My všichni školou povinní (13. 1. 2020)
S lupou do historie: The 4400 (15. 1. 2020)
S lupou do historie: Xena: Warrior Princess (19. 1. 2020)
S lupou do historie: Necessary Roughness (22. 1. 2020)
S lupou do historie: Under the Dome (26. 1. 2020)
S lupou do historie: Oz (29. 1. 2020)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 131 týdny
Díky za tip, ale nevím, co víc by seriál musel mít, aby mě lákal mín. Fotbal a...
kunlun
před 131 týdny
Fotbal je mým koníčkem a musím říct, že seriál mě od začátku velmi zaujal . Je...
Lucas
před 130 týdny
S recenzí souhlasím, jen se divím, že komplet seriál má od vás až tak velké...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY