Facebook Twitter E-mail
28. července 2017

Jennifer Aniston se vrací k seriálům

Je to již více než dekáda, co se s finálovým dílem rozloučil sitcom Friends. Herečce Jennifer Aniston role Rachel přinesla celosvětovou slávu. Je až s podivem, že se od konce seriálu herečka v televizi v žádné výraznější roli neobjevila. To se ale brzy změní. Bylo oznámeno, že Aniston spolu s Reese Witherspoon zazáří v novém komediálním projektu z prostředí ranních televizních talkshows a rozlehlejšího newyorského mediálního prostředí, kam tyto talkshows spadají.

Dosud nepojmenovaný potenciální seriál zatím ještě nebyl dán k prodeji, prozatím tedy nemá přiřazenou stanici. Podle dostupných informací bude nabízen prémiovým kabelovkám jako HBO a také streamovacím službám včetně Netflixu. Když vezmeme v potaz to, jaké dvě velké hvězdy jsou k projektu zavázány, očekává se, že se o tuto novinku strhne velký zájem.

Projekt se inspiruje původní myšlenkou od bývalého šéfa dramatu na HBO Michaela Ellenberga, který si nedávno založil vlastní filmovou a televizní produkční společnost Media Res. Scénáře se ujme Jay Carson (House of Cards), výkonným procentem bude na Oscara nominovaný Steve Kloves (Wonder Boys).

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 107 týdny
Jo, to zní dobře. Fajn obsazení, dobré téma, tomu bych dal šanci. A co se...
b.Tom
před 107 týdny
No ovšem tohle může být velká pecka:O těším se hlavně na Reese :)
Butcher
před 107 týdny
Uz bylo na čase aby se vratila do nejakeho serialu :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY