16. 8. 2017

Podzim 2017 na Nově

Podzim 2017 na Nově

Po přehledu podzimního programu České televize je čas přejít k Nova group, která má rovněž pár karet v rukávu. Původní tvorba má stále vysoké zastoupení a kromě očekávaných návratů nových i starých známých Nova pracuje také na několika novinkách, kterých se brzo dočkáme.

Hlavními tahouny podzimní Novy budou návrat Policie Modrava, nová řada Tvoje tvář má známý hlas, pokračování Specialistů a samozřejmě věčná dvojice Ordinace v růžové zahradě 2 a podvečerní Ulice. Pokvete také žánr true crime a nevyhneme se ani reality show.

Vyšetřování v Praze i na Šumavě a pokračování hitů

Na jaře 2015 se představilo komediální krimi Policie Modrava, které se velmi rychle stalo oblíbencem tisíců diváků. Letos na podzim se na Šumavu vrátíme s novými epizodami, v nichž bude Jana Vinická a její tým opět vyšetřovat případy v krásném horském prostředí. Druhá série začne v neděli 27. srpna. Vrátí se i novější Specialisté, rovněž s druhou sezónou. Na rozdíl od Policie Modrava se Specialisté odehrávají v našem hlavním městě a dokonalý tým vyšetřovatelů bude i tentokrát čelit napínavým a emocionálním příběhům, které započnou už v pondělí 21. srpna.

Fenomén jménem Tvoje tvář má známý hlas, který uchvátil nespočet Čechů, se také vrátí, a to již v sobotu 2. září. Kromě nových soutěžících se dočkáme také pár změn v porotě, o tom jste si ale mohli přečíst více v samostatném článku. Ani oblíbené duo se neloučí a po letní přestávce se vrátí populární UliceOrdinace v růžové zahradě 2, oba seriály již se svými třináctými sezónami. I letos nás čeká spousta příběhů, ať už o lásce či nenávisti mezi novými i starými postavami.

Show ze skutečných životů

V programu samozřejmě nesmí chybět nová Výměna manželek, ta nejdrsnější sonda do českých manželství. Velmi silných příběhů se dočkáme v nové reality show Mise nový domov, kterou nás bude provázat Tereza Pergnerova. Tým v čele s touto moderátorkou bude pracovat na přestavbě stávajících domovů těch, s nimiž se osud skutečně nemazlil.

Životy nastávajících maminek nám ukážou Malé lásky, v nichž nahlédneme i za dveře porodních sálů. A Tomáš Matonoha se vrátí v soutěžní show Co na to Češi, kde se budou dva pětičlenné týmy snažit co nejpřesněji odhadnout odpovědi na otázky ze všedního života položených stovce různých Čechů.

Fiktivní i reálný svět zločinců

Krimi v našich luzích a hájích nepochybně hraje prim a Nova si to moc dobře uvědomuje, proto aktuálně připravuje hned dvě nová dramata s touto tematikou. První z nich je detektivní Dáma a Král, kde zazáří Matěj Hádek jako podivínský vyšetřovatel a Tereza Hofová jako cynická advokátka. Kromě vážných případů a mrtvých těl nebude chybět ani typický humor mezi ústřední dvojicí.

True crime je v zámoří velmi oblíbený, což je možná důvod, proč se Nova rozhodla pustit do vývoje dokumentárního dramatu Příběhy českých zločinů. Odhaleny budou skutečné případy, ať už ty důvěrně známé nebo prakticky neznámé, a kromě mrazivých výpovědí se dočkáme i detailních rekonstrukcí. Pořadem nás bude provázat investigativní novinář a tvůrčí producent Janek Kroupa.

Američtí hráči

Na hlavním kanále Novy se kolem 22:30 každé pondělí a úterý bude objevovat novinka Námořní vyšetřovací služba: New Orleans, spin-off původního NCIS. Odpolední Novu 2 obsadí šestá série sitcomu 2 $ocky a třetí až pátá řada komedie Mladí a hladoví. Na Nova Action se dočkáme čtvrté série dramatu Černá listina.

Většinu akvizičních seriálů však budou tvořit klasiky, které na Nova group můžeme sledovat už řadu let. Na Nově se budeme opět setkávat se seriály Vražedná čísla a Námořní vyšetřovací služba, Nova 2 se ani letos nepustí Přátel, Dva a půl chlapa ani Sexu ve městě, na Cinemě se objeví Pohřešovaní a Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně a Nova Action budou okupovat věčný Walker, Texas Ranger, trojice Kriminálka Miami, New York a Las Vegas nebo Agenti S.H.I.E.L.D.


Co z podzimního programu Nova group vás zaujalo? Dáte šanci některé z novinek?

Další díly seriálu
Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
lukascoolarik

lukascoolarik

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře15zobraz všech 15 příspěvků
RSfan111

RSfan111

Bohužel žádná bomba, jako český Survivor na jaře. Těším se jenom na TTMZH. Přijatelné jsou pro mě pak...
před 136 týdny
Jenny17

Jenny17

Určitě kouknu na Modravu a na soutěž Co na to Češi jinak žádná sláva.
před 136 týdny
Vachisek

Vachisek

Nova byla stanice mého dětství, ale můj mozek se naštěstí vyvinul a pochopil, že Nova je stanice pro blázny.
před 136 týdny
Další články k tématu