6. 9. 2017

Podzim 2017 na Primě

Podzim 2017 na Primě

Jako poslední se v přehledu podzimního programu největších českých televizí podíváme na skupinu Prima, která má také pár želízek v ohni. Na rozdíl od Novy a České televize, Prima mnoho novinek nepředstaví a věří především v to, co se jí v poslední době nejvíce osvědčilo.

Novinkou letošního podzimu bude pro Primu kriminální drama Kapitán Exner, které už má svou premiéru za sebou. Pokračovat bude Modrý kód, vrátí se soutěžní show Pevnost Boyard, oživena a lehce okořeněna bude i Partička a Zdeněk Pohlreich dostane nový pořad. Na své si přijdou i fanoušci zahraničních seriálů, kterých bude víc než dost.

Domácí tvorba

Už 26. srpna měl na Primě premiéru nový kriminální seriál Kapitán Exner v hlavních rolích s Michalem Dluhým a Vicou Kerekeš. Názory redakce na tuto novinku jste si již mohli přečíst v Novince pod lupou a pokud vás zaujala, můžete se s Exnerem setkávat každou neděli ve 20:15.

Nových dílů se dočkal i letošní Modrý kód, který se koncem srpna vrátil s dalšími příběhy z lékařského prostředí. Seriál běží dvakrát týdně, a sice v pondělí a ve středu večer. Na televizních obrazovkách se usadilo i pokračování druhé série kulinářské komedie Ohnivý kuře. Vysílá se každé úterý a čtvrtek, opět ve 20:15.

Na sobotní večery si Prima připravila druhou sezónu české Pevnosti Boyard, ta běží v osm večer na hlavním kanále. Po delší odmlce se stanice rozhodla oživit svou populární improvizační show Partička s lehce pozměněným formátem. Kromě osvědčených komediantů se objevují i VIP hosté z různých koutů českého šoubyznysu. Prima Partička běží od 31. srpna ve čtvrtek ve 21:35.

Samozřejmostí jsou návraty pořadů jako Prostřeno!, Ano, šéfe! nebo Show Jana Krause. A Zdeněk Pohlreich se ujme dalšího nového pořadu pod svou značkou s názvem Zdeňkova akademie, kde si Pohlreich přizve pomocníky z řad diváků, aby je naučil, jak správně vařit.

Závan zahraničí

Největší porci seriálů ze zámoří tradičně naservíruje kanál Prima Cool. Už začátkem srpna měl českou premiéru spin-off slavné značky 24 s podtitulem Legacy, u nás s názvem 24 hodin: Nezastavitelný. Zabydlel se v pondělním vysílacím slotu ve 20:15 a od 4. září ho doprovází premiérová desátá řada Teorie velkého třesku, a to hned se dvěma epizodami za sebou.

Poměrně nečekanou volbou je letošní odnož seriálu The Blacklist, který je vysílán na Nova group. Od 13. září budou diváci místo již zrušeného sci-fi Extant sledovat novinku Černá listina: Vykoupení, která se točí okolo Toma Keena. Výhledově se můžeme těšit na devítidílný sequel k Útěku z vězení, osmou sérii krimi Námořní vyšetřovací služba L. A. a také nové epizody nestárnoucí rodinky Simpsonových.

15. srpna se na Prima Comedy Central českým divákům představila již zrušená a velmi netypická komedie Muž hledá ženu, kterou je třeba vidět, abyste pochopili, oč běží. Stanice však ulovila i mnohem větší rybu v podobě kultovního animovaného seriálu Rick a Morty, který se poprvé ukáže v pátek 15. září ve 21:30.

Love přinese nové i staré díly klasik Pobřežní hlídka, Sběratelé kostí, Castle na zabití, Rizzoli & Isles, Jak prosté a Myšlenky zločince.


Co z programu skupiny Prima máte v hledáčku?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
lukascoolarik

lukascoolarik

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
lukascoolarik

lukascoolarik

Pokud jo, v tiskovce se o tom Prima nezmínila.
před 4 roky
Jenny17

Jenny17

Prima Love existuje jen se musela přeladit.Ale zůstanu věrná starším seriálům.
před 4 roky
truelovevlasticka

truelovevlasticka

Za mě The Big bang Theory ale co ten pozměněný dabing Howarda?to prima zase posrala, není to tak strašný jak...
před 4 roky
Další články k tématu