3. 8. 2017

Seriálové osudy: Will and Grace

Seriálové osudy: Will and Grace

Stanice NBC využila letní novinářskou konferenci k jedné velké zprávě. Očividně velmi věří svému revivalu jednoho z legendárních sitcomů 90. let, Will & Grace. Ředitel stanice Robert Greenblatt totiž oznámil, že seriál prodlužuje pro desátou řadu! Novinka přichází téměř dva měsíce před očekávanou premiérou devítky, která se na obrazovkách objeví ve čtvrtek 28. září.

Aby toho nebylo málo, fanoušci mají další důvod k radosti. K původně oznámeným dvanácti epizodám, které měly tvořit devátou sérii, byly přidány dodatečné čtyři díly. Celkem se tedy v nadcházející sezóně můžeme těšit na 16 epizod, z nichž všechny bude režírovat James Burrows. U desáté série prozatím počet stanoven nebyl, ale podle dostupných informací máme počítat minimálně s číslem 13.

Tyto zprávy jsou nejnovější, ne však jediné, o kterých se v souvislosti se seriálem tento týden mluví. Již dříve bylo oznámeno, že původní finále seriálu vysílané v roce 2006 bude kompletně ignorováno. V dané epizodě jsme viděli flash forward do doby, kdy přátelé zestárli. Dozvěděli jsme se, že se na dlouho odloučili, aby založili nové rodiny – Will s Vincem a Grace s Leem. To už ale neplatí, i když bylo potvrzeno, že Leo se v některém z nových dílů objeví.

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Makronka

Makronka

No, emotivní to bylo, ale mě se to, že na sebe Will a Grace na dvacet let úplně zapomněli dvakrát...
před 157 týdny
Motna

Motna

Ještě že si konec vůbec nepamatuji. Třeba by mě to ignorování naštvalo. :D
před 157 týdny
milosh

milosh

Tak to si hodně věří. Já bych s tím byl dost opatrný. Něco jiného je nalákat diváky na oživení značky a...
před 157 týdny
Další články k tématu