8. 8. 2017

Seriálové osudy: Ballers, Insecure

Seriálové osudy: Ballers, Insecure

HBO se zuby nehty drží svého letního komediálního bloku. Stanice dnes oznámila, že své půlhodinovky Ballers (Hráči) a Insecure (Nesvá) prodlužuje pro nové série. První zmíněný se dočká již čtvrté řady, zatímco Insecure se vrátí se třetí sezónou.

Ballers z pera Stephena Levinsona (Boardwalk Empire) sleduje luxusní životní styl, ale i problémy bývalých i současných fotbalových hráčů. Dwayne Johnson zde září jako bývalá hvězda Spencer Strasmore, který se vydal na dráhu finančního manažera v prosluněném Mi­ami.

Insecure vytvořila Issa Rae, která zároveň hraje v seriálu hlavní roli. Komedie sleduje přátelství dvou černošek, které se vypořádávají s vlastními chybami a snaží se navigovat náročným světem plným znepokojujících každodenních zážitků.

Oba seriály se aktuálně na HBO vysílají, a to od 23. července. Stanice je s nimi a jejich výkony očividně spokojená:

„Jsme nadšeni, že náš letní komediální program složený z Ballers a Insecure dokázal zaujmout naše diváky,“ prozradila Amy Gravitt, výkonná programová ředitelka stanice. „Moc rádi spolupracujeme s Dwaynem, Issou a ostatními neuvěřitelně talentovanými lidmi, kteří za oběma seriály stojí.“

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
zip

zip

Celkem očekávané;-)
před 157 týdny
Maroš22

Maroš22

Žiadne prekvapenie, hlavne u Ballers. Neviem, či vobec prvé dve série mali, tak dobru sledovanosť ako...
před 157 týdny
Kolombo

Kolombo

Ballers potešili. Chtělo by to víc seriálů z fotbalového prostředí. Kdepak jen doby Friday Night Lights...
před 157 týdny
Další články k tématu