Facebook Twitter E-mail
20. srpna 2017

Novinka pod lupou: Sousedé

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Sousedé
Žánr: Drama / Komedie / Soap Opera
Stanice: Barrandov
Premiéra: 14 8. 2017
Vysílání: úterý ve 20:15 hodin
Délka pilotu: 43minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: -
Herci: Jan Musil, Jakub Gareth Bialý, Ilona Marušáková, Pavel Betka, Jakub Mahel, Klára Košťálová, Rudolf Slivka, Marie Leherová, Tereza Nekudová, Dagmar Turičíková

O čem to je?

Každý má nějaké sousedy. A všichni moc dobře víme, jací sousedé dokážou být. Jsou hodní, zvědaví, protivní, uzavření, upovídaní, prostě všehochuť. To samé platí i v novostavbách na pražském předměstí, kam se nyní začínají stěhovat noví obyvatelé, samotáři i celé rodiny. Všichni dohromady vytvoří komunitu, ve které se nikdo neztratí, i uniknout zraku ostatních by občas nemuselo být vůbec špatné.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Chápu, že tento seriál vznikl jen proto, aby ho mohli správní fanoušci seriálů z plných plic zhejtit. Předpokládám, že i názory mých kolegů se ponesou v tomto směru (teď výzva pro vás: dokážete u Sousedů překonat 100komentářový rekord vytvořený u Modrého kódu? :-D ). No a já? Já vám nevím, ale přišlo mi to jako skvělá komedie!

V podstatě jsem se smála úplně všemu, co se před kamerou odehrávalo. Otázkou je, jestli tvůrci zamýšleli, aby šlo o komedii, nebo to brali jako skutečnou vážnou dramatickou mýdlovou operu. Vsadila bych boty, že druhá možnost je správně. Což asi mou reakci vyvolat nemělo, ale co už, důležité je, že to vážně byla zábava sledovat. Opravdu se musíte smát, jak špatní herci zde jsou. Barrandov vtipně seriál propagoval ve stylu „jsou zde neznámé tváře, ale budete se s nimi cítit jako s rodinou“ nebo tak nějak, prostě se snažil z nevýhody vytvořit klad – opět hahaha. Každopádně tihle lidi ani netuší, co herectví je, natož aby ho měli praktikovat. Naprosto mě rozsekalo, když ta mladá zdravotní sestřička řekla pohřebním tónem, že tohle je asi její nejšťastnější den v životě. Ale takových perel zde je víc, vlastně je jimi nabito celých těch 43 minut. Pravdou ale je, že se nemůžete divit tomu, jak špatně to zahrané je, protože to předem očekáváte. Proto vám nezbývá, než se smát.

Naprosto k popukání je zařazení místní „celebrity“. Asi se na mě opravdu podepisuje moje naprostá ignorace českého šoubyznysu, ale já vážně netuším, kdo je nějaký Musil. Drunk_Queen se mě snažila ještě zachránit a nabízela mi další udičky v tom smyslu, že se třeba časem objeví i Brožová nebo Cibulka aneb hvězdné stálice Barrandova, ale bohužel se u mě setkala s podobnými ohlasy jako u Musila. Každopádně mě odrovnala jedna z obyvatelek, která neskrytě dělala televizi reklamu jakožto „scenáristka, která pro Barrandov připravuje hororový seriál“ :-D Mimochodem, sám Musil je programový ředitel televize (nebo něco podobného), ale ostatně kdo by se divil, když internetem koluje, že její samotný ředitel bude na Barrandovu moderovat asi padesát milionů pořadů týdně.

Herecké výkony už jsem uvedla, postavy jsou ale taky kategorie sama o sobě. Pravděpodobně nenajdete více typizovaný seriál, snad i ta Růžovka už dokáže překvapit víc. Naprosto šokující ale je, jak do krajnosti jsou tyto postavy vykresleny. Všichni známe ten typ sousedky-drbny, která potřebuje o každém vše vědět a s ostatními to za zády probírat. Ale že by tahle bábina měla doma u postele speciální nástěnku, kam si píše všechny své poznatky a dělá si případovou mapu jako agenti CIA, to už je skutečně jiná liga.

K mému překvapení ale musím říct, že co se týče samotného scénáře, docela jsem v něm dokázala najít i střípky z vlastního života, takže Sousedé tímto dostávají plusové body za jisté držení se hranic reality. Raději tady nebudu psát konkrétní příklady, protože by mě muž přerazil, ale řekněme, že taky zrovna řešíme, jak chce můj vysněný design domova „vyšperkovat“ za pomoci plakátů Star Wars :-D

+ některé scény a konverzace mi připomněly vlastní život

- herectví
- do krajnosti vyvedené postavy
- „VIP“ osobnosti
- neskrytá reklama
- předvídatelnost

Moje hodnocení pilotu: 20 %
Drunk_Queen

Barrandov. Oprávněnost jeho existence je vysoce diskutabilní, nevysílat britskou Drtivou porážku (protože Richard Hammond, ehm) a kdysi Kolotoč v kuchyni (protože ta verze s Radkem Kuchařem byla skvělé guilty pleasure; asi každý si tam prostě najdeme něco), myslím, že bych Barrandov neuznávala ještě důrazněji, než vědci neuznávají Pluto jako planetu.

Zkrátka, o Barrandovu mám nevalné mínění, avšak netušila jsem, že to mezi námi může být ještě horší. Ale když jsem jednoho večera při náhodném přepínání narazila na upoutávku na Sousedy, uvědomila jsem si, jak ukrutně jsem se mýlila. Hudební doprovod, který připomíná Pojišťovnu štěstí, vizuál, který je vskutku děsivý. Na vyjádření kvality seriálu se poslední dobou uchytil všeříkající výraz, tohle je prostě ta pravá televizní rakovina. Na Despacito to asi nemá, ale je to velmi blízko.

Když se to ale roztáhne na 43 minut, to je pak teprv něco. Ve chvíli, kdy jsem mladšímu bratrovi po dvou minutách sdělila, že herci hrají tak přesvědčivě, že to vypadá, že je někdo unesl z ulice, netušila jsem, že po sledování zjistím, že jsem vlastně měla pravdu. Teda… tihle „herci“ nebyli uneseni nějakým zákeřným zaměstnancem Barrandova, ale unesli se tam sami, přesto nezbývá než doufat, že to bylo proti jejich vůli a že to není jen absencí soudnosti.

Snad chápete mé poselství – tohle je ve všech aspektech naprostá marnost. Marnost umocněná marností. Marnost na marnost. Z hlediska postav (CIA babča, děda milující Hyundai a mnoho dalších), hlediska scénáře, hlediska snad naprosto, naprosto všeho. Je ale trochu škoda, že to není ani tak trapné tím vtipným způsobem, ono je to totiž spíš než všechno ostatní hrozně smutné. Už se tomu nedá ani smát a člověk začíná litovat, že žije na stejné planetě. A pak se tomu stejně směje, ale to už je prostě reflex.

Každopádně doufám, že na této planetě neexistuje doslova nikdo, kdo by se na tohle díval, aniž by se královsky bavil tím, jak blbé to je. Ordinace a Ulice jsou totiž oproti tomuhle ještě dílka na vysoké úrovni. Jenže co jiného by člověk od Barrandova čekal?

+ v seriálu si zřejmě zahrála scenáristka seriálu („Teď dělám hororový seriál pro Barrandov!“)
+ seriál soucítí s divákem („Co jsem komu provedla?“)
+ hvězdy Barrandova, co hrají samy sebe (Snad přijde Aleš Cibulka!)
+ CIA bábi a další postavy
+ milostný trojúhelník dědula, pán se stěhováky a Hyundai
+ nehrozí dlouhé čekání na další epizodu

- sebeúcta
- WTF, Barrandove, WTF

Moje hodnocení pilotu: 0 %
Esgalnor

Začínám mít pocit, že to Barrandov dělá schválně. Schválně ze sebe dělá stoku mezi českými televizními stanicemi, protože… Protože to přiláká lidi. Přiznám se, že i já občas čumím na Aféry s Míšou Jagelkou, Nebezpečné vztahy s Honzou Musílkem, nebo na Soudkyni Barbarku. Čistě pro zpestření dne, který zrovna stál za nic, ale účel to splňuje. A jak do toho zapadají Sousedé? No naprosto perfektně!

Hned v úvodu jsem dostal takový záchvat smíchu, že jsem si musel prodloužit život minimálně o pár let. Jakýsi prolog provázený Honzou Musilem, v němž vypráví o své babičce, uspěchané době, a o tom, že tam mají neherce schválně kvůli autenticitě (vůbec ne protože i ti z Ordinace mají dostatek soudnosti, aby do Sousedů nevlezli) byl skutečně zážitek – takže pokud chcete uniknout uspěchané době a cítit se jako babča Honzy Musila, pusťte si Sousedy. Neví sice, jestli vás to uklidní, ale zcela jistě jde o obohacující zážitek.

Z těch Afér, Barbar a Nebezpečných vztahů už znám nazpaměť téměř celou znělku tohoto televizního vizionářského počinu – Barrandov podchytil kampaň způsobem, že nám skoro v každé reklamní pauze nabídl celou úžasnou píseň, téměř tříminutovou, nazpívanou kdoví kým – „Všichni jsme sousedé a zmítáni tím, co nám život nedopřál.“ Ano, podobných perel je v něm dostatek, bohužel, můj mozek otupěl po prvních pěti slokách, takže si z toho fakt moc nepamatuju. Jen tu vtíravou šílenou melodii, takovou, kterou si prostě budete zpívat, i když nechcete.

Ach jo, mám fakt problém k Sousedům napsat něco, aniž by to vyznívalo ironicky. Ale fajn, pokusím se. Směsice herců neherců, pro něž je i Zlatá malina málo, podává neuvěřitelně trapné a suché hlášky, vedena je amatérskou režií a řízena tak hrozivým scénářem, že i Ordinace jej má v porovnání s ním až Oscarový. Z dialogů mi téměř doslova zvracely uši, ze zápletky jsem málem bušil hlavou do stolu. No a takový fun fact: Všimněte si, že všechny ty byty jsou v jednom bytě – vždycky když se dostaneme do bytu jiné rodinky, je jen přestavěný nábytek a na stěně jiná tapeta, uspořádání místností je ale vždycky stejné. I produkce Modrého kódu, který se musel natáčet snad v nějaké fabrice, se dvěma odděleními, jedním bytem a třemi exteriéry musela být nákladnější.

U Sousedů fakt vážnou tvář neudržíte, protože tohle je tak špatné, až to je vtipné. Ale jakmile se na to kouknete trochu vážným pohledem, hloupost, amatéřina a naprostá ignorance základních dějových postupů vám uštědří pořádnou tečku mezi oči. Fuj, hnus, raději maraton Ordinace než pár dílů Sousedů.

+ je to ohromně vtipné, čím víc vás to bude sledovat, tím budou Sousedé zábavnější

- herecké (ne)výkony
- odporný scénář
- amatérská režie
- laciné směšné kulisy

Moje hodnocení pilotu: 0 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

svobma
před 40 týdny
Barrandov moc seriály neumí. Viděl jsem pilotní díl a druhý díl a musím říct,...
liskulka.lida
před 27 týdny
Já si to fakt pustila! Co to o mně vypovídá, když jsem si pustila Dear...
Drunk_Queen
před 27 týdny
Zavolej na číslo 116 111, Linka bezpečí je tu pro tebe. Sebevražda není...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY