Facebook Twitter E-mail
22. srpna 2017

Stranger Things: Konec po 4. sérii?

Stranger Things je jeden z těch seriálů, u kterých byste si přáli, aby jely donekonečna. Na druhou stranu ale víte, že skončit se má v nejlepším a že mnoho sérií by jim jen uškodilo. Bratři Dufferové s tímto tvrzením také souhlasí. „Přemýšlíme, že to budeme koncipovat na čtyři série a pak to ukončíme,“ prozradil Ross Duffer v nedávném rozhovoru a dodal, že tvůrci již pracují na třetí řadě (kterou však Netflix zatím oficiálně nepotvrdil).

Možná se vám čtyři sezóny můžou zdát docela krátké, zvlášť pro takový hit, kterým se Stranger Things loni po svém uvedení stal. Jistě, když je seriál ve svém nejlepším období, tak se skvěle sleduje. Ale jakmile ho překročí, už to s ním jde z kopce a většinou si poté přejeme, aby skončil už dříve. A pak je tu taky logická stránka věci:

„Nevím, jak bychom vysvětlili, že se hrdinům pravidelně jednou ročně dějí takové hrůzy,“ uvedl Matt Duffer. „Budou muset z toho města hodně rychle vypadnout, vždyť by to jinak nedávalo smysl,“ pokračoval Ross.

Druhá série bude ke streamování na Netflixu dostupná od 27. října.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 12 týdny
I když doufám, že zbývající série budou mít alespoň 10 dílů.
Pan Citron
před 12 týdny
Právě. Tak ono si stačí odmyslet poslední scénu a není tam co řešit. Pěkně...
Vachisek
před 12 týdny
Opět to zopakuji. Ten seriál má potenciál. Dark World nebyl vysvětlen. Dostali...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY