Facebook Twitter E-mail
28. srpna 2017

Novinka pod lupou: Trapný padesátky

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Trapný padesátky
Žánr: Komedie
Stanice: Česká televize
Premiéra: 28 8. 2017
Vysílání: pondělí ve 21:00
Délka pilotu: 35 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Irena Obermannová
Herci: Klára Melíšková, Alena Mihulová, Pavla Tomicová, Berenika Kohoutová, Václav Kopta, Igor Bareš, Martin Myšička, Michal Pechlát, Roman Zach

O čem to je?

Seriálovými trapnými padesátkami jsou Mia, Anča a Ema. Ty právě překročily hranici, za kterou už mnohé nevidí nic než smrt. Zdá se, že tyto tři se už mohou v životě snažit jen o jediné: nebýt trapné. Jejich vzájemné setkání je ale inspiruje k pravému opaku: Být trapné na plné pecky a dělat klidně všechno, co se zdá být v jejich věku nevhodné. K tomu je ovšem potřeba zbavit se manželů, milenců, dětí a především veškerých zábran. Sestěhují se spolu do Miina bytu a začnou znovu žít.

Mia je televizní rosnička, která byla odsunuta na druhou kolej dopoledního vysílání. Před ostatními dělá, že to tak není, a hraje si na hvězdu, ale moc dobře zná pravdu. Anča byla původně žena v domácnosti, která věřila v dokonalý vztah, jenže na začátku seriálu se jí zaběhl manžel a ona své iluze ztrácí. Ema je sochařka, která k tvorbě svých soch využívá odpadků, a všichni si ji pletou s opravářkou.

Životy hrdinek se sice v první řadě netočí kolem mužů, přesto se bez nich chtě nechtě neobejdou. Tím, se kterým bojují nejvíc, je majitel domu, ve kterém Padesátky bydlí, brunátný šovinista se srdcem na dlani Standa. Kavárníkem v seriálové kavárně DepcaFé je sympatický spojenec Padesátek František. Je to kavárník, který cituje Ortena, nevadí mu prázdná kavárna, a dojemně miluje svou krásnou bývalou přítelkyni Klotyldu. Podstatnou roli má i manžel Anči, Bohouš.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Čekala jsem to jiné. Přesto je to asi takové, jak by se dalo předpokládat. Dávají tyhle dvě věty vůbec smysl? Právě jsem dokoukala Trapné padesátky a tak nějak nevím, co k tomu vlastně říct. Ihned mě napadlo srovnání s Hot in Cleveland, protože téma je v podstatě stejné (jen výrazně chybí přítomnost babči Betty White).

Bylo to šílené? Bylo. Ale předpokládala jsem, že to bude ještě víc, že seriál dostojí svému jménu a nabídne trapné padesátky. Ve výsledku jsem ale z pilotu cítila tak trošku odstup, jako by se začínal rozjíždět hodně, ale opravdu hodně pomalu, aby náhodou nešlápl na plyn příliš zhurta. Ve výsledku těch 35 minut uteklo rychle, ale tempo až tak rychlé nebylo. Doufala jsem, že téma s manželem vygraduje dřív a už uvidíme trošku ze společného života žen, protože tohle mi přišlo jako neustále dokola omílaná scéna – nejprve buchta + manžel u sochařky, pak buchta + manžel u rosničky, pak buchta + manžel u barmana a pak se teprve konečně objevil manžel, jenže už byl skoro konec dílu.

Na druhou stranu ale musím říct, že herečkám role sedly. Každá je jiná, ale dohromady jim to ladí. Opět mi nezbývá než porovnávat s Hot in Cleveland, kde je to podobné, vlastně i ty charaktery hrdinek jsou vesměs stejné. Je to kopie? Možná neúmyslná, ale faktem zůstává, že to funguje. Přechod do trapnosti jsem snad ani nezaznamenala, vtipy se držely relativně ve slušné rovině, tedy až na tu fotku hrdinčina pozadí na konci dílu, ale tak jeden přešlap se dá asi odpustit.

Do budoucna by seriál mohl mít potenciál, pokud přestane chodit kolem horké kaše a začne využívat výborné charaktery postav k vytváření vtipů a vtipných situací naplno.

Budu koukat dál: Jako koukala bych se, ale jak se znám, tak si tu televizi stejně nikdy nezapnu.

+ jednotlivé osobnosti hrdinek
+ herecké výkony hlavních představitelek
+ solidní tempo
+ vtipy většinou nepřechází do trapnosti

- až přílišné chození kolem horké kaše
- z těch vtipů si taky na zadek nesednete (nic mě vyloženě nerozesmálo)

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Fruiko

Znáte ten pocit, kdy už od znělky tušíte, že to, na co se chystáte koukat, bude děsná… no jak to popsat slušně – návštěva WC po vypití několika litrů švestkové šťávy. No a ten pocit přetrvává i po znělce a nejspíš se jeho pachuť hned tak nevytratí. Vůbec to vypadá jako mírně dražší a co hůř, trapnější verze Ulice.

Celá zápletka úvodního dílu je v podstatě o ničem, plná nesympatických postav a jejich naprosto nelogických interakcí, a to i když beru v potaz, že to má být nejspíš sitcom, kde se mohou občas podobné věci odpustit. Bohužel to, že by to měl být sitcom, není podle čeho poznat, protože počet vtipů v celém pilotu se omezil na předstíraný psychický kolaps sochařky, kterému se celé osazenstvo hezky zasmálo, nejspíš proto, že se muselo šetřit na laugh tracku.

Závěrečné hodnocení má připočtený Barrandov koeficient, protože kdybych subjektivně použil nulu, tak mi pro seriály z Barrandova nezůstanou procenta.

+ některá jména v obsazení
+ co od toho čekat, se dozvíte už z názvu

- trapné voiceovery
- divadelní kulisy
- absence nápadů

Moje hodnocení pilotu: 10 %
Esgalnor

Teď nechápu, co ve mně vzbuzovalo ten optimismus a trochu naděje vůči Trapným padesátkám – možná obsazení. Říkal jsem si, že přece Mihulová nebo Melíšková by přece nevlezly do něčeho s tak strašným názvem, kdyby to nebylo dobrý. Ale ono to dobrý fakt nebylo – a tvůrci se nám to snažili sdělit už tím názvem.

Zábavný Trpaslík po tomto zážitku působí jako stovky let vzdálená historie. Dokonce i Marta a Věra, skrz naskrz průměrný sitcom, u nějž se ale dalo oddechnout a nemlátit přitom hlavou do zdi, se nedá s Trapnýma padesátkama ani srovnávat. Nechápu, co ČT popadlo, že po tom, co ve mně vzbudila naději, že by se mohla úroveň českých sitcomů opět zvednout, že to takhle zazdí.

Trapný padesátky jsou totiž trapný. Ale šíleně a tak, že to není ani v nejmenším vtipné. A je to škoda, protože úvodní… dejme tomu minuta provázená monologem Aleny Mihulové mě lehce povzbudila – říkal jsem si, že by to nemuselo být tak špatné. Jenže pak přišly na scénu dialogy, které od průměrnosti postupně během té půlhodinky sklouzly k naprosté trapnosti a bizarnosti. Stejně tak se začaly postupně projevovat i postavy, z nichž mě nejvíc vytáčely postavy Pavly Tomicové – ta herečka mi je sympatická a mám ji celkem rád, ale tady jsem nad ní fakt musel kroutit hlavou a Bereniky Kohoutové – zde se projevuje scenáristčin věk a jen povrchní znalost slovníku dnešní generace, kterou tahle postava asi má zastupovat.

Humor, tedy přesněji řečeno snaha o humor, zde nefungují téměř vůbec. Říkám téměř, protože párkrát jsem se tak ze zoufalosti pousmál, ale jinak jde opět o snůšku trapností, nudných plků a irelevantních drbů. Postavy se tu chovají jako dementi, a to i na poměry sitcomů.

Trapný. Takový jsou Trapný padesátky. Od naprostého odpadu to zachraňují jen kvalitní herečky a monology Mihulové. Stále nejsme na tom dně, na kterém jsou např. Sousedé na Barrandově, ale jde rozhodně o nejhorší TV projekt ČT za posledních pár let. Scénáristka Růžovky nepřekvapila a vytvořila neuvěřitelně trapnou „komedii,“ která skutečně nestojí ani za tu půlhodinu vašeho času. Tohle se krutě nevyvedlo.

+ Mihulová a její monology

- postavy jsou skupinka dementů
- humor nefunguje
- je to neuvěřitelně trapný (a není to přitom nijak nadnesený či parodický, nijak vtipný, prostě trapný)
- scenáristická zoufalost

Moje hodnocení pilotu: 10 %
Drunk_Queen

Jen málokdy vystihuje název seriálu seriál tak přesně jako v tomto případě. Protože si opravdu nejsem jistá, že jsem už někdy viděla něco tak trapného jako Trapné padesátky.

Seriál o sobě hlásá, že je o ženách, které i v padesáti chtějí žít. Je sice sympatické, že tu máme takto netradiční hlavní hrdinky, ale těch momentů, kdy si dámy skutečně „užívají“, je tu opravdu pomálu. Většinu epizody se totiž topí v zoufalství a trapnosti, diváka donutí se zamyslet leda nad tím, že je opravdu rád, že v jejich roli není on. Nebo někdo, koho zná. Poselství, že v padesáti život nekončí, je tu totiž (mimo možná posledních pět minut) překrouceno v pravý opak.

A tady je klíčová ta závorka. Víte, za většinu epizody jsem se zasmála celkem jednou – absurdita momentu s věšením cedule byla prostě skvělá. Ovšem humor se správně rozjel ve chvíli, kdy se setkaly všechny tři hrdinky. Setkání ve znamení řvaní, jestli se ty dvě chtějí umlátit kladivem, bylo opravdu výborné a jak jsou všechny tři hrdinky (a hlavně jejich představitelky!) skvělé samy o sobě, trojnásobná síla jim neskutečně sluší.

Čímž sice trapnost úplně nekončí, ale je to o dost lepší. A to samé platí i o epizodě. Musím se přiznat, že jsem si na seriál musela tak trochu zvykat. O jemnosti nemůže být u Trapných padesátek řeč, mnohé události jsou značně na sílu (chápu, že hlavní hrdinka byla zoufalá, ale vážně jí přijde normální hledat svého manžela u cizího člověka v bytě?). Některé věci se totiž hodně protahují a tím pádem postupně zacházejí do čím dál většího bizáru, což je trochu škoda. Sice to možná mělo být vtipné, ale není.

Když si ale odmyslíme to zbytečné protahování, zbytečné chození kolem horké kaše, Trapné padesátky se povedly. Hlavní trojice je výborná, zdatně jí sekundují další postavy… Jen je otázkou, proč seriál tak dlouho otálí, snad to není tím, že do budoucna toho nemá moc co nabídnout, a tak protahuje. To by byla škoda, protože zatím to vypadá nadějně.

+ hlavní trojice
+ potenciál do budoucna

- neskutečně pomalý rozjezd

Moje hodnocení pilotu: 50 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (právě čteš)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jenny17
před 119 týdny
No nevím co dodat asi bylo tady vše napsáno. Achjo pilot jsem přetrpěla .o(
milosh
před 118 týdny
Popravdě, nějak nevím, co si o tom myslet. Pokud to měl být komediální...
verunkabrožová
před 118 týdny
Těšila jsem se na paní Alenu Mihulovou a musím přiznat,že jen díky ní jsem se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY