Facebook Twitter E-mail
11. září 2017

Článkaři tvrdí: 9JKL by se měl jít rovnou zahrabat

CBS nasazuje hvězdně obsazená akční dramata a spin-off Big Bangu. Dokáže se některý nováček uchytit, nebo všechny poputují hned po první řadě do seriálového nebe?

Sezóna 20172018 oficiálně začíná v polovině září. Pokud stále ještě nevíte, zda si do svých watchlistů zařadit některou z novinek, třeba se vám bude hodit právě tato série článků, kterou pro vás po kladných ohlasech z minulých let opět připravili naši článkaři ze SerialZone.

Každý den vám přineseme odpovědi na tři jednoduché otázky. Co u jednotlivých televizních stanic Veké pětky bude podle nás stát za to vidět, před čím naopak schovat hlavu do písku, a na konec naše malá tipovačka, kterou novinku daná stanice zruší jako první.

Dnes se podíváme na zoubek CBS. Ta si pro nás připravila pěkných pár novinek, celkem pět dramat a čtyři komedie. Některé z nich mají úspěch téměř předurčen, jiné snad ani nikdy vzniknout neměly. Co je podle nás na obou spektrech stupnice?

Nezapomeňte, že máte poslední dny na to, abyste si tipli v naší každoroční soutěžní tipovačce a hráli tak o pomyslný titul seriálového znalce a o kupu kreditů. Čím víc lidí tipuje, tím víc kreditů se vyhrává! Takže tipovačku posílejte dál :-)

Jaká je podle tebe nejlepší novinka na stanici CBS?

Fruiko
Tomuhle se říká hledat jehlu v kupce hnoje. Jediné, co za něco stojí, je nejspíš Star Trek, který ale vzhledem k filmům vypadá jak chudý příbuzný. Ale když si projedete zbytek, tak se tam fakt nic lepšího najít nedá.
ragelly
CBS letos nic moc. Koncept u Me, Myself and I mě zaujal, ale trailer nebyl až tak lákavý. Hardcore fanoušek Star Treku taky nejsem, takže ani Discovery mě moc netankuje. Takže mi jako vítěz zbývá Wisdom of the Crowd, který mě podle traileru zaujal, i když je jasné, že to půjde hodně rychle do kytek.
pajky
Ano, letos chci další povedenou komedii. Z Me, Myself and I by se mohlo vyklubat něco podobného, jako se loni podařilo The Good Place. Kdybych si měl vybrat nějaké drama, tak bych se pustil do sledování Bootha, teda Seal Team. Ale na CBS preferuju komedii.
gabik.029
Tady je to lehké, myslím, že Young Sheldon by mohl sklidit úspěch.
Seraphine313
Ach jo. CBS mě oslovuje dlouhodobě, v poslední době společně s Foxem (v rámci Velké pětky). Je to stanice, které rozumím, která mi přináší relativně kvalitní seriály a u které se nemusím bát, že by nevěděla, co dělá. Až doteď. Letošní sezóna prostě vypadá, jako by se na CBS rozhodli kompletně překopat střednědobou strategii stanice a začít vysílat každou pitomost, kterou jim producenti předhodí. Protože letos, snad poprvé, nevidím mezi novinkami jedinou koukatelnou. Nechci to říkat, ale nový Star Trek, který mimochodem vypadá příšerně, vypadá v kontextu ostatních novinek jako nejlepší volba. Ps. Wisdom of the Crowd vypadá vlastně docela dobře a až příliš chytře na komerční stanici, než se celý přelije do tech-kraviny á la A.P.B.
lukascoolarik
Ze slabého výběru volím Me, Myself & I. Trailer mě zklamal, ale pořád věřím v koncept seriálu a nic lepšího snad ani CBS nenabídne.
Drunk_Queen
Rozklikla jsem si trailerový článek a vzmohla jsem se jen na prosté o-ou. Naštěstí jsem něco přehlédla. Ale už jsem se lekla že ne! Ale stále se sebou souhlasím, Me, Myself & I bylo opravdu dobré a už se těším na NPL.

Jaká je podle tebe nejhorší novinka na stanici CBS?

Fruiko
Asi Young Sheldon. Kdo by to byl býval řekl, že čím menší, tím otravnější. Já ho nemám rád ani starého a velkého, ale v miniverzi je ještě mnohem víc otravnější.
ragelly
Nejhorších adeptů je opět hned několik. Normálně bych asi volila S.W.A.T. nebo SEAL Team, ani ten Young Sheldon nevypadá extra lákavě. Nakonec ale všechny na plné čáře poráždí 9JKL. Přesně tohle je ten typ komedií, které CBS dělá rok co rok, a už jsou opravdu hodně, hodně otravné, až frustrující. A nevtipné.
pajky
Podle mě bude největší průšvih Young Sheldon, ale CBS se vytáhla s zvládla připravit něco, co vypadá snad ještě hůř. Jasným vítězem je 9JKL.
gabik.029
I tady je to lehké, protože 9JKL je spíš trapné než vtipné.
Seraphine313
Co se týče těch horších novinek, pro mě je jich plná řada. Nebudu hejtit Young Sheldona, protože ten seriál vznikl čistě jako marketingový pokus bez ohledu na nějakou přidanou hodnotu. Asi nejhorší mi přijde 9JKL, který mi nějak moc neodbytně připomíná The McCarthys. Možná tím studiem, prostředím… to je jedno. Důležité ale je, že 9JKL dostal na podzimní rozjezd jako předskokana TBBT, takže pokud nebude mít extrémně špatné výsledky jako loni The Great Indoors, pravděpodobně do další sezóny projde.
lukascoolarik
Tolik adeptů. Máme tu vykrádačku loňského propadáku (Wisdom of the Crowd), spin-off dlouholetého hitu (Young Sheldon) a třeba 9JKL, rodinný cringe inspirovaný skutečným životem.
Drunk_Queen
Nevýrazných a nudných novinek má CBS hodně, ale svou hrůzou naštěstí vyniká jen jedna. 9JKL, gratuluji, tohle je děs. Tak se tomu ta divná rodinka může zasmát. Tím umělým smíchem. Jé.

Co podle tebe zruší CBS zruší jako první?

Fruiko
SEAL Team. Sice má CBS šanci nejdříve popravit nějakou z komedií, ale tohle je takový typ pořadu, co kolem něj ani není nějaké haló, když nenápadně zmizí po třetím týdnu z obrazovek…
ragelly
Bohužel z toho programu, jak se na něj dívám, mi jako první odpadlík vychází Wisdom of the Crowd.
pajky
Pevně doufám, že to 9JKL. To se vůbec nemělo dostat do programu. První by ale klidně mohl být i S.W.A.T.
gabik.029
Já doufám, že 9JKL.
Seraphine313
Když se dívám na program, vidím dva seriály, které to nebudou mít divácky rozhodně jednoduché. Prvním je Me, Myself and I, jenž jede v pondělí část sezóny po Kevin Can Wait a část před ním (a po 9JKL). Jsem si poměrně jistý, že v tomto timeslotu se budou ještě dít úpravy, které pravděpodobně nepřispějí k větší sledovanosti. Druhým seriálem je S.W.A.T., který byl nasazen po čtvrtečním komediálním bloku na desátou večer. Timeslot to není kdovíjak silný, předskokan Life in Pieces byl loni na hranici zrušení. S.W.A.T. má navíc proti sobě slušnou konkurenci, takže to vypadá, že tenhle seriál půjde jako první dolů.
lukascoolarik
Jako nejjasnější kandidát se jeví Wisdom of the Crowd, kopie APB odloučená na nedělních večerech s tématem, které už zklamalo na Foxu.
Drunk_Queen
Tady je hodně těžké vybírat. Ne že by bylo všechno tak skvělé, ale proto, že by se mělo zrušit prostě skoro všechno. Jako první by to ale mohlo padnout třeba na SEAL Team, protože to běží proti Modern Family. A taky to nejspíš bude nuda.

A co vy? Podělte se o své odpovědi v komentářích!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 9 týdny
To jsi tam rovnou mohl zkoušet dát ty moje trailery, co jsem tak pracně...
Moni Peace
před 9 týdny
Mňa zaujal len seal team aj to hlavne kvôli obsadeniu. Sama som zvedavá čo...
milosh
před 9 týdny
Přijde mi, že CBS má v pilotech nejvíc sázek na jistotu, co se své...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY