Facebook Twitter E-mail
27. července 2012

Laurence Fishburne se přidává k Hannibalovi a další střípky

Laurence Fishburne (CSI /Kriminálka Las Vegas/) se oficiálně řadí mezi obsazenstvo NBC novinky Hannibal, v současnosti zasazeném příběhu postav z románu Thomase Harrise Červený drak.

Ztvární roli Jacka Crawforda, velícího agenta jedné z jednotek FBI, která bude stopovat zmíněného sériového vraha. Tuto roli si již dříve zahráli Dennis Farina (Manhunter, 1986), Scott Glenn (Silence of the Lambs, 1991) a Harvey Keitel (Red Dragon, 2002).

„Laurence Fishburne“ je ikonický muž, který se do kinematografie zapisuje již od dob Apocalypse Now. Je báječné s ním spolupracovat a vidět, jak tak briliantní a sofistikovaný herec vyplňuje Harrisovu briliantní a sofistikovanou postavu," sdělil v oficiálním vyjádření tvůrce seriálu Bryan Fuller.

Další střípky:

  • Castle (Castle na zabití): Kevin Brown (30 Rock /Studio 30 Rock/) bude hostovat ve druhé epizodě páté série. Zahraje si Persyho Jenkinse, pravidelného navštěvovatele aukcí, který se Castlovi a Beckettové připlete do cesty při vyšetřování případu.
  • HIMYM (Jak jsem poznal vaši matku): Ashley Williams si v osmé sérii zopakuje svou roli Victorie. Objeví se hned v premiérové epizodě, když ji Ted odveze od oltáře.
  • The Mentalist (Mentalista): Jim O'Heir (Parks and Recreation) bude hostovat v premiéře páté řady. Bude hrát manažera hotelu, který má informace ohledně nejnovějšího vyšetřování.
  • Hawaii Five-0: Stevova malá sestřička (Taryn Manning) se vrátí, aby se na vlastní oči přesvědčila, že mamka žije a 20 let smrt pouze předstírala.
  • Royal Pains (Milionový lékař): Carrie Preston (True Blood /Pravá krev/) bude hostovat v jedné z epizod jako Jackie Van Ark, úspěšnou autorku románů. Ta do HankMed přivede svou dceru, která má záhadné symptomy.
  • Chicago Fire: Meghann Fahy (Political Animals) se objeví ve několika epizodách této novinky. Bude hrát Nicki Kahler, velmi sexy, ovšem zasnoubenou asistentku velitele Bodena.
  • Infamous: Wes Brown (Private Practice) nahradí britského herce Neila Jacksona) v roli divokého Juliana, bratra oběti.
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 272 týdny
Tak uvidíme jak se zabydlí v Hannibalovi. V Kriminálce Las Vegas mi...
Kopec
před 272 týdny
Souhlasím s Tebou. Možná kdyby tam byl od začátku, že je to...
VanThomass
před 272 týdny
Tak mně zpočátku taky ne, ale jak už je tam několik sezón, tak jsem si tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY