Facebook Twitter E-mail
13. září 2017

Článkaři tvrdí: Na Foxu si každý vybere něco

Dnes se v našich předpovědích podíváme na Fox. Vypadá to na zajímavou nabídku, co si vyberete ke sledování vy?

Sezóna 2017/2018 oficiálně začíná v polovině září. Pokud stále ještě nevíte, zda si do svých watchlistů zařadit některou z novinek, třeba se vám bude hodit právě tato série článků, kterou pro vás po kladných ohlasech z minulých let opět připravili naši článkaři ze SerialZone.

Každý den vám přineseme odpovědi na tři jednoduché otázky. Co u jednotlivých televizních stanic Veké pětky bude podle nás stát za to vidět, před čím naopak schovat hlavu do písku, a na konec naše malá tipovačka, kterou novinku daná stanice zruší jako první.

Dnes se podíváme na zoubek Fox. Ta si pro nás připravila celkem šest novinek – 4 dramata a 2 komedie. Některé z nich mají úspěch téměř předurčen, jiné snad ani nikdy vzniknout neměly. Co je podle nás na obou spektrech stupnice?

Nezapomeňte, že máte poslední dny na to, abyste si tipli v naší každoroční soutěžní tipovačce a hráli tak o pomyslný titul seriálového znalce a o kupu kreditů. Čím víc lidí tipuje, tím víc kreditů se vyhrává! Takže tipovačku posílejte dál :-)

Jaká je podle tebe nejlepší novinka na stanici Fox?

Fruiko
Jelikož už jsem děsně ovlivněn tím, že jsem viděl pilot, tak je to jasné. The Orville! A koukejte na to všichni koukat, ať to nedopadne jako zpívající rytíři! Ale zatím byl FOX na vybírání nejtěžší, protože je z čeho vybírat!
ragelly
To mě překvapilo, Fox má docela málo novinek, to už je skoro jako The CW. Každopádně jak už jsem psala u trailerů, tyto novinky pro mě vypadají hodně sympaticky. Rozhodně jsem zvědavá na LA to Vegas a kvůli obsazení na The REsident, Ghosted by taky nemusel být špatný a 9–1–1 je od Muprhyho, takže to musím rozhodně taky zkusit. Podle traileru mě ale nejvíce zaujala novinka The Orville. Pilot už je venku, ale zatím jsem ho neviděla, proto můžu v klidu žít s tím, že seriál dokáže naplnit má očekávání.
pajky
FOX překvapil. Novinky všechny vypadají koukatelně a nejspíš je všechny vyzkouším. O „hit“ si podle mě nejvíc koleduje Gifted, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby Seth z The Orville udělal novou stálici alá Family Guy.
gabik.029
Kandidátů mám víc, zatím jsem nabídkou příjemně překvapena. U The Gifted mě trošku zklamal trailer (nebo jsem měla vysoká očekávání), The Orville nebude seriál pro každého (já se na něj ale těším) a The Resident láká hlavně hereckým obsazením. Dnes je má odpověď třeba The Resident, ale zítra to může být něco jiného.
Seraphine313
Fox se mi poslední dva či tři roky líbí. V jeho seriálech můžete cítit lehký náznak nekorektnosti, takový, který zapříčiní, že se probírají témata, kterým se ostatní stanice Velké pětky věnovat nechtějí, procházejí vtipy a situace, které by jinde neměly šanci. A tak vznikají komedie jako LA to Vegas, The Orville, Ghosted, které hravě překonávají drtivou většinu produkce ABC a CBS. Nejvíc se mi ale líbí The Orville. Přesně toto sci-fi žánr totiž potřebuje.
lukascoolarik
Nepochybně Ghosted. Proč? Protože Craig Robinson a Adam Scott. Ani The Gifted nezní špatně, ale u toho hrozí, že prvotní kouzlo rychle vyprchá.
Drunk_Queen
Tyhle články jsou upřímně opravdu těžké. Protože ten výběr je dost otřesný. Protože mezi piloty je dost těžké najít ten nejlepší a nedělat u toho kompromisy. Ale Ghosted se mi líbilo. A to říkám bez křeče jménem „ježišmarja, to fakt musím něco vybrat?“.

Jaká je podle tebe nejhorší novinka na stanici Fox?

Fruiko
The Resident, protože doktoři a je to navíc z celé nabídky asi nejméně originální. Všechno ostatní má buď nápad, nebo říz, tohle je jen klasická doktorská vztahovka.
ragelly
9–1–1 ještě nemá trailer, takže nemůžu soudit. Z toho, co jsem viděla, mi nejhorší přijde The Gifted. Já vím, že z toho zase budou všichni vedle, protože očividně ta superhrdinská bublina se může zvětšovat donekonečna, aniž by toho někomu přišlo už moc. Ale mě prostě trailer nezaujal.
pajky
Loni to byla jedna špatná novinka vedle druhé, letos žádnou nevidím. Ani nechci vybírat a i když se mi to příčí, tak budu muset napsat Ghosted. Ten se mi líbí, ale asi se moc nechytne.
gabik.029
Vyloženě špatný není žádný, ale málokdy se stane, že mě uchvátí komedie, takže za mě L.A. to Vegas.
Seraphine313
Poslední dobou se mi zdá, že jsou lékařské seriály přeceňované a stanice se jich snaží mermomocí držet, protože z historie vědí, že to je vzorec, který občas natáhne hodně diváků a když ne, tak aspoň slušnou část. Ještě před nějakými pěti lety by to asi platilo, dnes ale ne. A to ani v případě Foxu a jeho The Resident.
lukascoolarik
911. Sice na tom dělá Ryan Murphy, ale premisa zní ze všech letošních novinek Foxu nejméně zajímavě.
Drunk_Queen
Nápad zní fajn, ale výsledek mě nepřesvědčil. Není to zábavné, není to vtipné, nezaujalo mě to. Není to tak špatné, ale je to víc „hm“ než zbytek novinek. A jak platí, že jednooký je mezi slepými králem, tak to platí i naopak. Bohužel, L.A. to Vegas, pro tebe platí „slepý mezi jednookými otrokem“. Nebo tak něco.

Co podle tebe zruší Fox zruší jako první?

Fruiko
Asi Ghosted i když já na to nejspíš budu s radostí koukat. Ale je to první na ráně, vypadá to jako komedie pro pár nadšenců, takže to je skoro jasné.
ragelly
Na podzim běží jen tři novinky – Ghosted, The Gifted a The Orville. Všechny tři podle mě mají šanci na přežití. Fox bude asi rušit až na konci sezóny, myslím, že jako první to odnese LA to Vegas.
pajky
Stejně tak je tomu u rušení. FOX určitě bude rušit, o tom není třeba dlouho diskutovat, a odnášejí to komedie. Bude to jeden z dvojice LA to Vegas a Ghosted.
gabik.029
Bojím se, že to bude The Resident, protože samotný seriál není mezi lékařskými dramaty žádný originál.
Seraphine313
The Gifted by po Luciferovi mohli fungovat, o tom žádná. Ghosted v komediálním bloku… snad taky. Nasazení The Orville na čtvrtek po Gothamu považuju za nemístný žert, protože to vypadá, jako by to bylo poslední místo v programu, které zbylo. Pravděpodobně to zapříčiní malou sledovanost a brzké zrušení seriálu.
lukascoolarik
Fox v posledních letech slevuje ze svých požadavků, takže podzimní sestava by mohla zdárně přežívat, dokud v midseason něco naprosto nekrachne. Třeba The Resident, těžko říct.
Drunk_Queen
Tahle kolonka je opravdu těžká. Kdo hraje tipovačku, tak jistě chápe, že o zrušení si říká snad všechno. Původně jsem myslela, že jako první zemře L.A. to Vegas v midseason, ale obávám se, že Ghosted to stihne ještě dřív. Škoda, tohle se mi zatím líbí.

A co vy? Podělte se o své odpovědi v komentářích!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 109 týdny
Tu je viac zaujimavych veci, Orville, Ghosted, Gifted, LA2Vegas, tak som...
Teos
před 109 týdny
Po shlédnutí prvního dílu Orville si myslím, že se další sezóny nedožije. Je to...
Tempy
před 107 týdny
Tak se taky přidám k pochybám ohledně Orvillu. Podle traileru jsem čekala...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY