Facebook Twitter E-mail
1. října 2017

Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Young Sheldon
Žánr: Komedie / Sitcom
Stanice: CBS
Premiéra: 25. 9. 2017
Vysílání: čtvrtek v 20:30 (kromě pilotu)
Délka pilotu: 21 minut
Předskokan: The Big Bang Theory
Konkurence: Grey's Anatomy (ABC), Gotham (Fox), Great News (NBC), Supernatural (The CW)
Tipovačka: ?

Kdo?

Tvůrce: Steven Molaro, Chuck Lorre
Herci: Iain Armitage, Zoe Perry, Lance Barber, Raegan Revord, Montana Jordan, Jim Parsons

Ve zkratce

Hlavním hrdinou je devítiletý Sheldon Cooper, který vyrůstá se svými rodiči ve východním Texasu, kde navštěvuje střední školu.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Jako fanoušek TBBT jsem se na Young Sheldona těšila. Rodinné komedie mě vrací do dětství, kdy tyto seriály běžely v televizi neustále, a jsem ráda, když v dnešní nabídce natrefím na nějakou, která se povede. Musím říct, že seriál by mě zaujal, i kdybych nesledovala TBBT, protože už samotné téma je zajímavé – máme zde vysoce nadané dítě, které je vychováváno obyčejnými rodiči, kteří se mu snaží zajistit co nejlepší podmínky k osobnímu růstu. Pro fanoušky se ale jedná o příjemné obohacení oblíbeného seriálu, jelikož toho o Sheldonově dětství víme z jeho vyprávění poměrně dost.

V prvé řadě bych chtěla vychválit malého Iaina Armitage, který se role devítiletého Sheldona zhostil na výbornou. Nejde o žádnou parodii, Iain má očividně nakoukané manérismy Sheldona a podává je naprosto přirozeně. Já osobně v něm dospělého Sheldona skutečně vidím. Humor také nezaostává a Sheldonova bezprostřednost a nevinnost podtrhuje vtip mnoha jeho dialogů. Navíc mě potěšilo, že se seriál nenatáčí před živým (ani umělým :D) publikem a není tak za každou pátou větou rozhovor přerušen smíchem na pozadí.

Na druhou stranu však pilot ničím nepřekvapil, jelikož se jednalo prakticky pouze o prodloužení traileru. Téměř všechny klíčové scény a vtipné hlášky se v traileru ocitly, a tak byl v tomto ohledu úvodní díl spíše zklamáním. Mně osobně vadil také jižanský přízvuk, který mi trhá uši. To budu muset ale překousnout, jelikož na seriál budu určitě koukat dál.

+ voiceover
+ obsazení Sheldona
+ obohacení TBBT

- prodloužení traileru
- jižanský přízvuk

Moje hodnocení pilotu: 70 %
ragelly

Tento podzim je pro mě jedno překvapení za druhým. Protože jak trailery vypadaly opravdu odpudivě, tak celé pilotní epizody nejsou zdaleka tak špatné, jak jsem se obávala. Young Sheldon je toho dalším důkazem. Opět tu máte jeden názor od nezainteresovaného člověka, který nikdy neviděl ani díl z TBBT. Nemám proto jak porovnávat, beru Young Sheldona jako zcela samostatný seriál.

Trailer toho ukazuje hodně, ale přesto z něho sálá úplně jiný pocit. Celý pilot příjemně plyne, dává smysl a pobavíte se u něj. V některých diskuzích padlo, že sledování je spíše smutné než zábavné, protože hlavní hrdina je ještě dítě. Nevím, nepřišlo mi, že tam nějak extra trpěl, ne víc než jiní normální studenti střední školy. Myslím si, že vtipu tady bylo hodně. Jistě, z části vyplýval z netypické osobnosti hlavního hrdiny, ale nepřišlo mi, že by si z něj kvůli tomu tvůrci schválně dělali legraci a zdroj vtípků. Spíše bylo zábavné sledovat jeho jedinečný pohled na svět a to, jak s ním působí na své „normální“ okolí.

Neříkám, že jsem se smála, až bych se za břicho popadala, to rozhodně ne. Ale povedené dialogy, gagy i scény se zde rozhodně najdou. Celkově mi ale přijde, že jde spíše o oddychovou komedii, kteoru si pustíte ve chvílích, kdy chcete na půl hodiny vypnout a uvolnit se. Z pilotu sálá pohodová atmosféra, kterou vytváří kombinace retro zasazení do Texasu a herecké výkony.

Musím přiznat, že herci jsou skutečně výborní. Děti dokonce ani nelezou na nervy. Jasně, Sheldon občas ano, ale myslím, že to je účel tvůrců, asi stejně jako u původního seriálu. Rodiče jsou naopak velmi příjemní, tátu jsem si oblíbila ihned, je to takový ten správňácký tip. No a sourozenci taky dobře perlí, hlavně malá ségra, která nikdy pro hlášku nemusí chodit daleko. Líbí se mi, že pilot ukazuje jak zábavné, tak i dojemné chvilky, a dává tím najevo, že umí ukázat více než jednu výrazovou rovinu. Dle mého názoru je tato kombinace dobře vyvážená, takže se na seriál moc příjemně kouká.

Budu koukat dál? V budoucnu maraton rozhodně dám, ale to bude za mnoho, mnoho let, až to někdy zruší. Určitě se budu těšit, jak hlavní hrdina (resp. jeho představitel) bude vyrůstat před kamerou.

+ pohodová atmosféra
+ herci i postavy
+ povedené vtipy
+ dojemné chvilky

- předsudky diváků
- nehledejte v tom haha komedii

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

„Mládětem Sheldonem“ jsem navázala na sledování první epizody jedenácté série TBBT. A YoungSheldon je… jiný. Chápu, že jsem jedna z mála, ale i když bych byla nejradši, aby TBBT už skončilo (protože nemám nervy na sledování tempem epizoda týdně a mám ráda uzavřené konce), tak myslím, že ten seriál (a Sheldon) je mi teď možná sympatičtější než na začátku.

S YoungSheldon se posouváme ještě před začátek TBBT, takže je jasné, že „Shelly“ je tu víc na facku než normálně. Čekala jsem, že mi to bude vadit, a normálně by mi to asi vadilo, ale tady si tvůrci zaslouží potlesk, protože představitel malého Coopera (Mini Coopera 3:) ) je natolik roztomilý, že je mu divák schopný (a ochotný) tu otravnost odpustit.

Snesitelnější je to možná i proto, že YoungSheldon až na pár kudrlinek vlastně až tak není komedií. Smutný je už nejen proto, jaký má ten klučina život, ale i proto, že ani scenáristicky se nejedná ani žádný sitcom. „Vyprávění“ staršího Sheldon’s seriálu už jen dodává na zamyšlenosti.

Mini Cooper nakonec není takový, jaký bych ho čekala, ovšem ta zadumanost a větší „intimnost“ mu sluší. Sheldon a mám nejraději i v TBBT, takže v tomhle nejsem úplně objektivní, ale jiný pohled než „hahaha, to je idiot“, který dává větší prostor ve spin-offu zajímavým rodičům a Sheldonově vztahu s nimi, je svým způsobem osvěžující a dokáže velmi dobře upoutat (a udržet si) divákovu pozornost.

Jedinou věcí (fajn, to je na lidi trochu ošklivé označení), která mi v pilotu vlastně vadila, byli Sheldonovisou­rozenci,kteří mi překvapivě připadali tak desetkrát víc na facku než Sheldon ve svém nejhorším momentu.

Sice upřímně nemám nutkání ihned utíkat sledovat další díl, ale pilot mě opravdu bavil. A až bude jednou tak deset řad, tak dám maraton. Beztak jednou těch deset řád vážně bude.

+ Sheldon
+ jeho rodiče
+ jiný charakter než TBBT

- otrávení sourozenci

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Pajky

A hned v úvodu letošní seriálové sezóny nás čeká jeden z nejproklína­nějších seriálů. Spin-off TBBT, Young Sheldon. Nechystám se seriál sledovat, ale na pilot jsem se podíval, abych se utvrdil v tom, že jsem po shlédnutí traileru udělal správné rozhodnutí.

To si takhle vezmete nejotravnější postavu seriálu a zapřemýšlíte jak z ní udělat ještě otravnější verzi. Jasně, dětská verze. Jakým pak je překvapením, když malý Sheldon není tou nejotravnější postavou v novém seriálu. Jeho sestra je daleko větší zlo a to je pro mě šok.

Jinak musím uznat, že jsem Sheldonem docela překvapen. Baví mě zapojení Jima Parsonse coby vypravěče. Ale hlavně to není tak hrozné, jak jsem si po traileru představoval. I tak to není něco, co bych chtěl sledovat, ale věřím, že se najde dostatek lidí, co Young Sheldona na svůj watchlist zařadí.

+ Jim Parsons jako vypravěč
+ není to tak zlí, jak jsem čekal

- Sheldonova sestra
- pořád to není tak dobré, abych to sledoval

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Esgalnor

Přiznávám, že kouzlo TBBT jsem nikdy neobjevil a asi nikdy neobjevím, jeví se mi jako strašně průměrný sitcom, který sem tam přinese zábavnou scénku, ale stačí mi to jednou do měsíce na půl oka v TV, rozhodně si nedokážu představit, že bych těch x sérií koukal díl po dílu, tak skvělé mi to nepřijde. Podle traileru mi pak Young Sheldon přišel ještě otravnější a horší než samotný The Big Bang Teory, takže má očekávání rozhodně nebyla vysoko.

A nakonec mi těch 22 minut uteklo vcelku příjemně. Netrpěl jsem tolik, jako jsem čekal, dokonce jsem se několikrát zasmál nebo pousmál, což o spoustě sitcomů (společně s některými viděnými díly TBBT) říct nemůžu. Přesto si nemyslím, že jde o klasický typ sitcomu – minimálně půlka situací, které byly očividně zamýšleny jako zábavné, mi přišly hořkosladké až smutné. A proč?

Může za to hlavní postava. Malý Sheldon je ještě otravnější než ten z TBBT – může za to kombinace špatně napsané postavy a toho na nervy lezoucího dětského představitele, který je ještě snesitelný v těch dramatičtějších pasážích, ale komediální složky pilotu absolutně nezvládá, a právě on je důvodem, proč je pak člověku Sheldona spíš líto, než aby ho dokázala daná část pobavit. Na druhou stranu, zbytek postav je velice fajn, jsou to sice takové stereotypy ze všech možných komedií, ale tak pěkně seskládány a slušně obsazeny, že to vůbec nevadí. Malá ségra jasně vede!

Navíc je na pilotu vidět, že rozhodně nebyl nejlevnější a ušetřené peníze, které stanice v TBBT vyhodí za přeplacené herce, se jasně otiskly do větší výpravnosti a širokém výběru lokací, které ani v nejmenším nepůsobí lacině. Trochu jsem postrádal nějaké úvodní titulky, znělku, něco podle čeho by jasně divák poznal, že se kouká na Young Sheldona, protože samotný příběh také není nijak světoborný a snadno by se dal zaměnit se spoustou podobně laděných seriálů.

Young Sheldon jako sitcom lehce selhává, spíše jde o dvacetiminutovou dramedy. Pilot má vynikající začátek a konec, které jsou napěchovány zábavnými momenty, jenže drtivá většina epizody je mnohem dramatičtější a vážnější. Pro fanoušky TBBT, kteří očekávali něco podobného, to bude asi těžko překousnutelný šok, mně osobně to ale vlastně tolik nevadí. Výhrady mám k hlavní postavě, protože Sheldon jako dítě pěkně leze na nervy, přičemž jeho dětský představitel to ještě znásobuje. Jinak si ale myslím, že až na nepřílišnou originalitu děje a postav jde o technicky kvalitní a všeobecně pak zručně zvládnutý seriál, u nějž dost možná ještě pár epizod ze zvědavosti zkouknu, protože to je celé takové… mile nostalgické.

+ jako dramedy to funguje parádně
+ příjemná atmosféra
+ zbytek rodiny v čele se Sheldonovou sestrou
+ kvalitní technická stránka a spousta různých lokací

- postava Sheldona
- herec Sheldona
- postrádá to něco originálnějšího

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát šanci seriálu Young Sheldon? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 114 týdny
Mě se to líbilo. Nic jsem si o tom dopředu nezjišťovala a byla jsem...
Tesa.
před 114 týdny
Mňa to veľmi prekvapilo, ako väčšina z vás som čakala prepadák. Nedá sa...
petrSF
před 114 týdny
Koukat jsem spíš neplánoval, ale pilot mě přesvědčil, ať tomu šanci dám. Jen je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY