Facebook Twitter E-mail
14. října 2017

Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Good Doctor
Žánr: Drama / Lékařský
Stanice: ABC
Premiéra: 25. 9. 2017
Vysílání: pondělí v 22:00
Délka pilotu: 42 minut
Předskokan: Dancing with the Stars
Konkurence: Scorpion (CBS), The Brave (NBC)
Tipovačka: Všechny týmy kromě pesimistů věří v prodloužení. Lid se k nim přiklání s 61 % hlasů.

Kdo?

Tvůrce: David Shore
Herci: Freddie Highmore, Antonia Thomas, Nicholas Gonzalez, Chuku Modu, Beau Garrett, Hill Harper, Richard Schiff, Tamlyn Tomita

Ve zkratce

Hlavním hrdinou je Shaun Murphy, mladý chirurg se syndromem učence, který přesedlá ze svého poklidného vesnického života, když dostane práci v pediatrickém chirurgickém týmu v prestižní nemocnici. Nabízí se ale otázka. Může člověk, který nemá schopnost ztotožnit se s lidmi, přispět k záchraně jejich životů? Shaun využívá své mimořádné lékařské nadání, aby zachraňoval své pacienty navzdory skepsi svých kolegů.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Popis seriálu zní zajímavě a lákavě – na popředí děje stojí mladý chirurg, kterému byl diagnostikován autismus doprovázený syndromem učence. Tato skutečnost však zůstává jediným zajímavým prvkem dramatu, které ve všem ostatním nijak nevybočuje z průměru.

Nejprve bych chtěla ale zmínit, že jsem ráda, že se na televizní obrazovky dostal seriál, který se zabývá autismem a informuje tak diváky o této problematice. Autismus má sice mnoho forem a jeho spektrum je široké, ale pořád je lepší mít jednoho zástupce v podobně Shauna než žádného.

Freddie Highmore odvádí ve své roli skvělou práci. Způsob, jakým používá mimiku, jakým se vyjadřuje, pohybuje a gestikuluje, zachycuje prvky autismu a lze poznat, že přípravu na tuto roli nepodcenil. Nezaostává za ním ani Graham Verchere, který Shauna ztvárňuje v jeho dětství. Oba dva mají také nadání vzbudit v divákovi emoce. I když jsem v druhé polovině dílu věděla, co se asi stalo, stejně mi slza v závěru epizody ukápla.

Vše ostatní však naprosto kopíruje každé druhé lékařské drama. Navíc je plné arogantních lékařů a předsudků, což mě osobně spíše odrazuje. Tohle je naprostý stereotyp a doufala jsem, že se tvůrce vydá trošku jinou cestou. Místo toho jede podle šablony. Pokud ale hledáte oddychovku s velmi zajímavou hlavní postavou, tak The Good Doctor rozhodně splní vaše očekávání.

+ vyobrazení autismu
+ Freddie Highmore
+ schopnost vzbudit emoce

- arogantní lékaři
- průměrný lékařský seriál

Moje hodnocení pilotu: 60 %
ragelly

Seriál od tvůrce House? To si jistě zaslouží pozornost nejednoho seriálového fanouška. Do The Good Doctor jsem šla s mírnou rezervou, protože Freddieho mám výrazně zafixovaného jako Normana. Musím se přiznat, že tento pocit mě neopustil za celou dobu sledování. Jeho postava je sice úplně jiná, ale v podstatě se chová a mluví úplně stejně. U jiných herců třeba nemám problém vidět je neustále v nových rolích. Tady teď nevím, jestli jsou si ty dvě nesouvisející postavy skutečně tolik podobné, nebo je to tím Freddiem, který jinak hrát neumí. Co myslíte vy? vnímáte to taky tak?

Každopádně jsem se bavila. Vlastně mi ani nevadilo, že tu vidím Normana. Jedinou věcí, co jsem těžko rozdýchávala, byly ty nekonečné pohledy do prázdna, kdy se vedle hrdinova obličeje objevovala grafika. Vím, že bych se měla dívat právě na ty obrázky a nesledovat jeho výraz, ale nedalo mi to, vždycky mi to ty oči přitáhlo právě k jeho výrazu, který vypadal jako „OK, režisér říkal, že tady bude grafika, tak mám koukat do dálky jako že přemýšlím, ale já vlastně nevím, co mám moc dělat, tak se pokusím tak nějak koukat do dálky a čekat, až grafika dojede, abych se mohl vrátit k dalšímu řádku ve scénáři.“ To mě opravdu při sledování až rušilo.

Celkově ale díl rychle utekl, případ byl dobře zamotaný (chudákovi klukovi se ty komplikace dobře sešly). Když to skončilo, měla jsem chuť si pustit hned další díl, abych ještě trošku víc viděla, jak hrdina bude v nemocnici fungovat, jakým způsobem se k němu případy dostanou a jak je bude řešit. Myslím, že tohle je výborná variace na House, která přináší na stůl mnoho nového, aby nebyla považována za kopii, zároveň si ale ten zábavný základ nechává. Tím myslím, že je tu zajímavá hlavní postava, která je geniální a umí přemýšlet jinak než ostatní… no a většinou ty nápady, které by nikoho vůbec nenapadly, se ukážou být jako správné.

Otázka je, jestli má seriál šanci na úspěch. Na ABC se novým dramatům poslední dobou příliš nedaří. Kdyby mu přece jen dali šanci a seriál se dočkal prodloužení, upřímně bych měla radost. Myslím si, že Freddie se musí v této roli trošku víc uvolnit a udělat si ji víc odlišnou oproti Normanovi. Myslím, že na to má, jen k tomu bude potřebovat trošku víc času.

Budu koukat dál? Po pilotu jsem až na tu jednu výtku spokojená, určitě si v budoucnu dám maraton celého seriálu. Jen doufejme, že nebude jen jednosezónní.

+ bere si základ z House
+ nejde ale jen o pouhou kopii
+ vysoká míra zábavnosti
+ potenciál pro mnoho sérií

- Freddiemu role zatím příliš nesedí

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

Normálně bych asi napsala něco jiného. Třeba že jsem už po trailerových článcích byla zvědavá, co z The Good Doctor vznikne, že hlavní hrdina má charisma i kouzlo na to, aby bez problému utáhnul seriál a získal si diváka (i když je trochu přehnaný, ale znáte to, americké seriály, čím divnější, tím víc Adidas), že slabinou jsou (opět) vedlejší postavy a že je smutné, když to vypadá, že jediným posláním těchto postav je si to hned v první epizodě s někým rozdat. Vím, že tu pár lidí z oboru je, tak se ptám – vážně na to máte čas? Asi ne, co…

Jenže tentokrát jsem si všimla jednoho velmi zajímavého titulku, který prozrazoval, že The Good Doctor je adaptací korejského seriálu. To by samozřejmě normální člověk neřešil (nebo by si toho ani nevšimnul), jenže jsem to já. Něco malinko z korejských seriálů jsem už viděla (jenom šest seriálů, ale řekněte to před ragelly a ta začne volat vymítače ďábla), takže jsem si s myšlenkou, že jsem vážně zvědavá a že by bylo vtipné oboje porovnat, pohrávala tak dlouho, až jsem si vážně pustila obojí (v pořadí USA, Korea, USA). I když teda nemůžu říct, že v americké verzi by bylo o moc méně Asiatů, ale tak co už.

Takže zaprvé – rozdíly v ději se hledají dost těžko. Jistě, tu a tam je pozměněn nějaký detail, tu a tam je pozměněn způsob provedení, pořadí některých scén je rozdílné, ale jinak to moc vymýšlení nedalo (pamatujete českého Doktora Martina? V tomhle na tom byl podobně). A také je při tomhle porovnání nádherně vidět, co je pro USA typické – „akční“ soundtrack (nevím jak vy, ale já měla neustále pocit, že mi zvoní telefon kvůli zprávě na Messengeru), milostné pletky a hodně divný hrdina. Korejská verze je zřejmě o něco méně Adidas, než by se slušelo, ale ta nemoc mi tu přišla mnohem uvěřitelněji vykreslená.

Alespoň se mi to tak zdá. Na mé dnes už bývalé škole se totiž po celou dobu mého studia (myslím, že on už měl po většinu té doby absolvováno) pohyboval jeden kluk, který právě tuhle nemoc měl. Upřímně, během sledování té korejské verze jsem si na něj úplně vzpomněla. To mi u té americké verze trochu chybělo.

Ovšem aby to nebylo tak snadné, americká verze zase měla lépe zvládnutou funkci hlavní postavy a spolupráce mezi lékaři. Původní verze je vykreslena spíše jako génius, který všechno vytuší víceméně sólo, zatímco ostatní ho spíš jen (se zpožděním) poslouchají; americká verze je trochu více o tom, že každý (i přesto, že jsou vedlejší postavy dost špatně napsané) navrhne něco málo (i když náš doktor samozřejmě většinu) a to všechno dohromady nakonec začne dávat smysl. Ono ve skutečnosti to není tak rozpoznatelné, ale to píšu já, ale detaily tam vidět jsou.

Jinak – konce jsou jiné (ten korejský je prostě „korejsky wtf“, ten americký využívá něco, co se v korejské epizodě objevilo trochu dříve), rozmístění flashbacků je jiné (Korea vede delší, ale zase méně často objevující se flashbacky, USA flashbacky zase dost kouskuje, takže jsou samozřejmě kratší, ale zase častější), styl je trošku jiný (Korea je víc vyprávěcí, USA zase akčnější a formát „case-of-the-week“ je znatelnější), ale hlavně, seriály jsou dobré oba.

Za sebe sice dávám přednost korejské verzi, protože ta americká je, když pomineme postavu autistického lékaře, vlastně úplně stejná jako každý druhý lékařský seriál, který se ve Státech natočí, a protože u té americké hrozí, že bude roztáhnuta do bůhvíkolika řad, ale to jsou osobní preference, na těch v tomhle případě nezáleží. Ale chtěla bych říct jednu věc. Je hrozná škoda, že Spojené státy (potažmo jednou za čas Velká Británie, při opravdu dobrém uspořádání hvězd Česká republika nebo Kanada) jsou brány jako nějaká svátost. Hodně často slýchám, jak omezení jsou lidé, kteří sledují věci jen s českým dabingem, ale není tohle omezenost tak trochu taky? Protože tady je korejská verze naprosto objektivně prostě lepší. Tak proč vlastně nezkusit aspoň díl?

+ postava lékaře a Freddie Highmore
+ působivost seriálu

- většina vedlejších postav
- znatelné case-of-the-week schéma
-korejská verze je prostě o chlup lepší

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Pajky

The Good Doctor v traileru nevypadal vůbec špatně a nejvíc mě na něm láká asi fakt, že ho vytvořil člověk, který má na svědomí Dr. House. Jestli tohle není dostatečná pozvánka na nový seriál o tak trochu zvláštním, ale nadaném doktorovi, tak nevím.

Hned na úvod musím pochválit výběr hlavní role, Freddie Highmore hraje mladého doktora opravdu skvěle a baví mě ho sledovat. Další povedenou věcí je zapojení cool grafiky, které vám dává vysvětlení toho, co se děje, aniž by o tom postavy musely strašně dlouho mluvit. Doufám, že budou s tímhle prvkem pokračovat a hlavně dobře pracovat, protože když ne, tak se rychle může stát na obtíž.

Ale je tam i pár věcí, které mi tam úplně nesedí. Když pominu, že ABC se s obsazením všech ostatních doktorů snaží napodobit CW, tak mi vadí hlavně flashbacky. Ano, jeden (seznámení hrdiny s doktorem) by byl fajn, ale zbytek o jeho špatném dětství mě vážně nezajímá.

Jinak mě ale pilot bavil a asi budu seriál sledovat dál a doufat, že to s přibývajícími epizodami bude jen a jen lepší.

+ Freddie Highmore
+ cool grafika
+ asi budu sledovat dál

- flashbacky
- moc sexy doktoři

Moje hodnocení pilotu: 80 %
lukascoolarik

The Good Doctor mě prvně zaujal především proto, že je pod ním podepsán David Shore, jehož Dr. House byl fenomenální. Naštěstí jsem nedostal jenom lacinou kopii jeho předchozího projektu, ba naopak. Shore se ocitl na opačném břehu televizního moře a překvapivě to, alespoň prozatím, funguje.

Na úvod shrnu to, s čím jsou spokojení snad všichni, co seriálu dali šanci. Freddie Highmore odvádí výbornou práci, a právě díky jeho výkonu je jeho postava tak uvěřitelná. Premisa je lákavá a učebnicový vzorec lékařských dramat dostatečně oživuje. I zbytek hereckého ansámblu je slušný, hlavně pak Antonia Thomas, Hill Harper a Richard Schiff. Epizoda má ustálené tempo, děj plyne příjemnou rychlostí a neinvazivní zahrnutí flashbacků si taky zaslouží plusové body. Celkově funguje snad úplně všechno, co by fungovat mělo.

Nyní k tomu negativního. Cynické svině jako já si při sledování můžou říkat, že je všechno až moc sladké. The Good Doctor sází na emoce a jeho podstatu podle mě dokonale vystihuje věta, kterou v epizodě pronesl prezident nemocnice Glassman: „Díky tomu, že budeme jednat osobně, na tom bude záležet.“ To je pravda, nic se však nemá přehánět. Potenciálním problémem je proto udržitelnost. Jak dlouho osobně vydržím koukat na nevinnou dětskou tvář Dobrého doktora? Toť otázka.

Suma sumárum, The Good Doctor má za sebou velmi silný start. Splnil prakticky veškeré náležitosti správného pilotního dílu a navnadil na další sledování. A vzhledem k ratingům, za které se ABC nemusí stydět, to tak vidí i američtí diváci. Snad se seriál udrží; lékařských dramat ve watchlistu moc nemám a tohle vypadá slibně.

+ herecké osazenstvo
+ autista jako hlavní postava
+ nenásilné vsunutí flashbacků
+ vizualizace Murphyho znalostí
+ tempo

- milostné vztahy
- potenciálně udržitelnost

Moje hodnocení pilotu: 90 %

Plánujete dát šanci seriálu The Good Doctor? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

STOUPA
před 111 týdny
Nevypadá to špatně, asi pár dílů vyzkouším.
liskulka.lida
před 109 týdny
Doktor s Aspergerovým syndromem. Líbí se mi, jak tam propojují tu...
This is madness
před 106 týdny
Koukala jsem na první díl pouze v rámci výzvy a neměla jsem v plánu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY