Facebook Twitter E-mail
25. září 2017

Freeform objednává spin-off Pretty Little Liars

Pouhé tři měsíce od konce Pretty Little Liars stanice Freeform oznamuje, že objednává spin-off svého seriálového klenotu. Jde již o druhý pokus rozšířit svět Lhářek za hranice Rosewoodu. Tentokrát se ale setkáme se známými tvářemi.

Stanice stěhuje dvojici obyvatel Rosewoodu do Beacon Heights. Herečky Sasha Pieterse a Janel Parrish si zopakují své role v projektu, který prozatím nese název Pretty Little Liars: The Perfectionists. Podle dostupných informací stanice objednala zatím pouze pilot.

„V městečku Beacon Heights vše vypadá bezchybně. Nic ale není takové, jaké se na první pohled může zdát. Stres z nutnosti být neustále perfektní vede k první vraždě, kterou městečko kdy zažilo. Za každým perfekcionistou je tajemství, lež a nutnost získat alibi.“

Potenciální seriál je adaptací knižní série The Perfectionists, která se začala vydávat v roce 2014 a její autorkou není nikdo jiný než Sara Shepard. To jméno již jistě znáte, jelikož Shepard stojí za knihami Pretty Little Liars. „Jsem nadšená, že můžu dále pokračovat ve spolupráci se Sarou i stanicí Freeform,“ prozradila I. Marlene King, která napsala pilot a chopí se i postu výkonné producentky. „Těším se, až novinku představíme fanouškům, a na to, že Sasha a Janel zažijí nové vzšuení v Beacon Heights.“

Lhářky se v červnu rozloučily tak, že Alison (Pieterse) vychovávala svá dvojčata s Emily, zatímco Mona (Parrish) si v živém domečku pro panenky ve Francii držela Alex s Mary Drake. Prozatím není jasné, jak bude přechod z PLL do Perfectionists vysvětlen.

Jak už jsme zmínili na začátku, Perfectionists není prvním spin-offem, který stanice Freeform Lhářkám nadělila. Tím prvním bylo nadpřirozené drama Ravenswood, kam se dočasně přestěhoval Tyler Blackburn (Caleb). Spin-off však neslavil úspěch a byl zrušen po první sérii.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kikusink
před 86 týdny
jsem masochistka, takze se podivam, ale bojim se :D
crazy fan
před 86 týdny
Za zkoušku nic nedám a na pilot se podívám. Koneckonců vždycky můžu předstírat,...
cejkovaela
před 47 týdny
Alison byla děsná postava a herečka mi přišla vyloženě nesympatická....za...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY