29. 9. 2017

Seriálové osudy: Marlon

Seriálové osudy: Marlon

Dnes tu máme další střípek do tipovačky Kdo přežije 2016/17. Stanice NBC oznámila, že svou letní komedii Marlon prodlužuje pro druhou sérii. Rozhodnutí není překvapivé. Sledovanost se celé léto držela na solidních číslech, proto se o pokračování ani nepochybovalo. V posledních týdnech pouze zástupci stanice a producenti seriálu domlouvali, kolik epizod druhá řada bude mít.

Seriál byl původně plánován pro midseason 2017, ale nedostal se do vysílání až do léta. Podle dostupných informací tvůrci chtějí druhou řadu nasadit v hlavní sezoně, konečný počet epizod však dosud nebyl stanoven.

Marlon se volně inspiruje skutečným životem herce Marlona Wayanse, který hraje hlavní roli. Jde o milujícího otce, který se však mnohdy chová stejně nedospěle jako jeho vlastní děti. Vše to musí snášet jeho bývalá manželka.
Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Caroline115

Caroline115

Ach jo, tak tohle mi nevyšlo. Tak teď už jen Midnight, Texas a bude to konečně uzavreno
před 150 týdny
Salem

Salem

Nevíte jestli jsou někde titulky k tomuhle seriálu?
před 150 týdny
Drunk_Queen

Drunk_Queen

A já ještě neviděla ani druhý díl, eh.
před 150 týdny
Další články k tématu