Facebook Twitter E-mail
4. října 2017

Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Me, Myself & I
Žánr: Komedie
Stanice: CBS
Premiéra: 25. 9. 2017
Vysílání: pondělí ve 21:30
Délka pilotu: 22 minut
Předskokan: Kevin Can Wait
Konkurence: Dancing with the Stars (ABC), Valor (The CW), The Gifted (Fox), The Voice (NBC)
Tipovačka: ?

Kdo?

Tvůrci: Dan Kopelman
Herci: Bobby Moynihan, Jack Dylan Grazer, John Larroquette, Brian Unger, Jaleel White, Kelen Coleman, Chris Richards, Reylynn Caster, Skylar Gray, Ella Thomas

O čem to je?

Když mu bylo 14 let, Alex se s mámou přestěhoval z Chicaga do Los Angeles, kde se znovu vdala. V současnosti je mu 40 let a jeho život se dostal jak do profesionální, tak i osobní krize. V roce 2042 je Alexovi 65 a v této době konečně zjistí, že pokud chce být skutečně šťastný, musí odejít ze své úspěšné firmy a vrátit se ke své původní vášni – vynálezectví. Skrze tyto tři životní etapy, kdy minulost formuje budoucnost, vidíme Alexe, který k důležitým okamžikům přistupuje s odhodláním, emocemi a hromadou humoru.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Podobně jako u Mayora nebo Young Sheldona (které jsem viděla ve stejný den) vám trailer prozradí vše, a to nejen o příběhu, ale i celkové atmosféře a stylu vyprávění. Vadí to? Ne, alespoň přesně víte, do čeho jdete. Na druhou stranu se tu žádné překvapení nekoná, takže pokud se vám trailer moc nepozdává, tak z celého pilotu nadšením skákat taky nebudete.

Co je na seriálu nejlepší, to je hlavní myšlenka. Konečně někdo přišel s komedií, která se něčím odlišuje od všeho ostatního ve vysílání. Celé to vyprávění ve třech časových rodinách je velmi inovativní a zábavné, stejně jako prolínání obličejů hlavního hrdiny v jednotlivých etapách jeho života.

Takže téma na jedničku. Co ale trošku pokulhává, to je celková zábavnost. Pilot působí místy až depresivně, rozhodně při sledování nevládla taková ta správná uvolněná atmosféra jako u jiných komedií. Největší problém ale vidím v hereckém obsazení. Nedokážu si pomoct, ale prostě si k žádnému ze všech tří hrdinů nedokážu najít cestičku. Nesedí mi především ten prostřední, který působí jako naprostý smolař. Vím, že tak je v pilotu ukázaný schválně, ale nejde jen o to, co se mu zrovna v životě děje, ale celkově o jeho vzhled a vystupování. Je to ten typický týpek, kterého vídáme v každé podprůměrné komedii. Ten, který se snaží být za každou cenu vtipný, ale my přitom víme, že to umí jen Tyler Labine, takže se nikdo jiný ani nemusí snažit. Možná se tento můj pocit vytratí při sledování dalších epizod, zatím to takhle ale vidím.

Další otázkou je, jak dlouho může seriál vydržet, než to diváky přestane bavit. Jde o docela specifickou formu vyprávění. Pilot propojil přítomnost, minulost i budoucnost několika linkami, ale pokud se ty náhody a souvislosti budou stále dokola opakovat, myslím, že to hodně rychle omrzí.

Budu koukat dál? Šanci tomu maratonem dám, ale po pilotu hodnotím zatím spíše jako průměr.

+ koncept

- casting
- riziko rychlého omrzení
- neuvolněná atmosféra
- místy až lehce depresivní

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Drunk_Queen

Jsem ráda, že můj zájem od dob trailerů (a možná i popisků pilotů, které možná budou?) nebyl zbytečný. Nápad tří časových období života jednoho člověka je dost neokoukaný, pilot celkově má milý, jemný humor a docela se mu daří vyhýbat se otravným klišé.

Vážně, ve chvíli, kdy došlo ke sloučení rodin a největším problémem byla basketbalová fanouškovská základna, chtěla jsem seriálu skoro až zatleskat. Situace (a možná i celé seriály), ve kterých někdo dostane nového rodiče a sourozence a s těmi se pak navzájem šíleně nenávidí, jsou tady déle než já (Krok za krokem, Popelka,…), takže když to někdo udělá jinak, překvapení je to obrovské.

Co se týče příběhu, který se v první epizodě prolíná mladším a starším obdobím (trochu i středním, ale ne tolik)… asi takhle. Celou dobu jsem měla pocit, že jsem to už někde viděla. Byl to trailer, bylo to někde jinde? A další otázka – proč mi kamarád čtyřicetiletého Alexe osobnostně přijde jako jeho nevlastní bratr?

Jestli to byl trailer, tak se jen ukazuje, jak blbé je vidět trailer před sledováním. Jestli ne, může být seriál rád za to, že jsem viděla trailer, protože takhle myslím, že mám trailerové dejavu a ne, že si tvůrci nedali moc práce s vymýšlením. Ale vážně, nechce se mi dívat na trailer, nevíte někdo, jak to tedy je?

Každopádně to není komedie, že které se budete neustále válet smíchy na zemi (i když několik hodně dobrých vtípků seriálu přiznat musím), ale ani tak alespoň mě chladnou nenechal. Za těch necelých dvaadvacet minut je to smutné, kouzelné, šílené… fajn, jak tak vzpomínám, tak to bylo vlastně hodně vtipné, ale tak kompromis –nezůstává se jen u toho.

Ano, něco je přes čáru, něco je trapné, nějaká ta klišé se najdou, ale klady výrazně převažují zápory. Snad se brzy dostanu k dalším epizodám, tohle vypadá hodně dobře.

+ hlavní hrdina
+ nápad
+ feeling seriálu

- pár mušek se přece jen najde

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Pajky

Me, Myself and I patřil podle traileru mezi ty lepší komedie. Tedy alespoň podle mého soudu a tak jsem byl zvědav na to, jak se pilotu zadaří.

Ale musím přiznat, že jsem trošku zklamaný. Pilot je jen prodloužený trailer, což sice není úplně hrozné a neočekávané, ale přesto to dokáže zklamat.

Nevypadá to sice úplně špatně a úplně v klidu se to dá sledovat, ale něco tomu chybí. Prostě jsem to čekal o něco lepší. Překvapilo mě, že nejhorší nebyla mladá verze hlavního hrdiny (i když slow-mo let žvejkačky byl hrozný), ale ta střední. Naopak nejvíc jsem si užil tu starší verzi, i když mi Alex a Nori neseděli na skoro spolužáky. Hrdinovi má být 65 a tak vypadá, ale Nori na ten věk nevypadá ani náhodou.

No nic, uvidím jestli druhá epizoda přidá trochu vtipu a zajímavosti, protože pokud ne, tak mi seriál za sledování stát nebude. Věřím, že to ještě může být lepší a bude to stát za to.

+ nevypadá to špatně
+ dá se to sledovat
+ může to být lepší

- pilot je jen prodlouženej trailer
- slow-mo let žvejkačky
- čekal jsem to lepší

Moje hodnocení pilotu: 70 %
lukascoolarik

Další nadějnou komediální novinkou je Me, Myself & I od CBS, ničitele všeho originálního. Ano, stále jsem stanici neodpustil zrušení Limitless a BrainDead, ale to nechme stranou. Už delší dobu vychvaluju koncept tohoto seriálu, a sice vyprávění příběhu jednoho muže ve třech různých časových obdobích. Po traileru jsem váhal, zda to bude fungovat, a po pilotní epizodě jsem stále na vážkách, ale moje víra v Me, Myself & I byla naštěstí utvrzena.

Kdo by nechtěl tři fajn seriály v jednom? První linii tvoří útlé mládí hlavního hrdiny, které představuje typický rodinný sitcom. Ten víceméně funguje, jak by měl, a je velmi osvěžující vidět dva nevlastní sourozence, kteří si konstantně nejdou po krku. Ve druhé linii máme současnost v podobě komedie o rozvedeném otci s upadající kariérou, a i tato linka celkem ujde. A do třetice je tu budoucnost, v němž se postarší muž rozhodne odejít do důchodu a zanedlouho se shledává se svou láskou z dětství. Herecké výkony jsou po všech stránkách dostačující a propojení všech tří období je provedené na jedničku.

Jenže, jak už to tak bývá, humor bývá nejslabším dílkem ve skládačce. Oceňuju nenucenost, s jakou jsou vtipy ve většině případů provedené, ale v konečném důsledku je komediální stránka seriálu velmi mdlá na to, abych se upřímně zasmál. Děj je sice dostatečnou dočasnou kompenzací, ale není to nic, co by šlo dlouhodobě udržet. Snad scenáristé v příštích epizodách přijdou s něčím lepším, byla by škoda pohřbít originální komedii s potenciálem.

Suma sumárum, Me, Myself & I má za sebou chladný, ale přijatelný start. Bez delšího vysvětlování předvedl svůj koncept v akci, a přestože humor není stoprocentní, potenciál tu je a minimálně pár dalších dílů si rozhodně dopřeju. Občas scenáristé trochu moc hrajou na city, ale s trochou úsilí by to šlo vyvážit zdravou dávkou humoru.

+ koncept
+ z větší části herci
+ poměrně zajímavý děj

- slabší humor
- hraní na city
- udržitelnost svěžesti formátu

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Esgalnor

Vím, že se sezóna teprve rozjíždí, ale už teď vím, že Me, Myself and I bude figurovat na mém pomyslném žebříčku těch největších překvapení televizní sezony 2017/2018. To, co podle názvu znělo jako druhořadý sitcom klasicky bez špetky originality se nakonec vyklubalo v pravý opak. Ale popořadě…

Přiznávám, že jsem o seriálu nevěděl nic. Vůbec nic. No, a tak jsem byl od první scény značně překvapen obsazením seriálu. Kluk z TO, borec ze Saturday Night Live, a překvapuje tu i herec z těch nejcéčkovějších televizních filmů Jaleel White. Jo, úplně všichni zde podávají výborné herecké výkony (což jsem před spuštěním seriálu opravdu nečekal).

Stejně je ale tím nejlepším na seriálu jeho způsob vyprávění – inovativní kombinování tří časových rovin. Jo, měli jsme tu retrospektivní seriály, seriály, v nichž se skokem vrátilo do minulosti a postupně se mapovaly události do té doby, seriály, které to jen obrátily… Ale seriál, který by kombinoval víc než dvě časové roviny, jen tak nenajdete. A přesně to neustálé střídání tří časových rovin, které stále zvládá být přehledné a diváka zbytečně nemate, se stará o to, že tempo nikdy nezpomalí a těch 22 minut uteče rychle jako málokdy.

Vlastně mě ani nenapadá nic moc, co bych tomu mohl vytknout. Je tu sice pár nelogičností v chování, ale na sitcom jde o zcela zanedbatelné množství. Sem tam nějaký vtip nezafunguje, ale po něm následují aspoň 3 další zábavné situace. Zvládá to kombinovat komediální složku s tou dramatickou. Prostě tu funguje úplně všechno a já jsem nadšený jako z málokterého sitcomu!

+ herecké obsazení
+ geniální kombinace tří časových rovin
+ zvládnuté střídání komedie a dramatu
+ svižné tempo

Moje hodnocení pilotu: 90 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 111 týdny
Aby na CBS přežilo něco aspoň trochu originálního, musel by se stát zázrak....
Destinytte
před 111 týdny
Mně se to líbí a moc! Víc než Sheldon a Good Doctor, jejichž piloty jsem viděla...
Dawemandude
před 111 týdny
Z komedií CBS rozhodně nejlepší novinka (škoda jen, že podle sledovanosti se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY