Facebook Twitter E-mail
27. října 2017

Novinka pod lupou: The Brave (NBC)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Brave
Žánr: Drama / Akční
Stanice: NBC
Premiéra: 25. 9. 2017
Vysílání: pondělí ve 22:00
Délka pilotu: 43 minut
Předskokan: The Voice
Konkurence: The Good Doctor (ABC) Scorpion (CBS)
Tipovačka: Tým SerialZone se jako jediný přiklání k Pesimistům a tipuje zrušení. Ostatní včetně 66 % lidu jsou pro prodloužení.

Kdo?

Tvůrci: Dean Georgaris
Herci: Anne Heche, Mike Vogel, Tate Ellington, Demetrius Grosse, Natacha Karam, Noah Mills, Sofia Pernas, Hadi Tabbal

O čem to je?

Ředitelka DIA Patricia Campbell se svým týmem analytiků využívá světově nejpokročilejší sledovací technologii. Dění ve světě sleduje ze střediska v D.C, zatímco Adam Dalton vede hrdinnou speciální jednotku v terénu. Tato jednotka se skládá z důsledně vycvičených specialistů, kteří využívají svého mimořádného nadání a sehranosti, aby bojovali za svobodu a chránili životy nevinných lidí. Úkoly od Patricie je zavedou na ta nejnebezpečnější místa světa.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Upřímně? Docela překvapení. Většina z vás určitě teď čeká, jak seriál budu hejtit, protože nemám ráda vojenskou tematiku. Taky jsem si to myslela, a to nejen po přečtení obsahu, ale i po traileru. Nicméně pilot velmi příjemně překvapil. Místo nudných vojenských řečiček zde bylo hodně akce, zajímavý případ a sympatické postavy. Všechno dohromady dalo vzniknout pilotu, který je poutavý a dokáže navnadit na další sledování.

Samozřejmě asi nikdo nečeká, že by šlo o serializovaný děj. Půjde o epizodní akčňák, i když konec pilotu byl cliffhangerový, takže možná se tam přece jen nějaká hlavní dějová nitka objeví. Každopádně mi vůbec nevadí, že to bude epizodní. Příběh prvního dílu byl přehledně nastíněn, tvůrci zbytečně neztráceli čas se zdlouhavým představováním postav, ale zároveň nám toho o nich prozradili dost na to, abychom se v nich vyznali. Nechyběla ani napínavá akce, zvrat v příběhu a gradace hrající si s napětím u diváka. Alespoň u mě to fungovalo na jedničku.

Postavy jsou sympatické. Jsou rozděleny na tým v terénu a tým na základně. Líbí se mi, že se příběh nesoustředí jen na jednu či druhou stranu, ale skutečně je obě prolíná, aby společnými silami dosáhli požadovaných výsledků. Nevím, proč jsem si po traileru myslela, že ta unesená žena je manželka hlavního hrdiny (který ji pak jde zachránit), ale takto se mi to líbí, není to hnáno žádnými emocemi, strachem o rodinu nebo touhou po pomstě, jak to známe z jiných akčňáků typu 24 hodin. Možná to se mi na The Brave líbí nejvíc. Skutečně jde jen o oslavu americké statečnosti bez jakýchkoliv postranních úmyslů nebo osobních důvodů.

Samozřejmě, v týmu nechybí každý nutný zástupce – bělošský velitel, žena, černoch, islámista… Ale nepřišlo mi, že by to bylo nějaké extra hnané na sílu. Naopak pilot pěkně ukázal, jak jsou všichni užiteční takoví, jací jsou. Opět velmi dobrá práce v propojení castingu a samotného příběhu.

Budu koukat dál? Pro mě velmi příjemné překvapení, takže rozhodně ano.

+ epizodní příběhy
+ propojení obou týmů
+ pestré složení týmu v terénu nepůsobí nuceně
+ stupňování napětí
+ spousta akce

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Na Velké pětce se letos začalo válčit. Válčit o to, kdo udělá lepší válečný, vojenský nebo nějaký takový seriál. Proč? Jo, to bych taky ráda věděla. The Brave je o chlup povedenější než Seal Team od CBS, ale znáte to, jednooký mezi slepými králem. Zaprvé, upřímně moc nerozumím obsazení Anne Heche. Je tam proto, že je ještě slavná, nebo je tam právě proto, že už zas tak moc slavná není? Tak jako tak, doufám, že jí nezaplatili moc, protože je tam platná přibližně jako mrtvému zimník. Neskutečně zbytečná postava.

Jinak je ta stará známá a značně ohraná písnička. Patriotství, hrdinství, obětování se, nakopání všech nepřátelských zadků a záchrana všeho možného i nemožného. Prostě „Jů Es Ej“. Pořád nechápu, co na tom ty lidi tankuje. A hlavně co na tom tankuje celou Velkou pětku.

Když ale přimhouřím obě oči, tohle i docela šlo. Je to béčko jak něco, ale bylo to sledovatelné, akce dokázala docela zaujmout. Valora jsem ještě neviděla, ale hádám, že ani v něm nebude mít tenhle relativně zábavný seriál soupeře.

Každopádně ani tak to není nic, co by ukázalo, že se tenhle nový televizní trend vyplatil. Ono, je něco takového vlastně ještě vůbec třeba? Velká pětka má NCIS: LA, kabelovky se zase nebojí ještě drsnějších pojetí. Letošní sezóna je nějaká slabá, že by to byla jen marná sázka na jistotu?

+ je to sledovatelné
+ slušná akce

+ z podobně vyhlížejících seriálů vypadá nejlépe

- zase stejné klišé
- a stejný žánr

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Pajky

The Brave je jeden ze záplavy letošních vojenských seriálů, které si pro nás stanice Velké pětky připravily. Trailer nevypadal úplně hrozně a Mike Vogel byl sympatický v Under the Dome, tak jsem se rozhodl, že ho vyzkouším.

A Mike Vogel si očividně tenhle stereotyp postavy užívá, vlastně mám takovou teorii o tom, že jeho voják je vlastně Barbie z doby, než ho uvěznila kupole. Pozitivní je, že to se to úplně v klidu sledovat a docela to i utíká.

Jenže postavy nejsou vůbec zajímavé a na jejich osudech vám ani trochu nezáleží. Hlavním důvodem je, že nejsou vůbec představené. A vzhledem k tomu, že je dopředu jasné, jak to dopadne a že nás čeká americký happyend, tak vám na tom ani nesejde. Na NBC žádný vojenský zázrak nevytvořili a Brave mi za další sledování nestojí (ani vzhledem k závěrečnému zvratu), ale vlastně nemám problém s tím, že existuje.

+ docela to utíká
+ dá se to sledovat

- jeden z letošní záplavy vojenských seriálů
- postavy nejsou zajímavé
- žádný zázrak se nekoná
- americký happyend

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Esgalnor

Asi se nám tu rýsuje MacGyver letošní sezóny, The Brave je mu totiž v některých aspektech velmi podobné. Sice jsem dostal něco jiného, než jsem očekával (a očekával jsem fakt málo), nicméně to „jiné“ bylo ještě horší, než má očekávání. Především mě fascinuje fakt, že z něčeho, co mělo tak veliký potenciál, vylezl seriál, který člověk hned zapomene.

Říkal jsem, že The Brave je akční krimi, že? No, prý ano, ale být vámi, připravím se na akční pseudosci-fi, protože spousta věcí tu je strašně k smíchu a bez sebemenšího smyslu. Mám nějaké vyjmenovat? Tak fajn. Vysílačky fungující na tisíce kilometrů, databáze obličejů, výsledky všemožných testů a hledání během maximálně několika minut, drony… A pokračoval bych ještě dlouho. Ne, je to opravdu strašně hloupé a naivní, takovou tu klasiku z CSI jako „výsledky DNA máme za pár sekund“ tu upgraduje na nový level, páni!

Samotný začátek nevypadal vůbec marně, já sám jsem nevěděl do čeho jdu a tak jsem si říkal, že by mohlo jít o solidně vypjaté drama o unesené lékařce bez hranic, jenže v okamžiku kdy se z toho stane tuctová kriminálka, rezignoval jsem. Sice se nesnaží být tuctová, ale zasazení do jiného neobvyklého prostředí a udělání z klasických zločinců těžko rozeznatelné americké (směšné) herce pod burkou tomu prostě nijak nepomáhá. Na druhou stranu, závěrečný cliffhanger je vynikající a se začátkem tou jedinou kvalitní částí pilotu. Mluvím tu ale celkem o několika minutách v porovnání s více než další půlhodinou…

Obsazení je nemastné neslané, hudba by byla fajn, jenže střih její potenciál totálně zabíjí (mluvím třeba o Immortalsof FOB), ale na druhou stranu kamera je svými rádoby futuristickými technologickými vychytávkami dosti zajímavá a na televizní tvorbu slušně nadstandardní. Tempo má taky celkem spád a akční scény jsou zvládnuty na jedničku.

Stejně si ale stojím za tím, že The Brave je letošním MacGyverem. Tomu jsem dal bezprecedentní nulu, do karet The Brave hraje aspoň solidní začátek a konec, kvalitní kamera a ani ne tak směšná akce. Jinak ale vůbec nechápu jásání všude kolem, protože je to vlastně stejně hloupé, ne-li víc, jako MacGyver, herci tu jsou někteří fakt na facku a nepřináší to vůbec nic originálního.

+ začátek a konec
+ práce s kamerou

± akce místy sice drhne, ale většinově je poměrně slušná

- nelogičnosti, spousta nelogičností
- herci
- střih
- jen převlečené CSI

Moje hodnocení pilotu: 20 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vachisek
před 110 týdny
Ženy v sealech jsou scifi ví to každý kdo se zajímá o armády. To že...
imfine
před 110 týdny
Musím říct, že z letošních vojenských novinek mě tahle tak nějak baví...
liskulka.lida
před 102 týdny
Vlastně se mi to i líbí :) je to takové vojensko/špionské, jasně- sem tam...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY