Facebook Twitter E-mail
3. října 2017

The Good Doctor získává celou sérii

Jsme teprve ve druhém týdnu nové sezóny a již zde máme druhou novinku, která se může radovat s objednávky plnohodnotné série. Stanice ABC oznámila, že doobjednává +9 epizod seriálu The Good Doctor. Tato zpráva není nijak překvapivá, jelikož druhý díl zůstal ve sledovanosti na stejně vysoké úrovni jako pilot. Fanoušci se nyní můžou těšit, že s nimi seriál bude minimálně celou tuto sezónu a bude mít místo třinácti 22 epizod.

The Good Doctor pochází z pera Davida Shoerea, tvůrce House M.D.. Jde o dosud nejlepší nové drama na Velké pětce. Nyní se přidává k novince Young Sheldon, která od stanice CBS získala objednávku na plnou sérii již před několika dny.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit doobjednání dalších epizod The Good Doctor,“ uvedla v oficiálním vyjádření ředitelka stanice Channing Dungey. „Máme výjimečný tým před kamerou i za ní, a to v čele s Freddiem Highmorem podávájícím mimořádný výkon v roli Dr. Shauna Murphyho. Věříme, že seriál bude nadále naše publikum bavit.“

Novinka se představila minulý týden v pondělí s působivým ratingem 2.2 a 11,2 milionem diváků. Čísla poté v číslech Live+3 vzrostla o dechberoucích 5,5 milionu lidí na téměř 17 milionů, rating si polepšil o 1.5 bodu na 3.7.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 120 týdny
Zrovna tady by mi stačila kratší série...
ufonka
před 120 týdny
Moc ráda bych tento seriál taky sledovala, ale bohužel nikdo nedělá titulky. To...
Vachisek
před 119 týdny
Tohle pojede dlouho.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY