3. 10. 2017

The Good Doctor získává celou sérii

The Good Doctor získává celou sérii

Jsme teprve ve druhém týdnu nové sezóny a již zde máme druhou novinku, která se může radovat s objednávky plnohodnotné série. Stanice ABC oznámila, že doobjednává +9 epizod seriálu The Good Doctor. Tato zpráva není nijak překvapivá, jelikož druhý díl zůstal ve sledovanosti na stejně vysoké úrovni jako pilot. Fanoušci se nyní můžou těšit, že s nimi seriál bude minimálně celou tuto sezónu a bude mít místo třinácti 22 epizod.

The Good Doctor pochází z pera Davida Shoerea, tvůrce House M.D.. Jde o dosud nejlepší nové drama na Velké pětce. Nyní se přidává k novince Young Sheldon, která od stanice CBS získala objednávku na plnou sérii již před několika dny.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit doobjednání dalších epizod The Good Doctor,“ uvedla v oficiálním vyjádření ředitelka stanice Channing Dungey. „Máme výjimečný tým před kamerou i za ní, a to v čele s Freddiem Highmorem podávájícím mimořádný výkon v roli Dr. Shauna Murphyho. Věříme, že seriál bude nadále naše publikum bavit.“

Novinka se představila minulý týden v pondělí s působivým ratingem 2.2 a 11,2 milionem diváků. Čísla poté v číslech Live+3 vzrostla o dechberoucích 5,5 milionu lidí na téměř 17 milionů, rating si polepšil o 1.5 bodu na 3.7.

Za každej like dostane autor bonbón! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Destinytte

Destinytte

Zrovna tady by mi stačila kratší série...
před 164 týdny
ufonka

ufonka

Moc ráda bych tento seriál taky sledovala, ale bohužel nikdo nedělá titulky. To je škoda.
před 164 týdny
Vachisek

Vachisek

Tohle pojede dlouho.
před 164 týdny
Další články k tématu