Facebook Twitter E-mail
4. října 2017

NCIS přijde o jednu z původních postav

Dlouholetou kriminálku NCIS opustí jedna z hlavních postav, která je u seriálu od začátku. I když nevíme, jak tato postava odejde, někteří z vás i samotnou totožnost můžou považovat za spoiler, proto prosím berte v úvahu toto upozornění a čtěte pouze na vlastní nebezpečí.

Herečka Pauley Perrette dnes oznámila, že spekulace, které se v posledních dnech začaly objevovat, jsou skutečně pravdivé. Její postava Abby Sciuto pověsí svůj laboratorní plášť na hřebíček – herečka od seriálu odchází.

Perrette zprávu dnes sama potvrdila. Odejde na konci aktuální 15. série, tedy na jaře 2018. Fanoušci si budou muset dlouho zvykat, protože Abby byla součástí týmu již od premiéry seriálu v září 2003.

>„Je pravda, že po této sérii NCIS opustím,“ uvedla herečka ve svém vyjádření na Twitteru. „Rozhodla jsem se o tom už minulý rok. Doufám, že si diváci užijí nejen vše, co jim Abby nabídne během této sezóny, ale že si užívali vše, co jim dávala posledních 16 let.“

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jenny17
před 66 týdny
No už by to měli ukončit.Já jsem pár dílu zkusila s tou novou a nedá se na...
Lollie
před 66 týdny
Uf, no aspoň niekto :D ale vážne, prečo to teda neukončia? čakajú kým...
JustMyName
před 66 týdny
Uff.. Abby som mala ako postavu rada.. 15 sérií je pekné číslo, ale tiež som...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY