Facebook Twitter E-mail
18. října 2017

Na hvězdné dráze: Lucifer, Riverdale, Agenti a další

Lucifer

Hodnocení na SerialZone.czVe třetí sérii Lucifera se objeví Kevin Carroll, který je v televizním světě známý z role v HBO dramatu The Leftovers. Herec získal několikaepizodní roli jako Sinnerman, záhadný a zvrácený kriminální génius se zlodušskými motivy.

Hrdinovi brzy padne do oka Lucifer, který si podobně jako on získal svou reputaci za to, že umí pomoct, pokud mu na oplátku osoba může něco nabídnout. Otázkou je, proč ho zaujal Lucifer a jak je propojen s čerstvě navrácenými křídly padlého anděla…

Agents of S.H.I.E.L.D.

Hodnocení na SerialZone.czPátá řada Agentů se blíží. Ještě před jejím začátkem máme dobré zprávy pro všechny fanoušky Inhumanky Yo-Yo. Její představitelka Natalia Cordova-Buckley byla povýšena mezi stálé postavy.

Elena „Yo-Yo“ Rodriguez je Inhumanka se schopností mimořádné rychlosti. Poprvé se objevila ve třetí sérii, ve své účasti pokračovala i ve čtvrté řadě. Kromě toho se objevila i v digitální minisérii Slingshot, která byla vypuštěna ke streamu v prosinci 2016 a získala nominaci na Emmy.

Black Lightning

Hodnocení na SerialZone.czJill Scott má již na svém kontě hudební sošku Grammy. Nyní se tato zpěvačka přesouvá do herecké branže, získala roli v nadcházející novince Black Lightning.

Ztvární záporačku Lady Eve, která je fanouškům DC komiksů jistě známá. Její počátky sahají až ke Kobra Cultu. V seriálu bude Lady Eve můstkem mezi Tobiasem Whalem a tajnou skupinkou zkorumpovaných vůdců. Hrdinka má vždy profesionální vystupování a sama se prezentuje jako majitelka pohřební síně, nicméně rychle se stane protivníkem Black Lightninga.

Roli v seriálu získala i Edwina Findley (If Loving You Is Wrong). Herečka se objeví jako Tori, krásná a svůdná sestra Tobiase Whalea. Lidé v jejím okolí by si ale měli dávat pozor a nenechat se zmást jejím nevinným vzhledem. Tori totiž dokáže být stejně smrtelná jako Tobias a pro lidi ve Freelandu představuje velkou hrozbu.

Code Black

Hodnocení na SerialZone.czV nadcházející třetí sérii lékařského dramatu Code Black uvidíme více Ariel Breaden. Herečka Emily Alyn Lind byla povýšena mezi stálé postavy, a to i přesto, že dosud jsme ji od pilotu mohli vidět v pouhých čtyřech epizodách.

Ariel ztratila oba rodiče v pilotní epizodě. Nyní jí je 14 let a doktorka Leanne Rorish se ji snaží adoptovat. V podstatě ale celý tým v nemocnici je pro ni jako rodina.

Power

Hodnocení na SerialZone.cz

Tashin život se v páté sérii Power ještě více zkomplikuje. Bylo oznámeno, že herec Brandon Victor Dixon byl povýšen mezi stálé postavy.

Herec v seriálu ztvárňuje Terryho Silvera, advokáta Tashina manžela, se kterým měla žena poměr. Ten však ukončila, protože si ho sama najala, aby ji zastupoval, pokud ji policie zatkne za vraždu Ray Raye.

Riverdale

Hodnocení na SerialZone.czBetty získá brášku. Ve své druhé sérii Riverdale představí Chica, dlouho ztraceného bratra hlavní hrdinky. Roli získal nováček Hart Denton.

Chic bude vedlejší rolí, ale objeví se ve více epizodách. O jeho existenci se fanoušci dozvěděli na konci první řady, kdy Bettina máma Alice přiznala, že na střední otěhotněla a dítě dala k adopci.

Mayans MC

V připravovaném pilotu Mayans MC, který je spin-offem populárního Sons of Anarchy a vyvíjí ho stanice FX, došlo k obsazení jedné z hlavních rolí. Tu si připisuje herec Michael Irby, který je známý především ze seriálu The Unit.

Irby ztvární Obispa „Bishopa“ Losu, člena klubu Mayans. Pochází z rozvrácené rodiny, vychovávala ho rodina jeho bratrance Marcuse Alvareze, který je zakladatel klubu a aktuální prezident. Po návratu z Iráku se ke klubu přidává, ostatní si ho cení pro svou věrnost i nebojácnost.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 59 týdny
Ups :) Info se zatoulalo do dalšího nachystaného článku, ale už je to...
CrazyGeek
před 59 týdny
Že jsem na tohle klikal :( Sinnerman je v Luciferovi ještě docela...
milosh
před 59 týdny
Už aby se Agenti vrátili (a kéž by ne naposledy :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY