14. 10. 2017

Seriálové osudy: The Night Shift

Seriálové osudy: The Night Shift

Stanice NBC zasazuje fanouškům lékařského dramatu The Night Shift (Noční směna) tvrdou ránu. Během noci oznámila, že svou letní stálici ruší po čtyřech sériích. Seriál se tak dalších epizod již nedočká.

The Night Shift se po celou dobu svého vysílání držel mimo radar. Původně měl být nasazen v sezóně 2013/14, nakonec na něj ale nezbylo místo, byl proto odsunut na léto 2014. Tam však velmi překvapil a se slušnou sledovaností získal prodloužení pro druhou řadu. Ta se jako jediná vešla do hlavní sezóny, alespoň částečně, když byla odvysílána jako náhrada za neúspěšný seriál v midseason. Všechny ostatní řady běžely již naplno v létě.

„Chceme poděkovat našim úžasným tvůrcům a producentům za jejich odhodlání a mimořádnou práci; hercům a štábu, kteří nemají náhradu; a městu Albuquerque v Novém Mexiku, které nám štědře otevřelo náruč,“ uvedla ředitelka stanice Jennifer Salke. „Poslední čtyři sezóny dával The Night Shift našim divákům okno k pohledu na hrdinské doktory, sestry a další špičkové nemocniční pracovníky, kteří nikdy nezaváhali dát svou vlastní krev, pot a čas, aby pomohli ostatním v nouzi.“

NBC má ve svém repertoáru další lékařské drama – Chicago Med. Kromě toho je jen krůček od objednávky pilotu Bellevue od Davida Schulnera a Petera Hortona.

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře11zobraz všech 11 příspěvků
Franki

Franki

To je dobře.- udelali z toho uplne neco jiného bohužel velmi nudného
před 147 týdny
peta2q

peta2q

Toto ma mrzí. Sledujem aj Chicago Med, ale toto bola taká fajn oddychovka...:/
před 147 týdny
Mania Dardeville

Mania Dardeville

Ne, to ne... Night Shift jsem měla radši než Chicago Med. A i se mi líbil vojenský tón a směřování...
před 147 týdny
Další články k tématu