Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2012

Znovushledání v Apartment 23 a řecká bohyně v Revenge

Busy Philipps se objeví v druhé řadě seriálu Don’t Trust the B—- in Apartment 23, kde hlavní roli hraje její herecký kolega z Dawsonova světa James Van Der Beek. Busy si zahraje, stejně jako James, samu sebe. Tvůrce Nahnatchka Kahn prozradila, že by jí vůbec nevadilo, kdyby se i další hvězdy seriálu; Joshua Jackson, Katie Holmes a Michelle Williams; rozhodli hostovat, neboť se v premiérové epizodě bude James snažit o shledání s hereckými kolegy.

Dilshad Vadsaria míří do Hamptons. Herečka (Greek) se objeví v několika epizodách druhé řady seriálu Revenge jako Padma, která je popisována jako krásná a inteligetní a bude pracovat pro NolCorp. Je dost možné, že bude mít více než pracovní vztah s ředitelem firmy, Nolanem, protože jak už bylo prozrazeno, Nolan bude mít přítelkyni a sám herec prozradil, že jeho nová láska možná nebude pocházet z USA a bude pracovat v oblasti technologií.

Nezapomínejte na Křišťálovou lupu! Váš hlas potřebujeme!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Meimei
před 284 týdny
Obě zprávy jsou nadmíru skvělé, těším se totiž na oba seriály :) Dilshad a...
Frki
před 284 týdny
Super, Greek i Revenge mám hrozně rád, snad se tam bude objevovat co...
Kahlan
před 284 týdny
to by mal Nolan peknú babu =D priala by som mu to =D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY