Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2012

Znovushledání v Apartment 23 a řecká bohyně v Revenge

Busy Philipps se objeví v druhé řadě seriálu Don’t Trust the B—- in Apartment 23, kde hlavní roli hraje její herecký kolega z Dawsonova světa James Van Der Beek. Busy si zahraje, stejně jako James, samu sebe. Tvůrce Nahnatchka Kahn prozradila, že by jí vůbec nevadilo, kdyby se i další hvězdy seriálu; Joshua Jackson, Katie Holmes a Michelle Williams; rozhodli hostovat, neboť se v premiérové epizodě bude James snažit o shledání s hereckými kolegy.

Dilshad Vadsaria míří do Hamptons. Herečka (Greek) se objeví v několika epizodách druhé řady seriálu Revenge jako Padma, která je popisována jako krásná a inteligetní a bude pracovat pro NolCorp. Je dost možné, že bude mít více než pracovní vztah s ředitelem firmy, Nolanem, protože jak už bylo prozrazeno, Nolan bude mít přítelkyni a sám herec prozradil, že jeho nová láska možná nebude pocházet z USA a bude pracovat v oblasti technologií.

Nezapomínejte na Křišťálovou lupu! Váš hlas potřebujeme!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Meimei
hodně dávno
Obě zprávy jsou nadmíru skvělé, těším se totiž na oba seriály :) Dilshad a...
Frki
hodně dávno
Super, Greek i Revenge mám hrozně rád, snad se tam bude objevovat co...
Kahlan
hodně dávno
to by mal Nolan peknú babu =D priala by som mu to =D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY