Facebook Twitter E-mail
26. října 2017

Veronica Mars se vrátí

Jen nevíme kdy. Informace přitom nemohla být získána geniálnějším způsobem. Ryan Hansen, který v seriálu hrál Dicka, totiž měl včera živě interview na Facebooku se serverem Indiewire, kde diskutoval o svém novém pořadu na YouTube Red. Jeden z dotazů, který se na Facebooku objevil, byl osud Veronicy Mars.

Ryan připustil, že netuší, jak si věci stojí, a rozhodl se přímo před kamerou zavolat herečce Kristen Bell a zeptat se, jak to teda bude. „S Robem Thomasem jsme v kontaktu v podstatě každý měsíc,“ prozradila mu do telefonu Kristen. „Problém je v tom, že nemůžu dělat dva seriály najednou, takže bychom mohli vytvořit něco jako minisérii,“ pokračovala herečka s odkazem na svůj aktuální seriál The Good Place, kde hraje hlavní roli.

Takže vidíte, žádný další film, ale rovnou minisérie! „Osobně si myslím a Rob pravděpodobně souhlasí, že a) už nikdy za to nenecháme platit fanoušky b) epizodní formát funguje lépe než film.“

Fanoušci se proto můžou začít s opatrností radovat. Nyní nezbývá, než jen trpělivě čekat, až se tvůrci i herci budou moct sejít a pokračování Veronicy natočit.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikolina
před 85 týdny
Áno, prosím! Ja by som bola vďačná aj za minisériu.
Lollie
před 85 týdny
Ánoooo prosíím!!!! :D čím skôr..alebo aj neskôr a celú plnú sériu, nie len mini...
IrmaVep
před 85 týdny
Mám to podobně ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY