Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2012

Kapitán Hook míří do Once Upon a Time a další střípky

  • Once Upon a Time: Michael Raymond-James (True Blood /Pravá krev/) získal vedlejší roli v nové řadě. Ta je ale zatím supertajná, o jeho postavě se neví vůbec nic, ani jméno. Spekuluje se ovšem, že by si mohl střihnout postavu Baelfire, dlouho ztraceného Rumpelstiltskinova syna. Colin O'Donoghue (The Tudors /Tudorovci/) získal vedlejší roli v nové řadě. Zahraje si pirátského kapitána Hooka.
  • Castle (Castle na zabití): Caroline Lagerfelt (Gossip Girl /Super drbna/) bude hostovat v páté sérii. Zahraje si Angelicu Hentley, zámožnou společenskou ženu, která zaměstnávala oběť jednoho z případů Castla a Beckettové.
  • NCIS (Námořní vyšetřovací služba): V nové sérii se vrátí rodinní příslušníci. Své role si zopakují Robert Wagner (Anthony DiNozzo, Sr.) a Daniel Louis Rivas (Abbyn bratr Kyle).
  • New Girl: Parker Posey (The Return of Jezebel James) bude hostovat v druhé řadě. Zahraje si holku na párty, kterou Schmidt pořádá na počest svého nádobíčka. Nelson Franklin (Traffic Light) byl obsazen do role Robbyho, nového přítele Cece.
  • Royal Pains (Milionový lékař): Brooke Lyons (2 Broke Girls) bude hostovat v jedné z epizod čtvrté série. Zahraje si Talii, lékárnici, která se nebojí se zákazníky flirtovat, aby prodala své produkty.
  • The Following: Annie Parisse (Law & Order /Zákon a pořádek/) získala jednu z hlavních rolí. Bude hrát Debru Parker, FBI specialistku na kulty, která povede vyšetřování Joe Carrolla a jeho následovníků.
  • The Office (Kancl): David Denman se vrátí v jedné epizodě nové série. Zopakuje si roli Roye, bývalého snoubence Pam.
  • TBS novinka Men at Work byla obnovena pro druhou sérii. V té se objeví Peri Gilpin (CSI /Kriminálka Las Vegas/, Grey's Anatomy /Chirurgové/) jako nová vedlejší postava. Zahraje si Alex, novou šéfku magazínu Full Stream.
  • Sons of Anarchy (Zákon gangu): Disney hvězdička Ashley Tisdale (High School Musical) zkomplikuje Samcrův život minimálně ve dvou epizodách páté série.
Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
hodně dávno
Tak ten by klidně Rumpelníkovo syna mohl hrát - vypadá naprosto stejně ujetě :D...
Kahlan
hodně dávno
na OUAT sa teším stále viac a viac =D
Maarti
hodně dávno
Rodinku v NCIS beru :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY