Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2012

Kapitán Hook míří do Once Upon a Time a další střípky

  • Once Upon a Time: Michael Raymond-James (True Blood /Pravá krev/) získal vedlejší roli v nové řadě. Ta je ale zatím supertajná, o jeho postavě se neví vůbec nic, ani jméno. Spekuluje se ovšem, že by si mohl střihnout postavu Baelfire, dlouho ztraceného Rumpelstiltskinova syna. Colin O'Donoghue (The Tudors /Tudorovci/) získal vedlejší roli v nové řadě. Zahraje si pirátského kapitána Hooka.
  • Castle (Castle na zabití): Caroline Lagerfelt (Gossip Girl /Super drbna/) bude hostovat v páté sérii. Zahraje si Angelicu Hentley, zámožnou společenskou ženu, která zaměstnávala oběť jednoho z případů Castla a Beckettové.
  • NCIS (Námořní vyšetřovací služba): V nové sérii se vrátí rodinní příslušníci. Své role si zopakují Robert Wagner (Anthony DiNozzo, Sr.) a Daniel Louis Rivas (Abbyn bratr Kyle).
  • New Girl: Parker Posey (The Return of Jezebel James) bude hostovat v druhé řadě. Zahraje si holku na párty, kterou Schmidt pořádá na počest svého nádobíčka. Nelson Franklin (Traffic Light) byl obsazen do role Robbyho, nového přítele Cece.
  • Royal Pains (Milionový lékař): Brooke Lyons (2 Broke Girls) bude hostovat v jedné z epizod čtvrté série. Zahraje si Talii, lékárnici, která se nebojí se zákazníky flirtovat, aby prodala své produkty.
  • The Following: Annie Parisse (Law & Order /Zákon a pořádek/) získala jednu z hlavních rolí. Bude hrát Debru Parker, FBI specialistku na kulty, která povede vyšetřování Joe Carrolla a jeho následovníků.
  • The Office (Kancl): David Denman se vrátí v jedné epizodě nové série. Zopakuje si roli Roye, bývalého snoubence Pam.
  • TBS novinka Men at Work byla obnovena pro druhou sérii. V té se objeví Peri Gilpin (CSI /Kriminálka Las Vegas/, Grey's Anatomy /Chirurgové/) jako nová vedlejší postava. Zahraje si Alex, novou šéfku magazínu Full Stream.
  • Sons of Anarchy (Zákon gangu): Disney hvězdička Ashley Tisdale (High School Musical) zkomplikuje Samcrův život minimálně ve dvou epizodách páté série.
Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
před 275 týdny
Tak ten by klidně Rumpelníkovo syna mohl hrát - vypadá naprosto stejně ujetě :D...
Kahlan
před 275 týdny
na OUAT sa teším stále viac a viac =D
Maarti
před 275 týdny
Rodinku v NCIS beru :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY