2. 11. 2017

Seriálové osudy: The Orville

Seriálové osudy: The Orville

Je začátek listopadu a my tu máme první oficiální oznámení do naší tipovačky Kdo přežije 2017/18. Stanice Fox se cítí štědře a naděluje novince The Orville druhou sezónu. Seriál se vrátí v sezóně 2018/19, ačkoliv prozatím není známo, kolik epizod bude nová řada obsahovat. Zpráva přichází v době, kdy má novinka za sebou sedm epizod z celkových 13. Podle zdrojů má seriál natolik časově náročnou produkci i post-produkci (vizuální efekty atd.), že nic jiného než zkrácená (první) série nepřicházelo v úvahu. Brzké prodloužení nyní dává tvůrcům možnost začít ihned pracovat na pokračování.

„Sethovi se zase jednou podařilo zaujmout diváky,“ uvedl ředitel Fox Entertaiment Michael Thorn. „Přinesl nám seriál plný optimismu, dramatu a jeho charakteristického humoru. Chceme poděkovat jemu i zbytku talentovaných herců, stejně jako producentům a štábu, za neuvěřitelnou první sérii. Nemůžeme se dočkat, kam Orville pocestuje ve druhé řadě.“

Stanice letos sázela na Orville hodně. Kromě nákladné reklamní propagace mu nadělila také luxusní start v neděli po fotbalu, což se vyplatilo, jelikož v sečtení sledovanosti na všech platformách zhlédlo pilot přes 14 milionů lidí, nejvíce od startu Empire v roce 2015. Aktuálně má seriál v průměru rating 1.2 a 4,2 milionu diváků, v týdenních číslech narůstá o solidních 67 % na rating 2.5.
Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře19zobraz všech 19 příspěvků
Koldik

Koldik

No keby toto zrusili, tak by ma naozaj nasrali. Po dlhom case je to velke osviezenie... Tesim sa.
před 145 týdny
carolos

carolos

Na seriál som tešil od momentu, kedy som videl trailer a po zhliadnutí pilotu rozhodne nesklamal. Práve...
před 145 týdny
Makronka

Makronka

Sleduju to jen proto, že se mi na Setha odjakživa dobře kouká(a ještě líp se poslouchá), ale seriál má furt...
před 144 týdny
Další články k tématu