Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2012

Dnes začal webseriál H+

Jedná se o nový web seriál, o kterém se již nějakou dobu ve fanouškovské obci mluví. Určitě se ptáte proč? Webseriály přece vznikají každou chvíli, tak proč tolik humbuku okolo H+? Protože se jedná o post-apo seriál, který produkuje Bryan Singer (ano, ten co produkoval House, druhé X-meny a spoustu dalších věcí, které jste určitě viděli).

Příběh je zasazen do nepříliš vzdálené budoucnosti. Díky implantátům pozbývá většina dnešních elektronických hraček smyslu, člověk se pouze za pomoci technologie a vlastní mysli dokáže připojit na internet, komunikovat s dalšími lidmi a podobně. V jednu chvíli však dojde k nehodě, při které díky napojení na síť během okamžiku zemře téměř třetina lidstva. Lidská rasa se musí vypořádat s novou situací, kterou tato tragédie přináší. Dosavadní závislost na dané technologii nemůže pokračovat, nebezpečí je příliš vysoké. Jakým způsobem se společnost s touto apokalypsou vyrovná? Dokáže si poradit a nalézt cestu k řešení, k vlastnímu přežití?

Zaujalo vás to? Tak to pro vás máme super informaci. První dva díly jsou již on-line na youtube (a další se budou objevovat týden, co týden), ale hlavně a co je nejdůležitější, tak se seriálu ujali kluci z VideaČesky. To pro vás znamená, že si můžete hned teď pustit první díl i s českými titulky. A dokonce už je připravený i díl druhý.

Další díly najdete pravidelně na VideaČesky, takže pokud hodláte pravidelně sledovat, nezapomeňte si seriál oblíbit, ať vám díky kalendáři neuteče žádná epizoda…

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 275 týdny
pozor ale, máme dovoleno jenom mrkat! :D
megawir
před 275 týdny
Pche... :)) Pátý díl na skladě :-)
phoebess
před 275 týdny
Ani pochvalu za to, jak bedlivě sleduju pokyny, nedostanu... tsss :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY