Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2012

Joss Whedon chystá nový seriál!

Whedonovci můžou jásat! I přes úspěch jeho nejnovějšího filmového trháku The Avengers Joss Whedon nezanevřel na seriálový svět!

Tvůrce seriálových klenotů Buffy, the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), Firefly či Dollhouse (Dům loutek) připravuje pro stanici ABC nový projekt. Půjde o akční seriál, který bude nějakým způsobem propojen se studiem Marvel, můžeme tedy s největší pravděpodobností očekávat nové superhrdiny.

Zpráva přichází ruku v ruce s oznámením, že se slavný tvůrce a režisér ujme také pokračování Avengers.

ABC již dlouho plánuje seriál s podobnou tematikou. Již pro podzim 2011 se začal chystat reboot The Hulk, stejně jako Twilightu (Stmívání) podobná Jessica Jones. Ani jeden z projektů nakonec nebyl vybrán pro seriál, ovšem na Hulkovi se stále pracuje – nový scénárista byl přizván k tomu, aby spíchnul skript adaptující slavný komiks.

Tak co na to říkáte? Třesete se na nový seriál, spadající do whedonovského světa? Oblíbili jste si Dollhouse stejně jako Firefly nebo Buffy? Nebo si už myslíte, že Joss už nepřijde s ničím originálním a speciálním?

(zdroj: TVLine)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jyll
před 275 týdny
Přesně tak!
Maarti
před 275 týdny
Joss je borec, takže jsem zvědavá :)
ševča
před 275 týdny
pustil se do čtyř seriálových žánrů a pokaždé vymyslel seriál na stokrát...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY