Facebook Twitter E-mail
9. prosince 2017

Novinka pod lupou: Runaways (Hulu)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Runaways
Žánr: Drama / Superhrdinský / Fantasy / SciFi / Nadpřirozený
Stanice: Hulu
Premiéra: 21. 11. 2017
Vysílání: všechny epizody najednou
Délka pilotu: 52 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Josh Schwartz, Stephanie Savage
Herci: Kevin Weisman, Lyrica Okano, Virginia Gardner, Ariela Barer, Gregg Sulkin, Ryan Sands, Annie Wersching, James Marsters, Brittany Ishibashi, Rhenzy Feliz a další

Ve zkratce

Seriál o skupince rozličných teenagerů, kteří odhalí, že jejich rodiče jsou součástí kriminální organizace známé jako The Pride. Výroční charitní událost je ve skutečnosti setkání zločineckých cestovatelů časem, čarodějů, šílených vědátorů, mimozemšťanů a mutantů. Mladí hrdinové musí spojit síly dohromady a využít své čerstvě objevené nadpřirozené síly k tomu, aby organizaci zničili a odrazili další nebezpečné hrozby.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Pilot Runaways je velmi zajímavý v tom smyslu, že po jeho zhlédnutí toho o seriálu vím úplně přesně tolik, kolik jsem toho věděla před jeho zhlédnutím. Během celého dílu se vůbec nic nestalo, i ten cliffhanger na konci byl součástí traileru, takže skutečně nic nového. Není tedy moc co hodnotit.

Když se zaměřím alespoň na postavy, tak to dopadlo přesně dle očekávání. Jedná se o skupinu typických teenagerů, kteří představují každé klišé, na které si vzpomenete, ať už se to týká jejich povahy, postavení nebo rodinného zázemí. Nikdo z nich není v seriálovém světě originál. Superschopnosti se zatím naplno projevily pouze u jedné z nich a i tato superschopnost je tou z nejčastějších.

Navzdory tomu všemu mi díl rychle uběhl, přestože je o pár minut delší než je běžné u televizních stanic. Třeba v dalších epizodách představí nějakou skutečnou zápletku a bude se tam i něco dít. Jak jsem už zmínila na začátku, konec dílu byl vyzrazen již v traileru. Tento cliffhanger však láká k další epizodě, i když já osobně se do ní moc nehrnu, jelikož se mi tam kupí seriály, které mě na rozdíl od Runaways zaujaly.

+ paradoxně díl rychle uběhl
+ konec láká k dalšímu dílu

- klišé postavy
- nic moc se v pilotu nestalo

Moje hodnocení pilotu: 30 %
Pajky

Popularita komiksových adaptací už dávno přesáhla únosnou mez a nyní se z tohoto vytěžovaného odvětví snaží ukrást trochu slávy i Hulu. Ti se rozhodli zaměřit na mladší publikum a představili teenagerovské Runaways.

Takže hned od začátku bylo jasné, že nejsem cílovkou. Ale co, vyzkoušet jsem to chtěl, protože třeba některé seriály od CW (komiksové) si místo na mém watchlistu také našly. Přesto jsem si po pilotu dost jistý, že podporovat rebélii proti rodičům mě už asi neuchvátí.

Co se týče obsazení, tak u teenagerů je fajn, že jde o neznámé tváře. Ale čekal bych o něco známější tváře alespoň v rolích rodičů. Postavy nejsou od začátku nastíněné zrovna sympaticky a nejotravnější je rozhodně ta holka s fialovou hlavou.

Nemám pochybnosti, že si to najde své publikum, ale já k němu patřit určitě nebudu. Končí to sice vcelku zajímavě, ale kromě posledních pár minut to nemělo vůbec nic, co by mě zaujalo a odmítám na to vyčleňovat čas.

+ najde si to své publikum
+ končí to zajímavě

- jiná cílovka
- neznámé obsazení
- otravná postava s fialovými vlasy
- nehodlám pokračovat

Moje hodnocení pilotu: 50 %
ragelly

Přiznávám se, že jsem si o seriálu předem nic nezjišťovala a nějak extra mě nelákal. O to větší překvapení pro mě bylo, jak se mi pilot líbil. Přiznejme si, není to nejpovedenější marvelovka v televizi. Pro Hulu jde o první zářez do této oblasti, ale kdybych nevěděla, že jde o dílo této streamovací služby, spíše bych tipovala, že Runaways je dílem od Freeformu (což jsem si ostatně dlouho myslela, pořád se mi ty superhrdinské projekty pletou, jak se oznamují jako na běžícím páse).

Pilot je plný zábavných postav, rychle odsýpajícího příběhu a celé řady záhad a tajemství, které se pomaličku začínají rozplétat. Hodně dlouho trvá, než se představí všechny hlavní postavy, ale mně osobně to vůbec nevadilo, protože i samotné jejich představování mi přišlo zajímavé. Na to, kolik jich ve skupině je, je každý z nich jedinečný a úplně jiný. Je až s podivem, že všichni bývali nejlepší kamarádi, když jsou skutečně tak odlišní. Ale asi každý z nás z vlastní zkušenosti ví, že když jsou rodiče kamarádi, děti se automaticky mnohdy také spřátelí, protože společně tráví spoustu času.

Líbí se mi, že hlavní příběhovou linku nemají pouze dětští hrdinové, nicméně stejně důležití jsou rodiče. U jiných seriálů mi míchání rodičů spíše vadí, ale tady se mi líbí a jsem moc zvědavá, jak konkrétně souvisí jejich „sekta“ s tím, co se děje s jejich dětmi. Prozatím jsme toho příliš neviděli, pokud se nepletu, schopnosti odhalila zatím jen jedna holka, ostatní si musí počkat. Ale to vůbec nevadí, o to víc jsem zvědavá, co budou umět ostatní a jak se budou učit sami sebe ovládat.

Musím pochválit i vizuální efekty. Jde vidět, jak moc za poslední roky technika pokročila. V podstatě každý nadpřirozený seriál už vypadá po této stránce velmi solidně a Runaways není výjimkou. Jak říkám, mnoho prostoru pro nadpřirozeno tu zatím nebylo, ale z toho, co pilot ukázal, jsem nadšená.

Osobně se těším na další díly a seriál bych doporučila všem, kteří Marvel můžou. Jediné, co by vás možná mohlo odradit, je fakt, že Runaways jsou znatelně cíleni na mladší publikum než jiné marvelovské seriály, působí tak nějak lehce dětinsky, ale možná se mi to jen zdá kvůli tomu, jak mladé jsou hlavní postavy.

+ vizuální stránka
+ sympatické postavy
+ záhady a tajemství
+ propojení dětí a rodičů

- možná až moc dětinské

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Drunk_Queen

Docela by mě zajímalo, jestli seriálovým tvůrcům jednou dojdou komiksy, kterými by se mohli inspirovat. I když to mi nevadí, to je jen zvědavost. Taky by mě docela zajímalo, jestli je jednou přestanou bavit superhrdinové. To už bych docela uvítala, minimálně po Runaways.

Nevzpomínám, že by mě Marvel někdy nějak výrazněji zklamal, tohle jméno mám spojené s nějakou kvalitou, ale vše musí být jednou poprvé, že. Nepovedenou znělkou (jejíž hudba mi připomíná nějakou píseň, ale nedokážu si vzpomenou na název) to jen začíná, otravnými hlavními postavami a vším další to jen končí.

Dát jako hlavní postavy seriálu zaměřeného na široké publikum teenagery není šťastný nápad. Tedy může být, pokud jsou ti teenageři normální a rozumní. Jenže tu máme největší otravy pod sluncem, představující každé klišé o otravném teenagerovi. A klišé obecně. Myslím, že kdyby postavy měly napsané slovo „klišé“ přímo na čele, ničeho bych si nevšimla.

A proč o tomhle přemýšlím? Víte, neříkám, že epizody musí být nacpané akcí, ale tady se prostě skoro nic neděje. Vystřihnout scény, ve kterých je skutečně nějaký obsah a ve kterých se jen neplká, byl by z toho nejspíš jenom nějaký trailer.

Část obsazení je mi sice docela překvapivě známá, ale trochu mě zarazilo, že tu není nikdo, kdo by seriál táhnul. I hlavní postavy působí až příliš nedůležitě (tady se to s jednotlivými částmi skládačky přehnalo), nikdo neohromí, nic.

Ve výsledku z toho vychází nevýrazná nuda plná plkání. Epizoda sice uteče rychle, konec není špatný, ale ani tak mě Runaways nepřesvědčil.

+ konec
+ docela to utíká

- nezajímavé postavy
- otravné postavy
- klišé
- nic se neděje, jen se mluví

Moje hodnocení pilotu: 40 %

Plánujete dát šanci seriálu Runaways? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

litllewitch
před 96 týdny
Za Runaways se budu bít! Předlohu zatím neznám, ale míním si ji přečíst....
Kolikokoli
před 96 týdny
V komiksu o těch rodičích prakticky nic není. Tuhle věc tam změnili...
Destinytte
před 47 týdny
Hodně slabý. Ani po pilotu se to moc nezlepší. Ta dějová linie rodičů je divná,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY